New Posts New Posts RSS Feed - Girje (Kettlebells)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Girje (Kettlebells)

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Girje (Kettlebells)
    Posted: 14 Veljaca 2011 at 17:02
Evo, dodali smo u prodaju i girje odnosno kettlebellse.

Ako je netko zainteresiran, Link -> Fitness oprema (girje)

Trenutno imamo u ponudi 4 kg, 8 kg. š2 kg, š6 kg .. sutra cu ih dodati još..

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2011 at 17:08
Mislim da su cijene extra povoljne! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2011 at 20:34
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Mislim da su cijene extra povoljne! 

možda za girje, ne pratim to podrucje pa ni ne znam previše cijene, ali recimo onaj multipowerov shaker je 3škn u shopu, a kod mene u gymu 30kn isti takav. Plus još poštarina za taj šejker...preskupo izađe.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2011 at 09:21
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Mislim da su cijene extra povoljne! 

možda za girje, ne pratim to podrucje pa ni ne znam previše cijene, ali recimo onaj multipowerov shaker je 3škn u shopu, a kod mene u gymu 30kn isti takav. Plus još poštarina za taj šejker...preskupo izađe.


Pusti sad shaker..
Njega sam morao sitno dici, jer bi inace zaradili š kn po shakeru. (preniska je cijena generalno)

A za girje ti mogu garantirati da su puno jeftinije nego kod ostalih.

 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2011 at 14:42
Kvaliteta? molim Sašu Rajnovica da se oglasi
Strong is the new skinny.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 01:17
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Kvaliteta? molim Sašu Rajnovica da se oglasi


Saša je vec preporucio girje od tog dobavljaca (koliko sam vidio u ostalim temama).
Možeš naruciti, pa ako ti zaista ne odgovaraju, dobiješ novce nazad..
Al mislim da ce definitivno odgovarati.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2011 at 12:02
Mislim da se teško može naci bolje kettlebelle za ovu cijenu.

Ono na što uvijek morate obratiti pažnju pri kupnji kettlebella jest  - udaljenost rucke od kugle. Rucka mora biti dovoljno udaljena kako pri izvođenju nekih vježbi kugla ne bi udarala po zapešcu.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
marko14 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marko14 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 05:51
OVAKO,nikada nisam kupovao putem interneta pa me zanima kome se mogu obratit ako nesto ne bude u redu..Narucio bih kod vas kettlebell posto s njim dugo treniram a volio bih ga imat kod kuce a ne svaki puta ici u odredenu teretanu posto mnogo ljudi jos niti nezna za to...Napravio sam narudzbenicu pa bi sada trebao uplatit novac na vas racun??kome da se obratim ako nesto ne bude u redu???


Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 10:00
Originally posted by markoš4 markoš4 wrote:

OVAKO,nikada nisam kupovao putem interneta pa me zanima kome se mogu obratit ako nesto ne bude u redu..Narucio bih kod vas kettlebell posto s njim dugo treniram a volio bih ga imat kod kuce a ne svaki puta ici u odredenu teretanu posto mnogo ljudi jos niti nezna za to...Napravio sam narudzbenicu pa bi sada trebao uplatit novac na vas racun??kome da se obratim ako nesto ne bude u redu???



https://www.fitness.com.hr/shop/Shop_Kako_Kupovati.aspx
Tu ti sve piše
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 00:08
Originally posted by markoš4 markoš4 wrote:

OVAKO,nikada nisam kupovao putem interneta pa me zanima kome se mogu obratit ako nesto ne bude u redu..Narucio bih kod vas kettlebell posto s njim dugo treniram a volio bih ga imat kod kuce a ne svaki puta ici u odredenu teretanu posto mnogo ljudi jos niti nezna za to...Napravio sam narudzbenicu pa bi sada trebao uplatit novac na vas racun??kome da se obratim ako nesto ne bude u redu???


Slobodno se obratiš na e-mail: [email protected]

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2011 at 13:49
Dodali smo sve girje - težine su: 4 kg , 8 kg, š2 kg, š6 kg, 20 kg, 24 kg, 28 kg, 32 kg...

Razmišljam da li da dodajem i vece težine, no mislim da ne radi baš puno ljudi s vecim težinama od 32 kg..

što vi kažete?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2011 at 19:01
evo htio bih kupiti girju, nisam imao prilike vježbati sa njom, š79 cm visok 69 kg težak, može preporuka koju kilažu da si uzmem, ne treniram ništa vježbam kod kuce. Završava škola imam PREVIšE slobodnog vremena !!!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2011 at 19:26
š2 kg
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2011 at 00:36
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Dodali smo sve girje - težine su: 4 kg , 8 kg, š2 kg, š6 kg, 20 kg, 24 kg, 28 kg, 32 kg...

Razmišljam da li da dodajem i vece težine, no mislim da ne radi baš puno ljudi s vecim težinama od 32 kg..

što vi kažete?

Pa najtraženije su svakako girje od š6, 24 i 32kg. Ipak, ima i takvih kojima trebaju teži, a ti fino naruci samo par komada i sigurno nece propasti.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2011 at 00:38
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

evo htio bih kupiti girju, nisam imao prilike vježbati sa njom, š79 cm visok 69 kg težak, može preporuka koju kilažu da si uzmem, ne treniram ništa vježbam kod kuce. Završava škola imam PREVIšE slobodnog vremena !!!


Ja bih cak rekao da je š6kg odlicna za muškarca pocetnika... ako ništa drugo moci ceš raditi swing, deadlift, tgu i pokoji press :))
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2011 at 10:49
Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

evo htio bih kupiti girju, nisam imao prilike vježbati sa njom, š79 cm visok 69 kg težak, može preporuka koju kilažu da si uzmem, ne treniram ništa vježbam kod kuce. Završava škola imam PREVIšE slobodnog vremena !!!


Ja bih cak rekao da je š6kg odlicna za muškarca pocetnika... ako ništa drugo moci ceš raditi swing, deadlift, tgu i pokoji press :))
evo došla mi je od š6 kg, ja sam prezadovoljan Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.