New Posts New Posts RSS Feed - Ruska zv&#ššš;na Girje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ruska zv&#ššš;na Girje

 Post Reply Post Reply
Author
jumok80 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumok80 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ruska zv&#ššš;na Girje
    Posted: 29 Studeni 2009 at 22:34
Evo malo linkova za girjanje.
Ako vam se neda u teretanu možete ovo doma raditi.

Npr. prve dvije vježbe se rade bez problema po 5 minuta sa max opterecenjem.




Ketlici š

Ketlici 2

Ketlici 3 ))

Zadnje nisu ketlici ali to je moj uzor pa eto...kom se da gledat nek pogleda kako to radi Fedor...iz saune u hladnu rijeku

One and only fedor

Edited by jumok80
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 22:42
Ovaj lik je zvjer samo tako.. skinuo sam prije neke njegove vježbe no vidim da ima novih sad.. baš cu prošvrljati
Back to Top
jumok80 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumok80 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 22:52
a kada ste nervozni odlicna vježba za raditi npr. u dnevnom boravku


Ketlici 4

Cure ako želite lijepa izgrađena leđa evo

Ketlici 5

U niže navedenom clipu obratite pozornost na crnca kakve vježbe izvodi
Ketlici 6

Edited by jumok80
Back to Top
jumok80 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumok80 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 23:02
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ovaj lik je zvjer samo tako.. skinuo sam prije neke njegove vježbe no vidim da ima novih sad.. baš cu prošvrljati



Tip je totalna zvijer
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 00:02
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ovaj lik je zvjer samo tako.. skinuo sam prije neke njegove vježbe no vidim da ima novih sad.. baš cu prošvrljati


Steve Cotter je velika legenda u svijetu kettlebella. Nekad je bio RKC instruktor pa je prešao u GS (girevoy sport). Imao sam prilike pogledati neke njegove DVD-ove i covjek ima milion vježbi. Ne znam koliko je to sve potrebno iskusnim vježbacima (ne kažem da nije), ali definitivno ne bih ove vježbe (koje je Jumok stavio) preporucio pocetnicima...prevelik rizik od ozlijede.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 00:21
Originally posted by jumok80 jumok80 wrote:


U niže navedenom clipu obratite pozornost na crnca kakve vježbe izvodi
Ketlici 6


Ekipa ne radi nešto posebno, a upravo covjek kojeg isticeš radi najlošije. Tehnika bi trebala biti na prvom mjestu, a on ju s kbellima definitivno treba izbrusiti. Vecinu vježbi izvodi kao da ih radi s bucicama ili šipkom, ali što ce mu onda kettlebelli. Njegov clean s dva kettlebella je poprilicno pocetnicki izveden i da ga meni tako radi ne bi ni primirisao press...samo je pitanje vremena kad ce zeznuti rame na taj nacin. Preširoko ih drži, a trebalo bi na kraju cleana biti u užem položaju. Najlakše je završni dio cleana shvatiti kad ga napraviš i hodaš unaokolo dok ne crkneš...onda covjeku bude jasno zašto ne treba ruke držati unutar širine ramena, a i uže.

Ostali su klipovi ok, a žena poprilicno dobro demonstrira swing. Kad smo vec kod swinga, onaj covjek na pocetku klipa iz boot campa radi swing relativno loše. Donji stav je još i ok, ali u gornjem previše diže ruke. Treba se fokusirati na izbacivanje kbella prema naprijed, a ne prema gore.

U svakom slucaju pogledaj ovo, nije atraktivno poput Stevea Cottera ili ovih iz boot campa, ali to je pravi, funkcionalni i jednostavni kettlebell trening bez puno filozofiranja i sto vježbi: Peter Lakatos š
                                     Peter Lakatos 2
                                     Peter Lakatos 3
                                     Peter Lakatos 4
                                     Peter Lakatos 5
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
jumok80 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumok80 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 08:45
[QUOTE=Sasa Rajnovic]
Vecinu vježbi izvodi kao da ih radi s bucicama ili šipkom, ali što ce mu onda kettlebelli.

Ostali su klipovi ok, a žena poprilicno dobro demonstrira swing.
___________________________________________________
Vec sam vidio par clipova od petera Ovaj prvi je dovoljan da shvatimo misao
Da slažem se da ih izvodi kao sa bucicama no mislio sam da ljudi obrate pozornost na neke vježbe koje izvodi za koje ja nisam znao da se mogu raditi sa ketlicima dok nisam vidio clip....da vide varijacije na temu

Cura je LAUREN BROOKS izdala je nekoliko DVDa za FAT burn sa ketlicima...a izgleda mrak pa evo još jednog clipa...mada sam ju stavio da cure vide kak se može izgledati sa ketlicima

Ketlici 7

Deadlift one leg


Ketlici i kristina

Edited by jumok80
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 16:46
  Lauren Brooks dobro izvodi i clean (a za to je preduvjet dobar swing hehehe). Možeš primjetiti da i ona nešto šire drži šake u rack poziciji (gornji dio cleana), ali to je sasvim normalno za žene jer nema smisla da podlaktica s kbellom slijece na njihove grudi.

za Krisininu tehniku snatcha. Vrlo dobro.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 11:46
Sad i mi imamo VIDEO s girjama na fitness.com.hr-u.
Pogledajte sve!
Link
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2011 at 17:27
Od sada imamo u ponudi i Girje / Kettlebellse.

Evo linka: Girje - Fitness oprema

U ponudi imamo Girje od 4kg, 8kg, š2kg, š6kg, 20kg, 24kg.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2011 at 10:01
dobro da sam ja svoje prije 2 - 3 god platio duplo više
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2011 at 17:22
Ipak, mislim da bi bilo uputno nakon kupnje girji, potraziti instruktora i sa njim proci barem osnove, jer ako se neispravno vjezba, doci ce do bolova u ledjima, a samim time prestanak vjezbanja sa tim, inace, genijalnim izumom.

Video kao medij je dobar, ali ako radis krivo, video te nece ispraviti...

Edited by zia
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2011 at 18:25
Kako je Kristina slatka! Tako je sicušna, a radi ovakve stvar..prekul Tek sam sad spazila ovu temu, moram proucit pošteno, ovakvi mi se treninzi jako sviđaju
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.