New Posts New Posts RSS Feed - Trudnica u teretani
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trudnica u teretani

 Post Reply Post Reply
Author
leena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trudnica u teretani
    Posted: 10 Studeni 2009 at 13:51
Dobar dan,

ja sam jedna trudnica koja krece s vježbanjem (trudnicki program). Zanima me da li uz to smijem koristiti i kardio sprave?
Npr. 2x tjedno vježbe za trudnice i šx tjedno kardio trening (traka).
Nisam sigurna kojim tempom da krenem, obzirom da sam trenirala do pocetka trudnoce, a sad vec 6 mj. ništa.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 13:54
Imamo koristan clanak na tu temu koji ce ti vjerojatno dati sve odgovore:
Vježbe i savjeti za trudnice



Pitaj ukoliko ne pronađeš odgovor.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 13:56
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
leena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 14:02
Zanimljivi clanci! Hvala puno na odgovoru.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 14:07
Originally posted by leena leena wrote:

Zanimljivi clanci! Hvala puno na odgovoru.


Nema na cemu.
Slobodno ostaneš aktivna na forumu i kažeš nam svoja iskustva s treniranjem u trudnoci.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
leena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 14:14
Može, danas krecem s prvim treningom... Nadam se da cu ga uspjet odraditi do kraja pošto sam vec ko bacvica!
Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2009 at 19:08
kako mama mogu samo reci da je to jako dobro ali da ipak budeš na oprezu...ja sam preko noci završila u bolnici....sretno i javi kako je prošlo...baš me zanima z aubuduce...jel planiram još kojeg bebaca...hehhehee
Back to Top
leena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 10:09
Bila sam i fakat je bilo super. Vježbe su bazirane na istezanju na velikoj lopti, zatim vježbe na prostirci s bucicama i završno istezanje.
I naravno obavezno pravilno disanje.

Meni je to malo staticno pa cu ubaciti i koji "trening" lagane šetnjice na traci ili orbitrek (mada sam prema njemu skepticna zbog trudnoce)

Jedino s cim sam oduševljena je pilates lopta. Nikad mi nije toliko godilo sjedenje i vježbanje na lopti.
Prije trudnoce sam je totalno drugacije i koristila i doživljavala.
Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 12:30
super.....baš mi je drago...pazi se mamica i samo polako....
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2010 at 17:52
  Pozz!I ja sam trudnica,inace fitness i osobni trener i nažalost radi komplikacija u trudnoci moram strogo mirovati.Super ja ako možeš vježbati,naravno pod strucnim nadzorom ali za cardio sprave pamet u glavu.Steper,orbitrec zaboravi..cak i traka zna biti zeznuta (trbuh i ravnoteža)pa pazi da ne bi pala.Radije izaberi šetnju uz Jarun,po ravnom i na svježem zraku.Koliko god mi mislile da smo fit i snažne ipak se trudnoca ne zove bez razloga drugo stanje.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.