New Posts New Posts RSS Feed - Savjet za program 2xtjedno
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet za program 2xtjedno

 Post Reply Post Reply
Author
dragon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dragon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet za program 2xtjedno
    Posted: 03 Prosinac 2009 at 12:19
Kako ne stižem do teretane zbog posla, odlucio sam poceti trenirati u stanu.
Na raspolaganju su mi sljedeci uvjeti: š par bucica od š0 kg svaka, vratilo za zgibove i karimat za vježbe na podu.
Ispao sam malo iz forme ali još uvijek mogu napraviti min. š0tak zgibova, 30 sklekova i sl.

Tražim prijedlog za trening koji bi mogao izvoditi 2 puta tjedno u trajanju od cca. š sat. Trebao bi obuhvacati sve mišicne skupine i biti izvodljiv s opremom kojom raspolažem.  Cilj trening nije ništa posebno nego stati u formi nakon 8-š0 sati sjedenja pred racunalom. Uz taj trenig pokušavam trcati isto 2 puta tjedno u trajanju do cca. š h.

BTW. visok sam š78 i cca. težak 80 kg +/- š kg. Prehrana relativno loša (sendvic dorucak, rucak oko š7 h, i ako ogadnim vecera).

Eto, mislim da je dosta podataka za jedan jednostavan trening. Unaprijed hvala na savjetima i pomoci.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2009 at 14:33
  Pa posto mozes radit zgibove, tu si vec obuhvatio biceps i ledja.. radis sklekove i dipseve na stolici za prsa i triceps, te mozes cucnjeve sa utezima, iako bi ti bolje bilo trcanje za noge..

Kucni trening

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2009 at 17:09
samo 2 puta tjeno mi se cini malo
Back to Top
dragon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dragon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2009 at 22:08
Nažalost nemam više vremena. Uz trening 2xtjedno, još je jedan dan za trcanje, a nedjelja za planinarenje. Cilj treninga nije nastup na muscle maniji ili sl.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2009 at 22:35
Originally posted by dragon dragon wrote:

Nažalost nemam više vremena. Uz trening 2xtjedno, još je jedan dan za trcanje, a nedjelja za planinarenje. Cilj treninga nije nastup na muscle maniji ili sl.


Samo ti odradjuj ta 2 treninga tjedno.. ako je u mogucnosti pon-cet ili ut-sub..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 17:15
tezina za visinu ti je dobra tako da onda radi ta 2 treninga i trcanje i promini prehranu,ali kad budes ima vremena probaj povecat na 3 treninga baren
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 17:19
Originally posted by dragon dragon wrote:

Kako ne stižem do teretane zbog posla, odlucio sam poceti trenirati u stanu.
Na raspolaganju su mi sljedeci uvjeti: š par bucica od š0 kg svaka, vratilo za zgibove i karimat za vježbe na podu.
Ispao sam malo iz forme ali još uvijek mogu napraviti min. š0tak zgibova, 30 sklekova i sl.

Tražim prijedlog za trening koji bi mogao izvoditi 2 puta tjedno u trajanju od cca. š sat. Trebao bi obuhvacati sve mišicne skupine i biti izvodljiv s opremom kojom raspolažem.  Cilj trening nije ništa posebno nego stati u formi nakon 8-š0 sati sjedenja pred racunalom. Uz taj trenig pokušavam trcati isto 2 puta tjedno u trajanju do cca. š h.

BTW. visok sam š78 i cca. težak 80 kg +/- š kg. Prehrana relativno loša (sendvic dorucak, rucak oko š7 h, i ako ogadnim vecera).

Eto, mislim da je dosta podataka za jedan jednostavan trening. Unaprijed hvala na savjetima i pomoci.


Prehrana ti je kljuc svega.. tako da. barem to sredi kad vec ne mozes puno trenirat
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 19:32
Ovako...

što se tice prehrane, probaj unositi što više proteina, ne zato da bi dobro izgledao i nastupio na muscle maniji nego da bi ti se tijelo moglo opraviti od vježbanja i da si nebi nanio više štete nego koristi!

Ovaj kucni trening nije prikladan za tebe jer imaš nešto opreme (što je super)
nego radi iskorake, cucnjeve, stojece potiske, varijacije zgibova, i slicno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.