New Posts New Posts RSS Feed - Plan: SAMO POCETI, dalje ce lako
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Plan: SAMO POCETI, dalje ce lako

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Siberianaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Svibanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siberianaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 23:52
ajde da probam opet...mislila sam da sam dosta izmjenila i sad citam i opet mi se sve cini isto
znam da kave kasno navecer nisu baš...eto danas prvi dan zamjenila zelenim cajem, planiram i ujutro isto napraviti..

dakle;
1 dan

6.30h
50g zobenih pahuljica
30g posnog sira (samo to sam imala)
1.5dcl mljeka 3.3 %mm
15 groždjica 

7.30h velika kava s mljekom 

11.30h
200g jogurt light
1krastavac
1paradajez
156g Edamer polutvrdi sir 

13.30h mala kava s mljekom 

16.30h
1 tanjur bistre juhe
55g pilecih kuhanih prsa (skuhana juha od 1 komada 110g i povrca pa sam uzela pola)
200g brokule
150g mrkve kuhane 

19h trcanje 7km/45min

20.30h
2 tanjura bistre juhe
55g pilecih kuhanih prsa
100g brokule
150g mrkve kuhane 

22.30h velika kava s mljekom /spavanje oko ponoci

2 dan

6.30h mala kava s mljekom

7.30h
100 g posnog sira
50 g zobenih pahuljica
15 groždjica

8.30h velika kava s mljekom

12h
250g dimcek salama pileca prsa (piše 99kal na 100g)
3 (376g) paradajeza 

14h zeleni caj (imala prijateljica na poslu  :-) pa sam se poslužila)

17h
1 tanjur pilece juhe s tjesteninom cvjetici
1 (240g) orada pecena na maslinovom ulju u rolu
2 (380g) tikvice

21.30h
1 tanjur pilece juhe s tjesteninom cvjetici
50 g posnog sira

taj dan nisam trcala /odmor, isprobavala sam voziti onaj bicikl koji sam kakti naucila voziti prije par mjeseci i koma sam..imam muscul fiber od grcevitog držanja volana..ali practice make it perfect..pa ko zna za koji mjesec naucim zaobilaziti ljude Confused

3dan

6.30h
2 jaja pecena bez ulja
40g posnog sira
mala kava s mljekom 

7.30hvelika kava s mljekom

12h
zelena salata – nezacinjena
100g zrnatog sira
pola vece konzerve tune u salamuri (piše ocijedjena masa 116g, dakle oko 60 g) 

13h mala kava s mljekom

14.30h
100g zrnatog sira
ostatak tune (cca 60 g)

15.30h
1 krastavac (200g)
1 tanjur pilece juhe s sitnim komadicem brokule i malo zvjezdica tjestenine

Spavanje od 16.40 do 18h

18.30h
banana

19 h trcanje
2.2 km lagano zagrijavanje/2.2km najbrže što mogu/10 minuta rastrcavanje (Maksimir uzbrdice nizbrdice)

21h
zelena salata zacinjena s 2 žlicice maslinovog ulja i soli
1 mali paradajez
100g posnog sira 

23h  zeleni caj (kupljen svježe danas)

znam da se kave ne broje u bilo kakav obrok ali da se vidi koliko pijem  kave kroz dan

eto nadam se da sam se bar malo popravila

 ili sam i dalje katastrofa?




Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2012 at 00:41
Hej,ovi malo bolje obrazovani ce ti reci sigurnije,ali cini mi se da ti fali proteina,posebno u ovom prvom danu.
I nemoj gledat samo kalorije na pakiranju,gledaj sve.Dimcek su malo zeznuli,prije je imao 16 g P,1 g UH,1 g M na 100 g,a pred nekih mjesec dana su promijenili i sad ima 5,6 g UH. Cisto da znaš. :). Vindon deluxe šunka ti je dobar izbor i još neku sam si ja našla,neka prsa,isto ima oke vrijednosti.Uglavnom citaj deklaracije i prepoznat ceš koja je dobra,a koja ne :)
I sretno dalje
If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2012 at 07:13
55g pilecih prsa.. ma daj, pa to stane na jedan zub LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Siberianaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Svibanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siberianaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2012 at 07:33
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

55g pilecih prsa.. ma daj, pa to stane na jedan zub LOL
a nije da sam birala 55g, izvagala što mi je piletine ostalo i podjelila na pola cisto da ima za dva put..cista ljenost otici u ducan pa još i pripremiti..
uvijek kupim i pripremim dovoljno za sebe ali decko koji kad radim rucak uvjek kaže "ja necu danas ništa kuhano jesti" na kraju omasti brk s mojom hranom Angry

Edited by Siberianaa - 13 Srpanj 2012 at 07:34
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2012 at 11:44
1.dan
Izbaci mlijeko iz dorucka, izbaci mlijeko iz kave, izbaci šecer iz kave ako stavljaš.
5 sati ne jedeš ništa izmedju medjuobroka osim kave, probaj do iskorigirati.
Prevelik razmak ti je izmedju treninga u 7 i rucka u pola 5, pojedi nešto bar sati i pol prije.
Što uzimaš tokom trcanja, koju tekucinu?
Nedovoljno proteina u obroku nakon treninga, a niti ugljikohidrata, pojela si vodu s povrcem realno.
To što si izbacila sok prije spavanja, NE znaci da može i KAVA i to s MLIJEKOM - PRIJE SPAVANJA!
Hrana se kupuje za unaprijed par dana, tako da ti sigurno nece sfaliti posni sir ili jaja da si si spekla i pojela s rajcicom npr.

2. dan
Otišla spavat s kavom, probudila se s kavom. Kada ti se stvorila ta ovisnost?
Ugl.loše, razmisli o promjeni navika zbog sebe same.
Kod namirnica gledaj koliko ima grama P, M ili UH na 100g te tako racunaj.
Premalo posnog sira navecer, opcenito premalo svega. Tu sam napisala kako da si izracunaš dnevne unose: https://www.fitness.com.hr/forum/novi-fitovacda-se-predstavim_topic5854_page2.html , imaš i na 1.stranici, prouci malo.

3. dan
Opet, nema mlijeka u kavi ujutro, ako vec peceš jaja, 2 bjelanjka su ti premalo, opcenito svaki dan imaš premalo P. Mlijeko i jaja se nikada ne kombiniraju, ne apsorbira se onda željezo iz žutanjaka i sl, ima još razloga..
Stalno jedeš te juhe, što nemam ništa protiv ako nisu iz vrecice – to izbjegavaj!!!



Edited by zika - 13 Srpanj 2012 at 11:44
LiveStrong
Back to Top
Siberianaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Svibanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siberianaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2012 at 12:27
kava je dugogodišnja ovisnost, ide u kombinaciji s mljekom ali bez šecera ili sa stevijom
probat cu je smanjiti još, bar za rano ujutro i kasno navecer..
 
imam pitanje što ne valja s mljekom u kavi? što ne valja s pilecim hrenovkama..to mi je pitanje još ostalo u glavi od prvog ispravka jelovnika?
 
za vrijeme treninga i poslje treninga pijem samo vodu (za vrijeme nejkih deci - dva, a poslje bar 8 deci)
 
bojim se kad bi rucala nakon 15.30 - 16h a u 19h  trcala da bi mi se sve muckalo u želudcu pa pokušavam napraviti što veci razmak
 
jako sam zbunjena što bi trebala jesti prije trcanja i u kojoj kolicini
 
znam da je svega više manje malo al i pokušavam smršaviti..imam 70kg..želja je 60 Confused
 
opet citanje Cry kao da opet idem na faks..
ništa opet se bacam na proucavanje..pa popravak.. možda treca sreca upali
 
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2012 at 14:16
Kava se pije bez iceg dodatnog ako želiš mršaviti; velika kava s mlijekom u prosjeku ima i preko 250kcal, a to ti komotno može zamijeniti jedan obrok, sada zbroji koliko kave popiješ u danu i dobiješ možda i više od 700 kcal da popiješ iz kave (a tebi treba oko 1500 kcal unosa dnevno da mršaviš što znaci da bi trebala pojesti neka jedva tri mala obroka još, a kako tako misliš odradjivati treninge), plus mlijeko diže inzulin i prije spavanja u tom slucaju da zaobidjem objašnjenja detaljno - ako ne želiš naslage na trbuhu izbjegavaj. Plus kava nema baš neke nutritivne vrijednosti, jedino kofein da ima 'smisla'. Probaj smanjiti, da. Ili ako piješ ujutro, popij jednu malu, odradi neku šetnjicu i pojedi dorucak... Nemoj nikako kombinirati uz kavu peciva, kroasane ili jaja npr. Mlijeko se ako se pije, pije kao zaseban obrok.

Razumiješ, imaš ciljeve, imaš želje, a u tom slucaju ako želiš rezultate, potrebno je zagristi i biti spreman uvesti promjene!

Hrenovke su preradjene, pune zasicenih masnoca, da ne pricam o kolicini natrija koji navlaci vodu - jednostavno - JUNK! Zamijeni piletinom, puretinom, junetinom...

Trošiš si mišice jako trcanjem i u tom kontekstu bi trebala imati jako dobro sredjenu prehranu za rezultate i ne govorim samo o fizickom izgledu, nego i o tvom zdravlju. Na ovaj nacin si samo uništavaš mišice. Barem da si uzimaš animokiseline prije i nakon treninga.
Nece ti se ništa muckati u želucu ako prodje 1,5-2h. Ti trciš - trebala bi na te dane imati bar 50% unosa UH, oni su ti potrebni za energiju -- krumpir, tjestenina, riža + proteini u svakom obroku i nakon trcanja odmah (+UH naravno).

Ako se trcanjem baviš, onda moraš proucavati sve stranice, citati kako se u tom slucaju moraš hraniti. Googlaj, istražuj, uci!!!!

Koji ti je bazalni, koliki ti je dnevni unos kalorija, koliko unosiš P, UH, M?
Na sve ova pitanja moraš znati odgovore da bi se približila svojim ciljevima. Do tada, samo ceš biti na razmedju cesta - ideš negdje, a nema putokaza.

Možda zvucim malo 'grublje', ali vrlo je bitno da postaviš sve ovo lijepo i odgovoriš si na pitanja gore kako bi zapocela novi korak!
LiveStrong
Back to Top
Siberianaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Svibanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siberianaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2012 at 15:57
ma može zvucati grubo, nježno, što god..bitno mi je da  mi se ukaže na pravi smjer i da napokon nešto dobro napravim..to cijenim

kava (šalica od 250ml, žlica i pol nescafea classic , do malo više od pola vode i dalje mljeko) ima 250kal?Shocked  ako da onda sam u debeloj banani.. dobro mogu ja to smanjiti na dve šalice dnevno, samo se treba othrvati navici

hrenovke kužim..

vidim smisao u svemu što pišeš...promjene sam spremna raditi samo mi se cini  da uvijek napravim krive (ocito ne citam s razmjevanjem Confused).. ja sam UH uglavnom pokušavala  smanjiti zbog mršavljenja

trcanje je nešto što me veseli i nakon cega se osjecam dobro, tu imam cilj, da u 10 mj uspijem pretrcati polumaraton, al voljela bi pritom napraviti nešto dobro za sebe i svoje tijelo..ja znam da s trcanjem necu napraviti ništa specijal za oblik i da moram poceti i vježbati...samo ni tu nisam pametna kako poceti

kao što sam rekla idem citati..opet...sad sam se sva izbedirala



Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2012 at 16:40
Siberianaa, ali baš sada se bi trebala bedirati jer si korak bliže pravom putu!

Prouci, pa nam se javi uskoro da vidimo kako si radila, isto ovako prehranicu modificiraj. Imaš i u temi: https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632.html puno primjera jelovnika, pogledaj si!
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2012 at 12:34

Ic cu po redu, za svaki obrok:


Originally posted by Siberianaa Siberianaa wrote:




1 dan

6.30h
50g zobenih pahuljica
30g posnog sira (samo to sam imala)
1.5dcl mljeka 3.3 %mm
15 groždjica


* izbacit groždjice, izbacit mlijeko, dodat posni sir da bude 150-200g

* ovako imaš previše UH-a na ništa P - pazi na ravnotežu!


7.30h velika kava s mljekom

11.30h
200g jogurt light
1krastavac
1paradajez
156g Edamer polutvrdi sir


* ima li šanse da se ovaj obrok pomakne koji sat unazad?
* 156 g edamera? ne, loše, krcato masti, i to onih lošijih, u toj kolicini (ako nije greška u pisanju Wink). Ovo bi još ajde i moglo proc da si ovaj jogurt smiješala sa posnim sirom.
* moj prijedlog: doma si spremi komad mesa, pomiješaj sa salatom/povrcem i eto savršenog obroka Wink


13.30h mala kava s mljekom 

16.30h
1 tanjur bistre juhe
55g pilecih kuhanih prsa (skuhana juha od 1 komada 110g i povrca pa sam uzela pola)
200g brokule
150g mrkve kuhane


* opet 5h pauze do konkretnog obroka

* premalo mesa ali to je vec ekipa rješila Wink
* za mrkvu ti necu picajzlit...još.. :) ali imaj u vidu da je to jedno od povrca na cije kolicine moraš obratit pozornost, ako paziš na UH.

* prije trcanja nemaš ništa, to promijenit


20.30h
2 tanjura bistre juhe
55g pilecih kuhanih prsa
100g brokule
150g mrkve kuhane

* isto kao gore....pogotovo navecer mrkva van iz obroka Wink 


22.30h velika kava s mljekom /spavanje oko ponoci

* nismo li rekli da ovo prvo mora izletit? Kava prije spavanja? Budi ozbiljna Tongue




2 dan

6.30h mala kava s mljekom

7.30h
100 g posnog sira
50 g zobenih pahuljica
15 groždjica

* groždjice van, zamijeni ih vocem ako baš hoceš (borovnicama npr.) dodaj još 100 g posnog


8.30h velika kava s mljekom

12h
250g dimcek salama pileca prsa (piše 99kal na 100g)
3 (376g) paradajeza

* aaa još jedan kalorijski freak Big smile Ostavi se brojanja kcal i fokusiraj na odnose proteina i ugljikohidrata u svakom obroku....nije svaka kalorija ista.

* ovaj obrok bi trebao bit puno kvalitetniji, s obzirom da ti je sljedeci tek oko 17h....kad vec imaš tako velike pauze izmedju obroka (što ne bi trebala) onda se bar potrudi da jedeš kvalitetno i osiguraš tijelu dovoljno hranjivih tvari u svakom od tih obroka. Bitno je koliko toga tijelo hranjivog dobije i koliko su obroci uravnoteženi, a ne suma kalorija na kraju dana.


14h zeleni caj (imala prijateljica na poslu  :-) pa sam se poslužila)

* ajd, napokon nešto pametno da popiješ LOL


17h
1 tanjur pilece juhe s tjesteninom cvjetici
1 (240g) orada pecena na maslinovom ulju u rolu
2 (380g) tikvice

* ovo vec bolje izgleda....da se mene pita, juhu bi ostavila sa strane ali ajde....ima stvari koje su bitnije trenutno za ispravit :)


21.30h
1 tanjur pilece juhe s tjesteninom cvjetici
50 g posnog sira

* loše - tjestenina navecer, još ako je juha masnija.... i premalo proteina....



3dan

6.30h
2 jaja pecena bez ulja
40g posnog sira
mala kava s mljekom

* ovo je cak ok Big smile Iako, ja sam nekako pobornik UH-a ujutro al dobro... :) Možda bi tu onda bar povrce dodala ili koju vockicu.

7.30hvelika kava s mljekom


12h
zelena salata – nezacinjena
100g zrnatog sira
pola vece konzerve tune u salamuri (piše ocijedjena masa 116g, dakle oko 60 g)

* ok, stavi maslinovo ulje u salatu, sol, zašto bi trebala bit nezacinjena?


13h mala kava s mljekom


14.30h
100g zrnatog sira
ostatak tune (cca 60 g)

* fali povrca


15.30h
1 krastavac (200g)
1 tanjur pilece juhe s sitnim komadicem brokule i malo zvjezdica tjestenine

* loše, pogotovo što je sljedeci konkretan obrok za 6h Shocked

Spavanje od 16.40 do 18h

18.30h
banana

* fale proteini

19 h trcanje
2.2 km lagano zagrijavanje/2.2km najbrže što mogu/10 minuta rastrcavanje (Maksimir uzbrdice nizbrdice)

21h
zelena salata zacinjena s 2 žlicice maslinovog ulja i soli
1 mali paradajez
100g posnog sira

* + 100 g posnog

23h  zeleni caj (kupljen svježe danas)


Uglavnom...mrvu bolje od prošlog puta. Sad još treba:

1. Povecat proteine po obrocima

2. Ubacit više povrca (zelenog lisnatog, to nigdje ne vidim osim brokule)

3. Odviknut se od tolikih kolicina kave (pogotovo navecer)

4. Ostavit se brojanja kalorija i pažnju preusmjerit na hranjive namirnice i ravnotežu izmedju proteina i ugljikohidrata.


I da, nema ona obicna nes kava  toliko kcal, jedino ako nije nagurano šecera, mlijeka i još ne znam što u nju. Drugo je onaj nes u kesicama ali ona obicna nema toliko....ovaj u vrecicama, te cokolade, vanilije i gluparije, to je cisti šecer..


Originally posted by Siberianaa Siberianaa wrote:

opet citanje Cry kao da opet idem na faks..


A što se ovog tice...sve me više fascinira ta ljudska potreba da se zna ko s kim muti, ko se gdje prošetava u novim cipelicama i što Seve cita dok je na wc-u ali kad se radi o vlastitom tijelu onda je svako citanje tlaka Tongue Kada bi se masa tih glupavih casopisa i još glupavijih emisija po tv-u zamijenila informacijama kako izgledati i osjecati se dobro i biti zdrav i sretan bez carobnih napitaka vjerujem da bi svi bili puno sretniji. Ja znam da nece svatko ulazit u sitnice i detalje kao neki od nas ali brate mili....to je vaše tijelo, necete ga nac na policama na rasprodaji. Ovo su najmanje sitnice koje možete naucit, a cak vam i to može puno toga promijenit. Zato neka vam ne bude problem ucit o svemu ovome jer si možete bit samo zahvalni radi toga.






Edited by Gym_girl - 14 Srpanj 2012 at 12:45
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ballerina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ballerina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2012 at 18:18
gymka ili žika, ja pijem 2-3 kave na dan... franckovu gold bez šecera sa 1dl mlijeka 0,9%mm...koliko je to kcal?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2012 at 08:30
Ballerinica, nije problem u obicnim kavama, crnim, ili instanticama, one imaju zanemariv broj kalorija. Problem je u dodacima koje ljudi cesto trpaju u njih jer malo ljudi može podnijeti kavu bez šecera i ostalog. Dodaj vrhnje, dodaj šecer, punomasno mlijeko itd...i možeš lako dogurat do 100-200 kcal, najmanje. Ludi Ameri mogu i do 1000 kcal, šta je to njima LOL Ali ovako ti ta šalica kave i nije nešto što biš trebala uzimat u obzir, osim što pribrojiš kalorije od mlijeka..a to je nekih 40 kcal. Samo s mlijekom popiješ 120 kcal, sama kava nije problem Wink

E, i s obzirom da piješ malo više tih kava kroz dan, potrudi se pit i više vode pošto je kava diuretik Wink Iako sam citala da to navodno ne vrijedi za ljude koji ju redovito piju, ja bi svejedno osigurala višak vode Smile


Edited by Gym_girl - 18 Srpanj 2012 at 08:32
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ballerina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ballerina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2012 at 10:05
Hvala ti Gymka :*
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2012 at 10:50
Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Nuria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nuria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2012 at 15:53
Gymka, crna kava (bez šecera i ostalih gluposti) je super prije treninga, jelda? To mi je ostalo u sjecanju
Najbrži nacin da smiriš um jest da pokreneš tijelo.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2012 at 08:15
Meni zakon, uvijek par ponavljanja više Big smile Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.