New Posts New Posts RSS Feed - Karnitin ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Karnitin ?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
MaLiBarZu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MaLiBarZu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Karnitin ?
    Posted: 15 Rujan 2009 at 16:28
  Kao što znate ja sam bio krenuo još u šetom mjesecu vježbat al to je trajalo do sedmog zato što 3 treninga dnevno me stvarno ubijalo i nisam mogao držat više taj tempo,te sam odlucio da cu sredit malo prehranu to sma i napravio....sad tek ce mi se  smanjit treninzi plivanja pocinjem u teratanu....
Izgubio sam 5 kila do sad.....i nastavljam,pomalo ispravljam prehranu tak da ide na bolje pomalo...
I sad ja pricam nekim prijateljima da cu sad krenut u teratanu i ono standardno whey i kreatin....a on mi reko ma tebi treba kanitin...ja reko oke raspitat cu se pa....
Dali neko zna nešto više o karnitinu?
Kolko se doza uzima ?
i koje djelovanje ima?

Hvala unaprijed

P.S. u onih mjesec dana vježbanja pojavile su mi se strije na bicepsima...dali mi možete preporucit nešto da sprijecim ovo ?
 
P.s.(2) znam da neznam naj bolje pisat...vjerovatno cete nac dosta pograšaka ja mislim..


Edited by MaLiBarZu
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2009 at 16:50
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
MaLiBarZu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MaLiBarZu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2009 at 17:47
  Hvala ti

P.S. ispicavam se što nisam malo bolje pogledao po forumu i site-u ...drugi put cu više paziti.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2009 at 21:10
L-karnitin je jedna od boljih obmana u svijetu fitness-a

zašto? zato jer NE funkcionira uopce
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2009 at 12:50
 Nije samo stvar u tome da ne funkcionira, nego ga zdrave osobe imaju dovoljno u organizmu, pogotovo ako jedu meso.
www.fitness-trening.com
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2009 at 19:47
Originally posted by fitnessHr fitnessHr wrote:

 Nije samo stvar u tome da ne funkcionira, nego ga zdrave osobe imaju dovoljno u organizmu, pogotovo ako jedu meso.


Da, ali važno je naglasiti da ne pomaže u dodatnoj mobilizaciji masti, za što ga ljudi uzimaju!
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2009 at 11:48
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

L-karnitin je jedna od boljih obmana u
svijetu fitness-a

zašto? zato jer NE funkcionira uopce


Prijatelju, nemoj me krivo shvatit, ali nisi u pravu...
Ja sam, do duse, uz pravilnu ishranu i manijakalnim
treninzima,pomocu ProLab Liquid L-Carnitine, smrsao za 5
mjeseci 38kg. Kad sam poceo
vjezbat i uzimat tezio sam šš5kg, sad imam 77kg i
prezadovoljan sam...
Dobar L-Carnitine ti daje energiju i pomaze u topljenju
masti, ali pazi, ako dobro platis, dobit ces dobar
suplement. Ne kupuj L-Carnitine od BioTech, koji je
jeftin al i ne valja...
Znaci, govorim po licnom iskustvu, dobar L-Carnitine
djeluje, ali uz dooobar trening i pravilnu ishranu

Edited by BorG
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2009 at 13:43
Ono zbog cega si ti smršavio je kao što si i sam rekao dobra prehrana i manijaklni treninzi, nikakav l carnitn

Studija o utjecaju l-carnitina na sportaše
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2009 at 15:19
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ono zbog cega si ti smršavio je kao što si i sam rekao dobra prehrana i manijaklni treninzi, nikakav l carnitn

Studija o utjecaju l-carnitina na sportaše



Borg, svaka cast na mršavljenju ali to nije definitivno zbog l-carnitina vec bih prije rekao zbog vježbanja, i toga jer ti je kao pocetniku sa velikom kilažom to ajmo rec i normalan proces. Još mal središ prehranu i vec si na konju. Tebi se možda potrefilo što si uzeo l-kar baš u vrijeme kad si poceo sa akcijom mršavljenja pa si mu zbog toga pripisao djelovanje. Mogao si tako recimo svaki dan prije vježbanja stavit kamen u džep i na kraju kad smršaviš tvrditi kako je zbog kamena (karikiram).

Da je do karnitina vec bi ga svi debeli uzimali i definirali se..ah da, to vec i je tako, samo nekako uvijek vidim da se baš i ne smanjuju i da ga baš punije osobe žele jer je ipak preteško vježbati pa vjeruju u magiju u obliku l-karnitina a pojma nemaju šta je to i koja mu je funkcija.

Jednako kao i sok bez šecera..nekako ih najviše uzimaju deblji ljudi da se ne bi umastili od 30kcal više po šdcl, a s druge strane vec narucuju sendvic sa podrigušom i majonezom, il pak pojedu 5kugli sladoleda, il maznu paštetu s bijelim kruhom doma. Jea..

Probaj acetyl forme suplemenata, pa tako i l-karnitina. Je da je skuplje par puta al je bar efektivnije od obicnog.
Back to Top
MaLiBarZu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MaLiBarZu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2009 at 15:55
  oke...hvala na svim odgovorima......
onda necemo nikakav karnitin.....
idemo po starom, whey+creatin+vježbanje+udri po posnom,tuni i pilecim prsima

Hvala još jednom svima na odgovorima...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2009 at 20:03
Originally posted by MaLiBarZu MaLiBarZu wrote:

 
oke...hvala na svim odgovorima......onda necemo nikakav karnitin.....idemo po starom, whey+creatin+vježbanje+udri po posnom,tuni i pilecim prsima Hvala još jednom svima na odgovorima...


to je najbolji izbor nema na cemu
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2009 at 22:38
a ja doma imam kreatin, glutamin i proteine.. i neda cura da pijem.. he he
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2009 at 22:57

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

a ja doma imam kreatin, glutamin i proteine.. i neda cura da pijem.. he he
 

reci ti curi da dođe do mene u scorpion da joj ja razbijem strah

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2009 at 23:24
ha ha.. needaa.. ici ce na tjelesni :p
ali kad spomenem kreatin.. ona spomene nogu.. he he
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2009 at 12:47

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

ha ha.. needaa.. ici ce na tjelesni :p
ali kad spomenem kreatin.. ona spomene nogu.. he he
  

zašto?

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2009 at 12:55
a kao da je to nezdravo itd.. radije da ce mi ona kupit dnevno š kg svjezeg sira.. he he.. a od glutamina mi malo pristici dodu..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.