New Posts New Posts RSS Feed - l karnitin
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

l karnitin

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: l karnitin
    Posted: 03 Ožujak 2008 at 15:50
jel se uzima na recept u ljekarnama,koliko dodje otprilike i sa koliko ga je god pametno pocet pit? 
Back to Top
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2008 at 18:28
 nejde na recept,kosta ti oko 60 i  nesto kuna,bar kod mene
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2008 at 13:41
kad bi ja pocela to pit,postigla cilj,jel ga mogu onda odmah prestat pit ili?ocu kako nastetit organizmu?
 
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2008 at 17:01

Originally posted by evica evica wrote:

kad bi ja pocela to pit,postigla cilj,jel ga mogu onda odmah prestat pit ili?ocu kako nastetit organizmu?
 
 

Moras poznavati osnove prije ovakvog pitanja.

Kako ti moze nastetiti nesto sto se vec ionako nalazi u tvome organizmu? Preciznije receno, u transportu masnoca u mitohondrije (koji je najlaksi dio "topljenja" masnoca) sudjeluje karnitin, kojega velika vecina ljudi sintetizira u dovoljnim kolicinama, moze se reci gotovo svi.

Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2008 at 19:20
a jeli djeluje? ja sam laik za to?
By:©parogica:)
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2008 at 19:53

Originally posted by ©parogica ©parogica wrote:

a jeli djeluje? ja sam laik za to?
 

U skladu s prije napisanim u svome postu mogu reci kako je to nepotrebno bacanje novaca, gdje bi veci ucinak imala obicna crna kava u odnosu na l-karnitin. Te novce bolje utrositi na nesto korisnije, recimo prehranu! Naravno, moguce bolji efekt bi se mogao ocekivati od acetyl l-carnitina koji nije tako cesto zastupljen kod prodavaca.

Back to Top
D.R. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D.R. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2008 at 12:21
Dobro Hammer kaze za kavu
Opcenito fitness djevojke koje su u fazi ne toliko brutalne pripreme, jedno 30 min prije treninga uzmu jedan l-karnitin, oko 2 grama i espresso kao stimulans.

Provjereno, djeluje.
L-karnitin sudjeluje u transportu masnoca u mitohondrije i tamo se koriste kao "pogonsko gorivo", dok dobar jak espresso je pravi stimulans.

I to je sva mudrost.

Vazno je napomenuti da barem sat i pol prije uzimanja l-carnitina nebi se trebalo jesti nista jako sporo razgradivo.
Kvaliteta je dostigla svoj najpotpuniji oblik: pro.nutrition
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2008 at 14:11
znaci kad bi pila kavu pol h prije treninga imalo bi isti ucinak kao da sam popila karnitin? 
Back to Top
D.R. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D.R. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2008 at 10:48
ne bas
l-karnitin prenosi masnoce u mitohondrije da ih koristi kao pogonsko gorivo, dok je kava stimulans.
kombinacija ta 2 je po meni jako kvalitetna kombinacija.
Kvaliteta je dostigla svoj najpotpuniji oblik: pro.nutrition
Back to Top
INcontrol View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote INcontrol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2008 at 22:40

 DM cijena: 55kn

2tablete svaki dan

Bacanje love.

Kratko i jasno.

Back to Top
Juraj View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juraj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 11:33
 I ako ce netko kupovati L-carnitine, kupujte ga u ampulama tako da ga mijesate s vodom prije treninga. U ampulama je najjaci L-carnitine i brze se razgradjuje.
Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 20:36
jedno pitance vezano za l-karnitin....

procitala sam negdje na forumu da je dobro napraviti pauzu od uzimanja l-karnitina.. ja sam ga pila 3 mjeseca, sada ga ne pijem š mjesec i nesto sitno...

kada bi bilo dobro da ponovo pocnem sa uzimanjem???
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2008 at 10:34

Originally posted by D.R. D.R. wrote:

ne bas
l-karnitin prenosi masnoce u mitohondrije da ih koristi kao pogonsko gorivo, dok je kava stimulans.
kombinacija ta 2 je po meni jako kvalitetna kombinacija.
 

POtpisujem!

I uzimaj ampule jer imaju navecu koncentraciju L-carnitina i najbolje se apsorbiraju. š ampula ti je šš, š2 kn, a dovoljna ti je za 2 treninga.

I da - OBAVEZNO PITI PRIJE cROBNOG TRENINGA! Bez treninga ti to nista ne znaci. Moj prijedlog ti je da ujutro kad se probudis, popijes pola ampule i obavis 45 min crobnog treninga (ako ti ne ide trcanje, brzo hodaj!).

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2008 at 15:49
oce li se kod prestanka uzimanja l-carnitina vratiti kg (jo-jo efekt)??neznam sad je li mi pametno to pit  sa š7 godina...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 14:46

 Joooooooooj, tebi sa š7 god tijelo vristi od energije, i ne bi vjerovala koliko ti se moze promijeniti uz samo malo vjezbanja!!!

Hodaj, hodaj, hodaj..... Kreni ranije u skolu pa hodaj bar pola sata brzim hodom.

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 20:31
ma budim se ranije prije skole-pa udrim po bikeu i orbitreku!
pa zbog toga stalno kasnim u skola a onda brzi hod-od 2 min! (š50m od skole hehe...)
jos da nagovorim frendicu na rolanje navecer i nadjem vremena...
perfect!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.