New Posts New Posts RSS Feed - Idemo do kraja ili kako se riješiti sala?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Idemo do kraja ili kako se riješiti sala?

 Post Reply Post Reply
Author
cromeister View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cromeister Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Idemo do kraja ili kako se riješiti sala?
    Posted: 20 Travanj 2012 at 19:32
Dragi fitovci, nakon uspješno provedenih, malo modificiranih, treninga za masu i treninga za definiciju jako sam zadovoljan rezultatima!
ALI ostalo je nesto malo masnih naslaga i to bih htio rjesiti do ljeta! Ali ne znam kako, nemam više programa da ga slijedim! Pa mi treba vasa pomoc! Mislio sam, mozda, krenuti s nekim full body treningom ili nesto slicno.. Takodjer savjeti o prehrani, jer sam u tom podrucju najslabiji? Svaka pomoc je dobro dosla. Hvala
Back to Top
sandyst View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandyst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 20:57
znaci jedi za dorucak puno bjelanjaka poširaj ih, peci, kuhaj...ili druga varijanta zobene pahuljice, treca raženi kruh s necim
(moj omiljeni dorucak: 2 fete raženog kruha tostirane a izmedju njih kuhani list blitve i jaje na oko al jedno oko i 3 bjelanjka )
za rucak kombiniraj piletinu/puretinu/ribu lešo ili peceno s nekim povrcem ( blitva/brokula/kaul/ salata/kupus itd. s krompirom/tjesteninom/rižom itd...)
moj omiljeni rucak: juha od tikvice i piletina u integralnoj tortilji s krcato povrca i domacom šalšom)
za veceru: posni sir, grah, tuna, povrce...itd.
moja omiljena vecera: sarma od blitve u kojoj je tuna i posni sir.
medjuobroci: bademi, lješnjaci, orasi, mekinje, shakeovi, whey...
Ja s ovim svim radim razne varijacije svaki dan i super se osjecam
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.