New Posts New Posts RSS Feed - Klasicno pitanje - koji protein?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Klasicno pitanje - koji protein?

 Post Reply Post Reply
Author
fizio27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2012
Location: Zg
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fizio27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Klasicno pitanje - koji protein?
    Posted: 20 Rujan 2012 at 15:33
vjerojatno vec svima ide na jetra i kolutanje ocima je neizbježno, ali moram pitati, soriiii Embarrassed
u fazi sam mršavljenja, treniram 3x tjedno anaerobno, 3x tjedno aerobno, koji protein bi si uzela da mi može biti zamjenski obrok, regeneracija, da ne dobijem kontraefekt AkkA da kilaža ne ide dolje?
Znaci, da ga mogu uzeti i 2x dnevno, naravno - uz reguliranu prehranu..?
Dvoumim se izmedju whey i 80+...
 
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2012 at 16:07
LiveStrong
Back to Top
fizio27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2012
Location: Zg
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fizio27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2012 at 20:07
Procitala..mislim si uzet whey.. Pa javim jesam li zadovoljna ;) Trebalo bi bit ok jer u 2x wheya i kalorijski deficit (u odnosu na sad) nema toliko proteina od kojih cu Arnie-rasti :-D
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2012 at 21:11


Zapamti prije svega da ti je whey suplement koji nadopunjuje potrebe, tj.gledaj na to tako da neceš pojesti 150g piletine, nego ceš popiti 40g wheya nakon treninga npr., pojednostavi ti život jer uvijek možeš uzeti kao medjuobrok kada si u žurbi, uštediš s hranom na kraju mjeseca, itd.

Cisto da ne bi mislila da ceš "Arnie-rasti" jer da nisi popila whey, pojela bi nešto drugo od proteina...


Edited by zika - 20 Rujan 2012 at 21:13
LiveStrong
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2012 at 12:51
Ako tražiš whey, preporucam 100% Whey Gold Standard
Možeš ga piti ujutro i poslije treninga sa vodom.
Možeš si i složiti dobar dorucak - staviš 1 mjericu whey proteina, zobene pahuljice, malo meda i mlijeko ili vodu, sve pomiješaš u blenderu i popiješ. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Dominic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Rujan 2012
Location: Mali Lošinj
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dominic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2012 at 00:36
dali whey protein pomaze u topljenju masnih naslaga, jer bas ne volim tablete za mrsavljenje
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2012 at 01:36
Prvo, sredi si prehranu i treninge, nemoj odmah na suplemente racunat.
Drugo, puno citaj forum.
Whey je visokokvalitetan izvor proteina, a ne fat-burner.
Evo clanak, jedan od...
https://www.fitness.com.hr/prehrana/dodaci-prehrani/Whey-protein.aspx
p.s. pozdrav Lošinju

Edited by GrannySmith - 25 Rujan 2012 at 01:36
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
Dominic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Rujan 2012
Location: Mali Lošinj
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dominic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2012 at 03:19
Ja inace dosta vjezbam,ali sam u zadnje vrijeme nabacio nekoliko kila viska i kako sam opet poceo trenirat bojim se da ne izgubim masu od ranije a skupilo se i masti u struku pa sam mislio ocuvat misice i istopiti visak jer sam negdje procitao da whey pomaze i oko toga doduse ne kao pravi fat burner.(mozda sam krivo procitao :D) svejedno hvala na odgovoru.

p.s. pozdrav s losinja ;)
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2012 at 15:12
proteini nisu nadomjestak prehrani,oni ti pomazu obnovit misice koji nakon treninga doslovno pucaju,moras jest,ali sredi masti u hrani,na posve pogresnom si pitanju ako mislis da je protein nekakav dijetalni suplement,zapamti i ako ne jedes ugljikohidrate da ce tijelo stornirat proteine kao mast,ugljiko su ti ako ne najvazniji spojevi koji trebaju ljudskom organizmu,pogledaj si na internetu nekakve dijete
Back to Top
fizio27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2012
Location: Zg
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fizio27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 18:00
uzela na kraju dymatize elite whey, samo se treba naviknuti piti ga s vodom LOL
ja sam ga zapravo planirala piti odmah iza treninga, koji je do 16h i navecer umjesto vecere.. neki put uzmem posni, neki put whey, osobno mislim da nije ništa strašno Confused...a UH uzimam najkasnije do 15h..Wink
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.