New Posts New Posts RSS Feed - Girje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Girje

 Post Reply Post Reply
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Girje
    Posted: 15 Kolovoz 2011 at 22:44
Pozz svima evo odlucio sam se baviti samo girjom !
š80 cm / 72 kg  sada bih se želio riješiti masnoce šta sam dobio preko ljeta , a onda bih volio dobivati na masi. Zamolio bih vas da mi pokažete neke vježbe za biceps, triceps i trbušne mišice. Cilj mi je napraviti plan vježbanja i prehrane do 9 mj.  jer tada kupujem još jednu girju od š6 kg i proteine, a kasnije i vece kilaže. 
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2011 at 22:36
Pozdrav Zvonimire!

Trenirati s girjama nije baš tako jednostavno kako misliš. Gotovo sve vježbe su za cijelo tijelo i nikako nema smisla s girjama raditi izolacijske vježbe poput biceps pregiba :)
Savjetujem ti da se što više informiraš o samoj tehnici izvođenja vježbi, a razmišljanje o treningu za masu i/ili rezanje ostavi po strani dok ne savladaš tehnicke detalje. Najbolje što ti ovako preko tipkovnice mogu savjetovati jest da procitaš neke clanke o girjama koji su objavljeni na ovoj web stranici.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 11:01
Onda ok treba mi pomoc oko sastavljanja programa vježbi ! 
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 14:07
Prvo nauci tehniku :)
Ako si u mogucnosti odradi nekoliko treninga sa dobrim kettlebell instruktorom kako bi što bolje usvojio tehniku. Ako to ne želiš ili ne možeš barem procitaj ove clanke i potrudi se da tehniku savladaš što bolje.

clanak š: https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbe/Osnova-kettlebell-treninga-Swing.aspx
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 14:09
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 16:10
Tursko dizanje sam radio sa desnom rukom  i u pokušaju sa ljevom ruka mi se okrenula za gotovo š80 stupnjeva i cijeli dan me boljela tak da me je strah pokušavati to sam 
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 16:51
Procitaj clanak i usvoji tehniku prvo bez ikakvog utega u ruci...
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 16:59
Lijeva ruka mi je preslaba !
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 18:02
Pa kak ti covjek veli, prvo bez utega.i smanji kilazu dok koordinacijski I ravnotezno ne usvojis pokret i s lijevom rukom. mogel si totalno udesit rame tolko da zaboravis na tak skore treninge zbog forsiranja tezine
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 22:55
Zvonimire,
još jednom - procitaj clanak pažljivo i s razumijevanjem. cisto sumnjam da si pri tom pokušaju izvođenja turskog dizanja imao dobru tehniku. Obrati pozornost na detalje na koje upozoravam u clanku. Posebnu pozornost posveti samim koracima koje valja savladati, a ako ima još kakvih nejasnoca slobodno me kontaktiraj.

što se tice snažnije desne strane...to je sasvim uobicajeno kod mnogih vježbaca. Nedominantna strana cesto oskudjeva u tehnickoj potkovanosti :)
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 17:55
Evo napokon sam o ja napravio tursko dizanje sa lijevom rukom samo imam problema kad se vracam dolje sa suprotnom rukom naci pravo uporište . Saša jel mi možeš kakav program napraviti onak nešto za pocetnike ?
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 01:21
Nema problema Zvonimire...mislim da cu sutra poslijepodne imati nešto vremena i srediti programcic...
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.