New Posts New Posts RSS Feed - HIIT  rezultati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

HIIT rezultati

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2010 at 09:56
  Joooj.. vani kisa pada, a bas mislio ici u neku setnju
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
pinkyaudrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pinkyaudrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2011 at 13:50
Ja bi danas pocela sa time, zanima me jel ja to mogu u svojoj sobi na mjestu trenirati? Dakle da ne trcim u daljinu neg da trckaram na mjestu prvo polako pa onda brzi, pa opet sporije, pa brze?
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2011 at 13:12
HIIT trening je odlicna stvar i evo iz iskustva za dva mjeseca sam uspio izvuci plocice makar imao sam dosta sala na trbuhu i bokovima!
Naravno kako je vec neko naveo treba mijenjat treninge, npr ja sam krenuo prvo s vijacom dva tjedna, pa šprintevi na 50 metara, pa kružni trening (sklekovi, cucnjevi, poskoci na klupu, zgibovi).
Svakako ga treba izbjegavat ujutro zbog katabolizma a i opcenito nemaš snage za odradit dobar Hiit ako nisi imao bar dva poštena obroka kako je Thorn objasnio...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Sijecanj 2012 at 17:53
u svojoj sobi u mjestu malo teze ce to ic,radije u prirodi (znan vanka je hladno)Unhappy
Back to Top
pinkyaudrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pinkyaudrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2012 at 13:00
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

u svojoj sobi u mjestu malo teze ce to ic,radije u prirodi (znan vanka je hladno)Unhappy

Hvala zmaj! Konacno mi je netko odgovorio!

Samo jos jedan pokusaj prije nego moram izac van na hiit xD : Imam u kuci orbitrek, moze se na njemu jeli?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2012 at 19:23
a moze se nesto ali ne kvalitetno ka u prirodi jer sigurno neces moc na tom orbitreku ka da u prirodi radis sprinteve i sl.
i nemoj vise od 2 puta tjedno to radit i nikako na prazan zeludac
Back to Top
pinkyaudrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pinkyaudrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2012 at 21:08
Hvala!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2012 at 00:27
nista,samo pitaj,koliko znan i mogu pomoc cu nije problemWink
Back to Top
xibalba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xibalba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2012 at 22:46
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/HIIT-protokol.aspx

radim HIIT kako je tu objasnjeno i vidim svi govore da su prekoma nakon njega i da ne mogu mrdnuti nigdje
meni se to desi samo tad dok to radim (umrem doslovno, sve se znoj cijedi niz mene i jedva mogu stajati na nogama), za sat vremena sam ok, kao da nisam nista radila (ne bas nista, ali nije ni kao sto drugi pricaju)

hvala
je li onda radim nesto pogresno ili?
uvijek radim popodne, barem 3 sata nakon obroka
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2012 at 23:32
Ako dajes maksimum od sebe u brzom intervalu sve bi trebalo stimati

Normalno da se neces dovoditi u stanje da padas u nesvijest od iscrpljenosti.
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
marina82 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina82 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2012 at 08:29
ja sam probala na sobnom biciklu 40-20 i izdrzala 15min ili 12min hmm ne znam tocno.. a onda probala 30-30 i uspjela 8min ja mislim da sam ostala jos koji minut srusila bih se i pala u nesvjest..meni se pluca raspadaju i kao da cu povratiti koji je osjecaj..to je znak da mi je kondicija 0

ali,ne znam mozda sam taj interval brze voznje prebrzo vozila.. ako vozim 21km na sat a to brzo 35km na sat i nije nesto prebrzo zar ne...

Edited by marina82 - 13 Svibanj 2012 at 08:29
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2012 at 12:45
Mislim da je bit da das maksimum u brzom intervalu, a nitko ti ne moze reci koliki je tvoj maksimum, to moras sama osjetit. I ne treba se usporedivati s drugima - samo sa samom sobom
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
xibalba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xibalba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2012 at 13:13
super, hvala vam na odgovoru :)
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 22:48
Po mom misljenju, a onako kako i sam radim u zadnje vrijeme, u brzim intervalima treba dati svoj maksimum, al opet s nekom granicom... Tj. ja radim sprinteve, al nikad ne radim sa 100% snage i 100% brzine, jer se ipak mjenjanjem intervala srce znatno mora prilagodjavati razlicitim intenzitetima... Kod sebe sam primjetio par puta neke cudne otkucaje kad tako naglo mjenjam- bio kod kardiologa, sve je u najboljem redu i upravo mi je on rekao da nije bas idealno raditi ful maksimalne sprinteve i onda lagano vec postupno i s prelazima mjenjati intenzitete... sve je potpuno normalno kad radim umjereno i  s osjecajem. Vidio sam neke ljude koji rade HIIT tako sto udare ful sprint da im se zamanta i onda naglo stanu i minutu sasvim lagano hodaju... Po meni losija varijanta...
Kako je to kod vas ?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.