New Posts New Posts RSS Feed - hello :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hello :)

 Post Reply Post Reply
Author
mala_ja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala_ja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: hello :)
    Posted: 09 Lipanj 2009 at 19:37
  pozdrav, ja sam mala_ja i nova sam clanica fitness foruma :)
dolutala sam k vama tražeci informacije o idealnim vježbama za svoju figuru, a pošto vidim da se vecina vas razumi u raznorazne vježbe, zamolit cu vas da i meni predložite neke vježbe i aktivnosti za koje mislite da bi mi mogle pomoci. pa ako ima neka dobronamjerna duša spremna slušati i davati savjete, ja bi pocela sa svojom ispovjedi :)
Back to Top
mala_ja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala_ja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2009 at 19:56
  uglavnom,zanimaju me vježbe koje mogu samostalno raditi,kod kuce ili gdje vec stignem, i to vjezbe za kruskoliku građu-znaci za jacanje gornjeg dijela tijela, a gubljenje mase u donjem dijelu tj. nogama i bokovima te ucvršcivanje mišica,naravno. s tim da ja za razliku od vecine cura ovog tipa nemam guzu,nego samo bokove,pa me zanima kako to popraviti, odnosno dati i guzi malo više volumena :) i jos ako imate kakve dodatne prijedloge vezane za prehranu ili kakve vec prirodne supstance koje bi mogle pomoci u tome. eto toliko od mene zasad
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2009 at 19:56
dobrodošla , dobar ti je uvod XD
Back to Top
mala_ja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala_ja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2009 at 19:58
hvala,hvala. cemu okolišati? ionako mi dugo treba da se pokrenem :)
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2009 at 20:01
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbe/Straznjica.aspx


https://www.fitness.com.hr/vjezbe/fitness-discipline/Step.asp x
Back to Top
mala_ja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala_ja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2009 at 20:03
  hvala kolega!
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2009 at 20:07
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2009 at 22:02
  mala,pa koliko ja znam ne postoji neki poseban program vježbi za "kruškoliku građu"..koliko god vježbala taj tvoj prirodni oblik ce ostat vidljiv,ali naravno da vježbanjem i pravilnom prehranom možeš prvenstveno poradit na cvrstoci tijela,snazi i kondiciji opcenito..za gornji dio tijela postoji jaaaako puno vježbica,ja bi ti preporucila da si nabaviš bucice za doma,s njima možeš radit vježbe za svaku skupinu mišica...što se tice donjeg tijela,što više se fokusiraj na cucnjeve,iskorake i zanoženja,ma joooj postoji milijun vježbica..ne znam koliko znaš o svemu tome...ako si baš pravi pocetnik e onda bi bilo najbolje da ti neko u živo pokaže vježbice i upozna s pravilnim izvođenjem što je vrlo bitno..surfaj po forumu,tu možeš dosta toga procitat i naucit..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2009 at 23:06

mala_ja dobrodošla nam

Vidi ovo: Trening u kuci

Takodjer, prouci malo forum.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mele View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mele Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2009 at 11:25
dobrodošla
Back to Top
mala_ja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala_ja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2009 at 17:18
a jeste susretljivi :) zahvaljujem na dobrodošlici
anne, mislis da je nemoguce u mom slucaju doboti figuru vise nalik onoj pjescanog sata,nabiti malo mišica u gornjem dijelu tijela da sve skupa izgleda malo skladnije?


Back to Top
aurora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aurora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2009 at 17:38
dobrodošla
najbolji nacin da vidiš da li ceš uspjeti dobiti figuru koju želiš je da staneš pred ogledalo i pogledaš gdje su ti kosti na bokovima i koliko ima sala na njima tj. dalje od kosti nemožeš ici ali ako ode višak masnih naslaga s njih znat ceš da izgledaš najbolje što možeš
Back to Top
mala_ja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala_ja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2009 at 12:09
  e to je skroz dobar savjet s obzirom da si lako zacrtamo nerealne ciljeve,barem sam ja jedna od takvih. zahvaljujem
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2009 at 13:19
 
Evo - pogledala!


Ovako... Vecina cura ima upravo problem kruškolike građe, pa tako i ja. I znam tocno šta misliš na ono "nemam guzu nego šire bokove".

Ja sam vec probala hrpu vježbi i programa tako da ti mogu preporuciti da pogledaš na moj blog vježbe Tracy Anderson - one su ti upravo za vjezbanje gornjed dijela tijela i topljenje masti tamo gdje ih ne želimo. Masa sa bokova ce ti otici samo crobnim vježbama. Dakle - bilo kakva aktivnost od koje ceš se znojiti, a ti sad odluci - hoce li to biti trcanje, rolanje, bicikl..... I ja bih ti toplo preporucila - HODANJE! Naime, meni ništa tako dobro ne smanjuje volumen nogu i bokova kao hodanje.

Uz Tracy (u kojoj na kraju radiš cucnjeve) ubaci za kraj i vjezbe za guzu u doggie stilu!

Gle - znam da ti je prva pomisao da ceš se vježbanjem samo proširiti - i hoceš! Ali to je zato što aktiviraš mišice koji su atrofirali! Ali - postoji i dobra strana - TO JE SAMO KRATKOTRAJNO! Kad ti se razviju mišici, oni ce brže topiti masti na mjestima gdje želiš (bokovi) i, kad pregrmiš pocetnu fazu povecanja volumena, s vremenom ceš biti sve zadovoljnija! I tanja! Samo se primi vježbanja!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.