New Posts New Posts RSS Feed - Trudnica u teretani
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trudnica u teretani

 Post Reply Post Reply
Author
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trudnica u teretani
    Posted: 28 Sijecanj 2010 at 17:52
  Pozz!I ja sam trudnica,inace fitness i osobni trener i nažalost radi komplikacija u trudnoci moram strogo mirovati.Super ja ako možeš vježbati,naravno pod strucnim nadzorom ali za cardio sprave pamet u glavu.Steper,orbitrec zaboravi..cak i traka zna biti zeznuta (trbuh i ravnoteža)pa pazi da ne bi pala.Radije izaberi šetnju uz Jarun,po ravnom i na svježem zraku.Koliko god mi mislile da smo fit i snažne ipak se trudnoca ne zove bez razloga drugo stanje.
Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 12:30
super.....baš mi je drago...pazi se mamica i samo polako....
Back to Top
leena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 10:09
Bila sam i fakat je bilo super. Vježbe su bazirane na istezanju na velikoj lopti, zatim vježbe na prostirci s bucicama i završno istezanje.
I naravno obavezno pravilno disanje.

Meni je to malo staticno pa cu ubaciti i koji "trening" lagane šetnjice na traci ili orbitrek (mada sam prema njemu skepticna zbog trudnoce)

Jedino s cim sam oduševljena je pilates lopta. Nikad mi nije toliko godilo sjedenje i vježbanje na lopti.
Prije trudnoce sam je totalno drugacije i koristila i doživljavala.
Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2009 at 19:08
kako mama mogu samo reci da je to jako dobro ali da ipak budeš na oprezu...ja sam preko noci završila u bolnici....sretno i javi kako je prošlo...baš me zanima z aubuduce...jel planiram još kojeg bebaca...hehhehee
Back to Top
leena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 14:14
Može, danas krecem s prvim treningom... Nadam se da cu ga uspjet odraditi do kraja pošto sam vec ko bacvica!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 14:07
Originally posted by leena leena wrote:

Zanimljivi clanci! Hvala puno na odgovoru.


Nema na cemu.
Slobodno ostaneš aktivna na forumu i kažeš nam svoja iskustva s treniranjem u trudnoci.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
leena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 14:02
Zanimljivi clanci! Hvala puno na odgovoru.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 13:56
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 13:54
Imamo koristan clanak na tu temu koji ce ti vjerojatno dati sve odgovore:
Vježbe i savjeti za trudnice



Pitaj ukoliko ne pronađeš odgovor.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
leena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 13:51
Dobar dan,

ja sam jedna trudnica koja krece s vježbanjem (trudnicki program). Zanima me da li uz to smijem koristiti i kardio sprave?
Npr. 2x tjedno vježbe za trudnice i šx tjedno kardio trening (traka).
Nisam sigurna kojim tempom da krenem, obzirom da sam trenirala do pocetka trudnoce, a sad vec 6 mj. ništa.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.