New Posts New Posts RSS Feed - Bok :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bok :)

 Post Reply Post Reply
Author
scrp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote scrp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bok :)
    Posted: 24 Svibanj 2013 at 00:44
Pozdrav svima ;)

Imam 24 godine, visok sam oko 180cm i imam 94kg i htio bi smanjit kilazu malo. Inace se svake zime udebljam malo i onda preko ljeta idem vecinom svaki dan na nogomet ili nekakav sport pa se kilaza vrati u normalu ali ovo ljeto sam slomio ruku i sjedio kod kuce pa se kilaza nije smanjila nego jos povecala...
Student sam pa se hranim svim i svacim (burek, pizza i ostali junk food) ali sam izbacio to sve i promijenio prehranu za pocetak i to sad izgleda ovako:

DORUCAK: sendivc (integralno pecivo, dimcek, rajcica) ili omlet (2 jaja i malo šunke) te uz to light jogurt, tu i tamo pojedem zobene s bananom ali nisam bas preveliki ljubitelj toga moram priznati :/

RUCAK: piletina/puretina/riba + krumpir ili riža + salata

Izmedju rucka i vecere pojedem nekakvo voce za medjuobrok tipa jabuku i kivi ili tako nesto...

VECERA: Tuna + posni sir ili ako mi je od rucka ostalo piletine/puretine i poslje pojedem malo badema ili ljesnjaka

Navecer svaki dan odem prvo pola sata na trcanje i nakon toga odradim jos ovaj trening doma:
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Trening-doma.aspx

Tako treniram vec neka 2 tjedna a prehranu sam promijenio prije tjedan dana i za sad nisam nista smrsavio ali sam dobio malo mišica umjesto sala...

Zanima me jel to ok prehrana i trening i jel da tako nastavim dalje? Hvala :)


Edited by scrp - 24 Svibanj 2013 at 00:44
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2013 at 10:07
Originally posted by scrp scrp wrote:

Pozdrav svima ;)

Imam 24 godine, visok sam oko 180cm i imam 94kg i htio bi smanjit kilazu malo. Inace se svake zime udebljam malo i onda preko ljeta idem vecinom svaki dan na nogomet ili nekakav sport pa se kilaza vrati u normalu ali ovo ljeto sam slomio ruku i sjedio kod kuce pa se kilaza nije smanjila nego jos povecala...
Student sam pa se hranim svim i svacim (burek, pizza i ostali junk food) ali sam izbacio to sve i promijenio prehranu za pocetak i to sad izgleda ovako:

DORUCAK: sendivc (integralno pecivo, dimcek, rajcica) ili omlet (2 jaja i malo šunke) te uz to light jogurt, tu i tamo pojedem zobene s bananom ali nisam bas preveliki ljubitelj toga moram priznati :/

RUCAK: piletina/puretina/riba + krumpir ili riža + salata

Izmedju rucka i vecere pojedem nekakvo voce za medjuobrok tipa jabuku i kivi ili tako nesto...

VECERA: Tuna + posni sir ili ako mi je od rucka ostalo piletine/puretine i poslje pojedem malo badema ili ljesnjaka

Navecer svaki dan odem prvo pola sata na trcanje i nakon toga odradim jos ovaj trening doma:
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Trening-doma.aspx

Tako treniram vec neka 2 tjedna a prehranu sam promijenio prije tjedan dana i za sad nisam nista smrsavio ali sam dobio malo mišica umjesto sala...

Zanima me jel to ok prehrana i trening i jel da tako nastavim dalje? Hvala :)


Pozdrav!

Izmedju glavnih obroka ubaci orasaste plodove, svakako bolje nego voce...

Prvo odradi taj trening, i onda odi na trcanje :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.