New Posts New Posts RSS Feed - Pretreniranost?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pretreniranost?

 Post Reply Post Reply
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pretreniranost?
    Posted: 04 Sijecanj 2014 at 08:13
Odi mjesec dana na bazen.. bez utega..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2014 at 02:02
Zagrijem se dobro prije svakog treninga.Ove sedmice nije toliki problem motivacija koliko te minimalne povrede na raznim djelovima tijela.Od prepone,lakta,ramena.I to danas radim sklekove sa pljeskom i jedva ruke odvajam od zemlje :).Mislim odraditi sutra i prekosutra i onda sedmica odmora,jedino ako bol ne prestane.A pod motivacijom mislim recimo prosle sedmice da se tokom vjezbanja pitam sto ja ovo radim,blbla klasicne babske price ali idemo dalje :)
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2014 at 01:18
ponekad imam isti problem..par mjeseci predobrih treninga, zescih...a onda u jednom trenutku vise nista ne mogu (psihicki + fizicki) = pretreniranost

kad mi se to dogodi.. smanjim treninge, intezitet.. pronadem neki novi cilj, motivaciju..kako god to nazvati...
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 21:30
Ne razumijem šta je problem, ozljede ili nedostatak volje meni se cini? Isto tako ako se dobro ne zagriješ i razgibaš, na velikim težinama lagano se možeš povrijediti..
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 20:32
Vec jedno 2 sedmice imam neki osjecaj gubitka motivacija ali ne svaki trening sto je dosta ucestalije nego prije.Prosle sedmice sam odmarao 4 dana i opet krenuo u ponedeljak i odradio sjajno 2 treninga ali evo vec danas se osjecam nejako :D.Kako sam krenuo raditi trening tako me odjednom bole oba ramena,lakat koji sam povrijedio prije pola godine itd.Znaci motivacija mi varira,posebno u prosloj sedmici ali ove osjecam sitne povrede koje me sputavaju da dam maksimum.Sta da radim,pomagajte ljudi dobra srca :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.