New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - kika1111
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - kika1111

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 23>
Author
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 16:28
Ne znam Smile a nema ni veze, moze i ovdje biti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 16:24
Zašto ti nisu prebacili temu? 
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2013 at 08:33
Jel moze i moja tema u transformacije? Smile Nisam jos gotova, malo stagniram u zadnje vrijeme, ali ne zadugo Tongue
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 15:43

Svi to znamo ali nas svejedno nekad stisne kriza i jako se teško oduprijeti tome uz svo to shvacanje Smile

Ma bitno je samo nauciti te neke vlastite forice za izvlacenje iz tih situacija...jer ce ih uvijek bit. Ono što kod mene uglavnom pali je - prestanak razmišljanja o tome što ŽELIM i fokusiranje na ono što MORAM. Ukoliko ne skužim da je to neka potreba koju baš moram ispunit, to su neke druge price sad :) Uglavnom - manje misliti, više djelovati u tom pravcu. Hint: moj primjer s oslicem Big smile

S vremenom ce biti lakše....



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 15:22
Jako dobro znam da ce mi to prejedanje donijeti vise stete nego koristi za moje psihicko stanje, a istina je da mi jako puno pomaze to sto sam aktivna na ovom forumu. Optimisticnija sam sto se toga tice sad nego proslih godina pa mozda i dobro zavrsi Smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 10:33
Originally posted by kika1111 kika1111 wrote:

Ok je to, u vrijeme ucenja, tu bih si mogla prilagoditi prehranu, naravno ne mogu gladovati kad ucim ali se mogu potruditi da bude iz kvalitetnih izvora i u razumnim kolicinama. Veci je problem u tome sto dodem u neko stanje da sam nesretna, narocito zbog toga sto znam da iducih mjesec dana moram puno uciti, tako da bih to pripisala nekakvom emocionalnom prejedanju jer bih eventualno u tih pola sata u toku samog hranjenja bila sretna. Znam da nije to rjesenje i da cu se poslje toga osjecati jos gore ali tesko mi se iskontrolirati u trenutku


same here Wink

Poslušaj još jednu emocionalnu izjelicu - tih pola sata ili par minuta "srece" radi hrane pretvorit ce se u cijeli dan grižnje savjesti radi toga i osjecaja neuspjeha. Ne vrijedi toga, believe me.

Ne kažem da bi trebali imati grižnju savjesti radi svakog komadica necega što se kao ne preporucuje, puno sam puta pisala o važnosti neke ravnoteže, ali treba znati kad je baš potrebno, a kad treba stati na loptu i rec - dosta, imam izbor! Jer znam i ja kod sebe - popustit cu jednom, pa drugi put, pa treci....na kraju ukenjam sve što sam mislila Smile Jednom bi bilo ok....ajd i drugi put....ali kad se zaredaju gluposti, samo radi emocija, sve nas to odvodi dalje od vlastitih ciljeva, što onda dovodi do lošeg osjecaja....i stalno nas vraca nazad...

Šta meni tu pomaže? Kako kad.....nekad vlastite slike na kojima sam si baš super i želim bit još bolja, ako ne to bar ostat takva Wink, nekad neki motivacijski filmic, slike drugih fitnessica, dobri quotovi razbacani po zidu, kompu, knjigama.....nekad mi samo lagani trening pomogne....ili šetnjica...dolazak na forum i citanje, pisanje......citanje drugih foruma i clanaka...knjiga.......ili si kažem - jbte gymka, savjetuješ ljude, skuliraj se LOL

Jucer mi je bio katastrofa dan....baš mi se jelo, ali sve :) I navecer si mislim...šta bi mogla...znam šta bi trebala i šta sam planirala - oslica i špinat - ali ne, ja bi nešto kruhasto, nešto slatko, neki junk....bilo šta...daj....a ne smrdljivog oslica LOL damn, mislila sam da cu umrijet ako to pojedem....ali znaš šta sam napravila? Bez razmišljanja - zgrabila tu ribetinu iz leda, bacila špinat u padelu i zbrlj zbrlj, kad je bilo gotovo moralo se pojest Big smile

I znaš šta? Osjecala sam se dobro....jaaako dobro Wink

Možeš ti to Star

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 09:56
Nije mi to problem, naci cu vremena za trening Smile
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 08:06
ne znam kaj studiraš i kolku gužvu imaš, ali ja uvijek nadjem 2 dana u tjednu sat i pol (za trening i tuširanje, nadje se. sad nemam vremena za baš vježbanje nego trcim navecer kad tak i tak nemam više ni koncentraciju. pa nemreš uciti cijeli dan bez predaha.. ili ti ubaci treninge (HIIT) od pol sata 2x na tjedan tek tolko da ti se tijelo pokrene. to je dobro i za rješavanje stresa a i odmor mozgu.
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2013 at 21:27
Ok je to, u vrijeme ucenja, tu bih si mogla prilagoditi prehranu, naravno ne mogu gladovati kad ucim ali se mogu potruditi da bude iz kvalitetnih izvora i u razumnim kolicinama. Veci je problem u tome sto dodem u neko stanje da sam nesretna, narocito zbog toga sto znam da iducih mjesec dana moram puno uciti, tako da bih to pripisala nekakvom emocionalnom prejedanju jer bih eventualno u tih pola sata u toku samog hranjenja bila sretna. Znam da nije to rjesenje i da cu se poslje toga osjecati jos gore ali tesko mi se iskontrolirati u trenutku
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2013 at 10:44

Hehe, mislim da nas ima i puno više, zna se što mozak traži :))

Ne znam, kad intezivno ucim imam osjecaj da sam gladna svaka 2h, pogotovo ako mi je ubitacna tematika, kao da mi još brže ode ta energija na pojacane napore da usvojim te gluposti Smile

Borba je to bome....baš sam bila lost bez uh-a....pa sam odustala, nepotrebno mucenje. Ma mislim, i opcenito može bit nepotrebno mucenje, a pogotovo kad ucimo....

To da...uzmeš malo...nisam ni ja prevrtala cijele kutije i jela omote :)) tek toliko da osjetim malo tog slatkog...i odmah par recenica više udje :))

Shake - misliš na ovo sa posnim, jagodama i to? :) Ako si na to mislio nisam miksala, ne volim ti ja puno tekuceg...gladna sam brzo :D Ali može i tako da....ja to na kruto Big smile







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2013 at 10:01
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by kika1111 kika1111 wrote:

uskoro mi krecu ispitni rokovi, sad vec ucim dosta intenzivno i pod stresom sam a to je inace uvijek rezultiralo dobivanjem koje kile, vec se sad uhvatim kako samo razmisljam sta cu pojesti, ne znam kako cu prezivjeti tih mjesec dana Unhappy


Draga, tu te totalno razumijem Wink

I ja sam se sad namucila sa državnim, živcici me pojeli.....zadnjih tjedan dana se nikako nisam uspjela natjerat na p+m obroke, jednostavno me tražilo uh-a jer bi inace zurila u zid i bila luda. Tako da sam si rekla - necu se zezat nego cu ih ubacit ali u manjoj kolicini... i pazit na ukupan unos kcal. A ako me uhvatilo ludilo za slatkim (a to je bilo cesto), ili sam uzela nešto ili sam si smiješala posni, jagode, kokosovo brašno, malo orašastih, cimet.....ili takvu nekakvu kombinaciju...nekad whey sa slicnom kombinacijom pa me to malo smirilo :)

I naravno trening......pozitivno i za tijelo i za živce ;) Inace, dobar prijedlog od white-a....svako malo si uzmi pauzu i malo se razmrdaj pa ce ti bit lakše Wink


 
Dakle, nisam jedini koji kada intenzivno uci doslovno gladuje za UH...
Ja u to vrijeme obavezno klepim neki sladoled ili nesto i primjetim da se bolje koncentrisem, al opet gledam da ne pretjerujem.
Btw. shake ti je odlicanWink
 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2013 at 08:48
Originally posted by kika1111 kika1111 wrote:

uskoro mi krecu ispitni rokovi, sad vec ucim dosta intenzivno i pod stresom sam a to je inace uvijek rezultiralo dobivanjem koje kile, vec se sad uhvatim kako samo razmisljam sta cu pojesti, ne znam kako cu prezivjeti tih mjesec dana Unhappy


Draga, tu te totalno razumijem Wink

I ja sam se sad namucila sa državnim, živcici me pojeli.....zadnjih tjedan dana se nikako nisam uspjela natjerat na p+m obroke, jednostavno me tražilo uh-a jer bi inace zurila u zid i bila luda. Tako da sam si rekla - necu se zezat nego cu ih ubacit ali u manjoj kolicini... i pazit na ukupan unos kcal. A ako me uhvatilo ludilo za slatkim (a to je bilo cesto), ili sam uzela nešto ili sam si smiješala posni, jagode, kokosovo brašno, malo orašastih, cimet.....ili takvu nekakvu kombinaciju...nekad whey sa slicnom kombinacijom pa me to malo smirilo :)

I naravno trening......pozitivno i za tijelo i za živce ;) Inace, dobar prijedlog od white-a....svako malo si uzmi pauzu i malo se razmrdaj pa ce ti bit lakše Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 23:35
Kika?
Svakih sat-dva uzmi pauzu od ucenja i fino se 15tak minuta istegni malo napravi par cucnjeva-sklekova i tako svaki dan dok su ispitici i neceš ništa izgubiti :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 22:50
Drž' se i sa o hrabro napred, stavit u glavu sliku sebe kakva želiš biti i pomiriti se s timeda je ta slika održiva uz pravi plan prehrane i treninga.
Kad se cvrsto držiš toga nema odstupanja, isto kao i kad spremaš ispit imaš plan svaki dan što trebaš proci od gradiva i nema posustajanja do roka.
Isto tako ako se zalomi neki junk nije kraj svijeta.
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 21:09
uskoro mi krecu ispitni rokovi, sad vec ucim dosta intenzivno i pod stresom sam a to je inace uvijek rezultiralo dobivanjem koje kile, vec se sad uhvatim kako samo razmisljam sta cu pojesti, ne znam kako cu prezivjeti tih mjesec dana Unhappy
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2013 at 15:58
same here

Edited by zika - 11 Svibanj 2013 at 15:58
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.