New Posts New Posts RSS Feed - ON serious mass i Weider creatin monohidr
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ON serious mass i Weider creatin monohidr

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2010 at 13:42
pa ja ga vec skoro 2 miseca pijen 5gr u pwm
Back to Top
Celebi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Celebi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2010 at 21:23
Kako te pogodilo... jesi li zadovoljan??
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2010 at 23:16
 Ja i dalje ne vidim smisao piti kreatin svaki dan 5g.. bolje odradit pravo punjenje i odrzavanje.. puno bolji efekat..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2010 at 12:34
Originally posted by Celebi Celebi wrote:

Kako te pogodilo... jesi li zadovoljan??

osjeti se pomak na snazi,a masa onako malo nista znacajnije
samo to me i briga nisan se napuva vode
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2010 at 14:54
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by wwwš23 wwwš23 wrote:

nisi kužio šta sam napisao i zašto!!
kofein je diuretik i on izbacuje tekucinu iz tjela a kreatin je zadržava zato ne idu zajedno
 

Da, tijelo upravo tako reagira, popiješ kavu, cistu crnu ali bez mlijeka da ne bi zahebo kreati                                             

 

dosta vremena nisam ni ja bio siguran da li se smije mlijeko piti unutar sat dva oko konzumacije kreatina. govorilo se da ne smije. ali sam dosta o tome proucav ap po netu i raspitivao se kod nutricionista i po najnovijim saznanjima ne utjece negativno na kreatin.  osobno smatram da je kreatin super stvar, i koristio sam ga usporedno sa mlijekom i bilo mi je isto kao kad sam ga pio bez mlijeka.

i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2010 at 15:21

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Celebi Celebi wrote:

Kako te pogodilo... jesi li zadovoljan??

osjeti se pomak na snazi,a masa onako malo nista znacajnije
samo to me i briga nisan se napuva vode
 

A ja cu sada kreatin dok sam na dijeti.. Nek tezina pada.. samo malo snage treba vise, posto malo hrane unosim

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2010 at 15:44
Originally posted by wwwš23 wwwš23 wrote:

nisi kužio šta sam napisao i zašto!!
kofein je diuretik i on izbacuje tekucinu iz tjela a kreatin je zadržava zato ne idu zajedno


skužio sam ja tebe, i nakon ovog posta, opet bi ti napisao isto no thorn je rekao vec pa..
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
www123 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote www123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2010 at 08:24
Originally posted by lordhumungus lordhumungus wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by wwwš23 wwwš23 wrote:

nisi kužio šta sam napisao i zašto!! kofein je diuretik i on izbacuje tekucinu iz tjela a kreatin je zadržava zato ne idu zajedno
 


Da, tijelo upravo tako reagira, popiješ kavu, cistu crnu ali bez mlijeka da ne bi zahebo kreati          &nbs p;         &nbs p;         &nbs p;         &nbs p;    


 


dosta vremena nisam ni ja bio siguran da li se smije mlijeko piti unutar sat dva oko konzumacije kreatina. govorilo se da ne smije. ali sam dosta o tome proucav ap po netu i raspitivao se kod nutricionista i po najnovijim saznanjima ne utjece negativno na kreatin.  osobno smatram da je kreatin super stvar, i koristio sam ga usporedno sa mlijekom i bilo mi je isto kao kad sam ga pio bez mlijeka.

Back to Top
www123 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote www123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2010 at 08:32
šta se tice kreatina i mljeka opet baljezgate gluposti.
NIJE DA JE ZABRANJENO,ali SMETA ,srazlogom da u mljeku ima kazeina i on ga jednostavno usporava,i zato sam napisao da netreba pit skupa vec da je dobro da prođe bar 2 sata.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2010 at 13:03
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Celebi Celebi wrote:

Kako te pogodilo... jesi li zadovoljan??
osjeti se pomak na snazi,a masa onako malo nista znacajnije samo to me i briga nisan se napuva vode
 


A ja cu sada kreatin dok sam na dijeti.. Nek tezina pada.. samo malo snage treba vise, posto malo hrane unosim

a i ja ga radi snage unosin i primjetija san da djeluje
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2010 at 15:04
Originally posted by wwwš23 wwwš23 wrote:

šta se tice kreatina i mljeka opet baljezgate gluposti.
NIJE DA JE ZABRANJENO,ali SMETA ,srazlogom da u mljeku ima kazeina i on ga jednostavno usporava,i zato sam napisao da netreba pit skupa vec da je dobro da prođe bar 2 sata.


imaš kakav dokaz ili?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
www123 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote www123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2010 at 15:44
Dokaz mi je sastav mlijeka i moje dugo godišnje iskustvo.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2010 at 16:16
Originally posted by wwwš23 wwwš23 wrote:

Dokaz mi je sastav mlijeka i moje dugo godišnje iskustvo.


mislim na dokaz da je apsorpcija kreatina smanjena u interakciji sa kazeinom! oprostit cete mi, gospodine što ispitujem ali pošto neznam tko ste i što ste neznam ni kako shvatiti vaše iskustvo! Da ne spominjem da iskustvo u ovom slucaju malo vrijedi jer su razlike dosta velike od osobe do osobe i ovise o više faktora
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2010 at 18:01

Originally posted by wwwš23 wwwš23 wrote:

šta se tice kreatina i mljeka opet baljezgate gluposti.
NIJE DA JE ZABRANJENO,ali SMETA ,srazlogom da u mljeku ima kazeina i on ga jednostavno usporava,i zato sam napisao da netreba pit skupa vec da je dobro da prođe bar 2 sata.
 

mislim da nije tu u pitanju kazein i usporavanje apsorpcije. kazein ce se sam po sebi sporo apsorbirati ali ako si mlijeko uzeo sa kombinacijom jednostavnog šecera inzulin ce jako porasti bez obzira na prisustvo kazeina i on je  odgovoran za dobru apsorpciju kreatina što je dokazano brojnim istraživanjima i studijama. stoga kreatin -kazein ( odn mlijeko) kombinacija koja može ici.

i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
www123 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote www123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2010 at 07:52
krivo si procitao majstore!!
nije samo to upitanju da ga usporava vec u mlijeku i sokovima koji imaju limunsku kiselinu kad se uzima sa kreatinom on reagira ne te spojeve i nastaje CREATININ novi spoj
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2010 at 08:26

Originally posted by wwwš23 wwwš23 wrote:

krivo si procitao majstore!!
nije samo to upitanju da ga usporava vec u mlijeku i sokovima koji imaju limunsku kiselinu kad se uzima sa kreatinom on reagira ne te spojeve i nastaje CREATININ novi spoj
 

E aj molim te još malo prosipaj bisere koje procitaš na heliks.hr-u

Hodajuca reklama wtf

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.