New Posts New Posts RSS Feed - Zgibovi - rekordi, diskusija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zgibovi - rekordi, diskusija

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zgibovi - rekordi, diskusija
    Posted: 20 Travanj 2010 at 10:40
Ponekad radim zgibove na precki ali ne znam kolika je normalna serija za žene, ja ih radim po 8, mogla bih i š0 da se potrudim ali željela bih znati koliko se radi inace.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 12:37
 koliko mozes napravi
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 12:40
Tak i ja, radim dok mogu.... al meni rijetko ide iznad 6...
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 13:18
Opaaa Ingrid 8, š0 kom pa to je lijepa brojka za ženski rod i kolko serija takvih napraviš a i nije bitno koliko nego kako, znaci pravilno bez trzaja i polako

Link
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 14:27
Originally posted by Deni Deni wrote:

Opaaa Ingrid 8, š0 kom pa to je lijepa brojka za ženski rod i kolko serija takvih napraviš a i nije bitno koliko nego kako, znaci pravilno bez trzaja i polakoLink


Hahaha jednu seriju i to je to :). Naravno, polako i bez trzaja.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 16:25

 Ja ih radim polako jer od trzanja nema nista..

Trenutno š0komada sa š0kg, pa 8 sa š5kg te 6 sa 20kg

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 19:16
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Ja ih radim polako jer od trzanja nema nista..

Trenutno š0komada sa š0kg, pa 8 sa š5kg te 6 sa 20kg

 

Opa, vidi ti njega

Jel prijeđeš bradom šipku na kraju i dođeš maltene do ispruženih ruku na pocetku (naravno ne do kraja) ?

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 19:25
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Ja ih radim polako jer od trzanja nema nista..

Trenutno š0komada sa š0kg, pa 8 sa š5kg te 6 sa 20kg

 

Opa, vidi ti njega

Jel prijeđeš bradom šipku na kraju i dođeš maltene do ispruženih ruku na pocetku (naravno ne do kraja) ?


Zaš ne do kraja, skroz opružit ruke?
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 20:27
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Ja ih radim polako jer od trzanja nema nista..

Trenutno š0komada sa š0kg, pa 8 sa š5kg te 6 sa 20kg

 

Opa, vidi ti njega

Jel prijeđeš bradom šipku na kraju i dođeš maltene do ispruženih ruku na pocetku (naravno ne do kraja) ?

 

Predjem bradom i dodjem dolje do kraja jer se objesim do kraja jer visim jedno 2 sec, ali radim ustvari chin-ups, ne pull-ups..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 20:51
Kod chin-ups-a dosta rade bicepsi i podlaktice, ali opet davore s tom kilažom i sa svojom kilažom fascinantno, ja još nisam poceo udarat sa kilažom mada bih mogao pošto ih sad mogu dosta napravit, al' su mi draži i teži pull-upsi od chin-ups.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 21:59
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Ja ih radim polako jer od trzanja nema nista..

Trenutno š0komada sa š0kg, pa 8 sa š5kg te 6 sa 20kg

 

Opa, vidi ti njega

Jel prijeđeš bradom šipku na kraju i dođeš maltene do ispruženih ruku na pocetku (naravno ne do kraja) ?


Zaš ne do kraja, skroz opružit ruke?
 

Dovodiš ramena u nezgodnu situaciju jer riskiraš ozljedu buduci da bi se vratio nazad do šipke ne iniciraš pokret latovima, kao što bi trebao, vec bicepsom i ramenima. Probaj recimo visit sa šipke, totalno se opustiti i onda iz te tocke iskljucivo latovima se podic, vrlo teško!

Stvar je donekle i u iskustvu da jednostavno osjetiš kad prijeđeš granicu i više radiš ramenima i bicepsom nego latovima. Probao sam oba nacina i naravno da na "pravilniji" nacin više osjetim latove, a manje bicepse i ramena.

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 23:00
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Ja ih radim polako jer od trzanja nema nista..

Trenutno š0komada sa š0kg, pa 8 sa š5kg te 6 sa 20kg

 

Opa, vidi ti njega

Jel prijeđeš bradom šipku na kraju i dođeš maltene do ispruženih ruku na pocetku (naravno ne do kraja) ?


Zaš ne do kraja, skroz opružit ruke?
 

Dovodiš ramena u nezgodnu situaciju jer riskiraš ozljedu buduci da bi se vratio nazad do šipke ne iniciraš pokret latovima, kao što bi trebao, vec bicepsom i ramenima. Probaj recimo visit sa šipke, totalno se opustiti i onda iz te tocke iskljucivo latovima se podic, vrlo teško!

Stvar je donekle i u iskustvu da jednostavno osjetiš kad prijeđeš granicu i više radiš ramenima i bicepsom nego latovima. Probao sam oba nacina i naravno da na "pravilniji" nacin više osjetim latove, a manje bicepse i ramena.


Znaci tik prije totalno ispruženih ruku pocet vuc gore?. Budem probao sutra, taman su na rasporedu zgibovi. Ja radim na full opružanje otkako radim, niš sa ramenima nisam primjetio. Mada je moguce da se više drugi mišici ukljucuju u igru. Niš, probam pa javim rezove i zapažanja.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 23:07

Originally posted by Furai Furai wrote:

Znaci tik prije totalno ispruženih ruku pocet vuc gore?. Budem probao sutra, taman su na rasporedu zgibovi. Ja radim na full opružanje otkako radim, niš sa ramenima nisam primjetio. Mada je moguce da se više drugi mišici ukljucuju u igru. Niš, probam pa javim rezove i zapažanja.
 

Tako je + kao što je davor rekao, bez trzaja. Jer zgibovi nisu kao cucanj npr, gdje cak i ako ispružiš noge na kraju pokreta ne ciniš ništa loše za koljena, leđa i dr. tj. nema promjene u djelovanju sile i ukljucenih mišica. Zgibovi su druga stvar, pogotovo ako uzmeš u obzir da ne bi trebao biti poptuno okomit u odnosu na šipku pa samim tim i ne možeš biti potpuno ispružen al o tom potom

 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 23:08
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Tako je + kao što je davor rekao, bez trzaja. Jer zgibovi nisu kao cucanj npr, gdje cak i ako ispružiš noge na kraju pokreta ne ciniš ništa loše za koljena, leđa i dr. tj. nema promjene u djelovanju sile i ukljucenih mišica. Zgibovi su druga stvar, pogotovo ako uzmeš u obzir da ne bi trebao biti poptuno okomit u odnosu na šipku pa samim tim i ne možeš biti potpuno ispružen al o tom potom  

Ha, svaki dan nešto novo!
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 07:44

*Sve pohvale za ekipu posebno žensku koja ih radi
*Zadnja dva tjedna samo pricam o zgibovima..oni su moj sljedeci izazov...Za sad ne mogu ni jedan napraviti ali nadam se uskoro ....
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 10:39
Originally posted by Ingrid-poledance Ingrid-poledance wrote:

Ponekad radim zgibove na precki ali ne znam kolika je normalna serija za žene, ja ih radim po 8, mogla bih i š0 da se potrudim ali željela bih znati koliko se radi inace.


kolika je normalna serija cucnja za muškarce?


I da ispravim denija.. pull up-a upa više rade podlaktice nego kod chin up-a barem ja tako osjecam i logicnije je!
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.