New Posts New Posts RSS Feed - Zanemarivanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zanemarivanje

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 09:13
kabriolet trening
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 09:18
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

haha, e, sad sam se sjetila
johnny bravo look
http://madeira.hccanet.org/project2_2010/woodwardp2/JohnnyBravo19.gif

hehe da, mi smo jednog u teretani cak zvali johnny jer je bio isti, zurka uvjek postojana
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 09:51
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

ajde da ja pocnem vezano za temu

zene bar ja tako mislim zanemaruju gornji dio tijela, cast iznimkama.
znaci ono ramena i prsa skoro nijedna, ruke jos nekak ali isto malo.
muskarci pak definitivno najvise zanemaruju noge.

i u oba slucaja ne shvacam zasto, pa nije li kao ljepota u proporcionalnosti, a ovakvim zanemarivanjem se cini bas suprotno?


Tako je, žene gornji dio, pogotovo prsa i ramena kao što kažeš...evo, ja jedino što u svom gymu vidim da rade, osim beskrajnog kardia, su nekakva zbrkljana ledja i noge, noge, noge...Big smile

...što je opet suprotna stvar kod muških, to definitivno - sve samo ne noge Big smile Zapravo i ledja rade slabije....onak, glavno da to dobro izgleda kad se rukav zavrne, drugo nije bitno LOL Baš malo gledam po gradu...razmilili se ti vježbaci sad...u uskim majcicama...a prvo što gledam su - noge...kojih nema Big smile Stvarno rijetko kada vidim decka da se baš vidi da je taj dio razvijen...a nema mi boljeg od jakih nogu....kod mene ih jaaako malo radi cucanj...a i ostalo. ako nešto rade onda prkljaju po ekstenziji..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 10:38
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

ajde da ja pocnem vezano za temu

zene bar ja tako mislim zanemaruju gornji dio tijela, cast iznimkama.
znaci ono ramena i prsa skoro nijedna, ruke jos nekak ali isto malo.
muskarci pak definitivno najvise zanemaruju noge.

i u oba slucaja ne shvacam zasto, pa nije li kao ljepota u proporcionalnosti, a ovakvim zanemarivanjem se cini bas suprotno?
Tako je, žene gornji dio, pogotovo prsa i ramena kao što kažeš...evo, ja jedino što u svom gymu vidim da rade, osim beskrajnog kardia, su nekakva zbrkljana ledja i noge, noge, noge...Big smile...što je opet suprotna stvar kod muških, to definitivno - sve samo ne noge Big smile Zapravo i ledja rade slabije....onak, glavno da to dobro izgleda kad se rukav zavrne, drugo nije bitno LOL Baš malo gledam po gradu...razmilili se ti vježbaci sad...u uskim majcicama...a prvo što gledam su - noge...kojih nema Big smile Stvarno rijetko kada vidim decka da se baš vidi da je taj dio razvijen...a nema mi boljeg od jakih nogu....kod mene ih jaaako malo radi cucanj...a i ostalo. ako nešto rade onda prkljaju po ekstenziji..
ma cak i leda ne rade, boje se da ce dobiti latisimus do poda
a meni su bas lijepa onako definirana leda zenska a i dobra leda su po meni kod zena preduvjet za super noge i guzu a i dobe fini struk zbog laganog V

a za muskarce, to mogu iz vlastitog iskustva reci, svima je najgore radit ono sta ti je najslabije a vecina ima noge najslabije i onda jos i izbjegavaju.
ja ionako ne vjezbam samo zbog izgleda nego da mogu neke fora stvari funkcijonalne napravit tipa stoj na rukama, salto, flag i slicno a i da budem bolji u rekreativnom sportu tako da sam si u glavi postavio da sam jak ko najslablja karika
cak u zadnje vrijeme imam problem jer bi precesto htio radit noge listove i slicno onak zeljan napretka, a znam da mi je odmor jednako bitan.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 11:04
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:


a za muskarce, to mogu iz vlastitog iskustva reci, svima je najgore radit ono sta ti je najslabije a vecina ima noge najslabije i onda jos i izbjegavaju.


To se odnosi na sve, mislim da vecina nas ima taj problem Smile Ja sam dugo imala sa gluteusima baš to - najslabija karika, a neda mi se fokusirat na njih i gotovo :) I naravno, vjecno nezadovoljna baš s njima! Zato  prvo treba nac šta je najgore i baš po tome lupat! Onda se vidi ko je stvarno ustrajan Wink

Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:


ja ionako ne vjezbam samo zbog izgleda nego da mogu neke fora stvari funkcijonalne napravit tipa stoj na rukama, salto, flag i slicno a i da budem bolji u rekreativnom sportu tako da sam si u glavi postavio da sam jak ko najslablja karika


E to je super, tako treba razmišljat Thumbs Up


Edited by Gym_girl - 06 Lipanj 2012 at 11:05
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.