New Posts New Posts RSS Feed - Zanemarivanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zanemarivanje

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zanemarivanje
    Posted: 05 Lipanj 2012 at 17:13
Sta mislite koji dio tijela (misic ) decki i cure najvise zanemaruju, a po vama nebi trebali?
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 17:20
Oci,niko te ne gleda u oci danas kad razgovara.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 17:22
Originally posted by Igor Igor wrote:

Oci,niko te ne gleda u oci danas kad razgovara.


pise lijepo u zagradi koji misic
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 17:24
A cuj..onda ne koriste ocne mišice.Tvoje pitanje je kao ono koji dio tijela se poveca do 6x LOL
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 19:22
Originally posted by Igor Igor wrote:

Oci,niko te ne gleda u oci danas kad razgovara.




...ali ima istine i u tome.

Edited by Thor - 05 Lipanj 2012 at 19:23
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 22:05
ajde da ja pocnem vezano za temu

zene bar ja tako mislim zanemaruju gornji dio tijela, cast iznimkama.
znaci ono ramena i prsa skoro nijedna, ruke jos nekak ali isto malo.
muskarci pak definitivno najvise zanemaruju noge.

i u oba slucaja ne shvacam zasto, pa nije li kao ljepota u proporcionalnosti, a ovakvim zanemarivanjem se cini bas suprotno?
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 23:33
slažem se s tobom mr-triple-double. ružno mi je vidjet kad muškarci napumpaju gornji dio tijela, ruke i prsa, a noge ostanu ko dvije cackalice
hehe, ajde u mom slucaju ramena, ledja i ruke su razvijene, a noge bi se mogle još utegnut

Edited by GrannySmith - 05 Lipanj 2012 at 23:34
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 23:42
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

slažem se s tobom mr-triple-double. ružno mi je vidjet kad muškarci napumpaju gornji dio tijela, ruke i prsa, a noge ostanu ko dvije cackalice
ja sam uvjek prico frendu koji je inace jos treniro i vaterpolo da doma ima samo ogledalo do struka
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 23:46
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

ja sam uvjek prico frendu koji je inace jos treniro i vaterpolo da doma ima samo ogledalo do struka


ne znam za tvog frenda, ali vaterpolisti i plivaci su opcenito mmmm...

Edited by GrannySmith - 05 Lipanj 2012 at 23:48
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 23:48
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:


ne znam za tvog frenda, ali vaterpolisti i plivaci su opcenito mmmm...


ma on je bio od malena visok i tanke noge, i onda kad je poceo vaterpolo i teretana jos se da neproporcija povecala. kad je bio u hlacam jos je bilo ok al u kratkima ko mrkva heheh
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 23:51
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

ma on je bio od malena visok i tanke noge, i onda kad je poceo vaterpolo i teretana jos se da neproporcija povecala. kad je bio u hlacam jos je bilo ok al u kratkima ko mrkva heheh



al trebaju noge sve to nosit
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 23:56
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

ma on je bio od malena visok i tanke noge, i onda kad je poceo vaterpolo i teretana jos se da neproporcija povecala. kad je bio u hlacam jos je bilo ok al u kratkima ko mrkva heheh



al trebaju noge sve to nosit

ma nose al ne znam po kojem zakonu fizike hehe
meni je najsmjesnije kad preko ljeta u teretani vidim likove u donji dio trenirkama hahah
ono vani 30 u teretani s klimom 25 a ovi u trenirkama jer se srame pokazat noge a i zato kaj izgleda koda nisu njihove
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 00:01
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:


ma nose al ne znam po kojem zakonu fizike hehe
meni je najsmjesnije kad preko ljeta u teretani vidim likove u donji dio trenirkama hahah
ono vani 30 u teretani s klimom 25 a ovi u trenirkama jer se srame pokazat noge a i zato kaj izgleda koda nisu njihove


po zakonu veceg opterecenja na koljena (svaki kg više - 10x vece opterecenje, pa ti vidi)
dd
btw, jesi ti fino proporcionalan ili imaš i ti neke zanemarene dijelove

Edited by GrannySmith - 06 Lipanj 2012 at 00:02
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 00:11
a nije niko savrsen, ali nisam sad da je ono jako velika razlika, ja sam se inace do 21 bavio kosarkom, pa sam tako i graden ko kosarkas, ali sam sjacao noge i listove, naravno jos je to work in progress ali se radi za razliku od vecine ovih za koje pricam. al neki dan mi je frend reko koji se bavi judom, ma sta ce ti jake ruke, noge kad imas slab vrat haha, kao da se tucem s nekim odma bi me tu hehe. a ja inace bas pazim da ne treniram vrat, trapez jer mi je to ruzno onak ogromno.
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 00:18
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

naravno jos je to work in progress ali se radi

yup, uvijek može bolje
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 00:38
haha, e, sad sam se sjetila
johnny bravo look
http://madeira.hccanet.org/project2_2010/woodwardp2/JohnnyBravo19.gif


Edited by GrannySmith - 06 Lipanj 2012 at 00:40
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.