New Posts New Posts RSS Feed - Zadnja loža?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zadnja loža?

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 14:57
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Nisam je nikada probao, ali vjerujem da mogu jer mi je zadnja loza znatno jaca od quadsa...

Probaj, pa javi kako je prošlo. Po cemu zakljucuješ da ti je zadnja loža jaca od kvadricepsa. To mi malo nelogicno zvuci
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 15:23

 i zasto nemas namjeru,pa uz pomoc ruku tesko ces poljubit pod,kad padas samo naslonis ruke i pazis malo,pa nisi toliko smotan bogte

glute ham raise

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 15:56
  da...to nebi bilo niti dobro za koljeno...quad mora biti malo jaci od hamstringsa... Davore....


  E, ta vježba....teško je to.....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 18:41
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Nisam je nikada probao, ali vjerujem da mogu jer mi je zadnja loza znatno jaca od quadsa...

Probaj, pa javi kako je prošlo. Po cemu zakljucuješ da ti je zadnja loža jaca od kvadricepsa. To mi malo nelogicno zvuci


Znam da mi je jaca... a sad zasto? e pa.. imam na lijevom koljenu puknut prednji krizni ligament i doslo je do atrofije misica, a i od prije imam slabiju lijevu nogu jer sam imao frakturu bedrene kosti, a nisam dobio bio rehabilitaciju.. a na desnom koljenu imam napuknut prednji krizni ligament i takodjer je doslo do laganog slabljenja quadsa.. tako da znam da mi je slabiji, pogotovo sto vise ni nemogu odradjivat neke vjezbe za quads, jer to mi djeluje direktno na koljeno i tu nastaju problemi
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 18:51
  Moraš raditi quad....koliko god možeš i moraš ga ojacati... inace imaš disbalans preveliki....
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 13:43
Malo sam se raspitao kod frendova u teretani i... preporucena mi je vježba na presi... samo kod izvođenja vježbe pete postavim na vrh ploce i moram priznat da sam ljepo pogodio zadnju ložu.
što se qadricepsa tice... imam slicnih problema sa koljenom kao i davor... ovih dana idem kod ortopeda pa budem znao konkretno šta je na stvari... u svakom slucaju... ako i budem morao na operaciju bar budem qad ojacao pa i sam oporavak bude brži... mada se nadam da bi i uz terapije mogao popravit stanje... nisam baš velik optimist... ali opet se nadam!
Who dares wins!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 14:06

Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Malo sam se raspitao kod frendova u teretani i... preporucena mi je vježba na presi... samo kod izvođenja vježbe pete postavim na vrh ploce i moram priznat da sam ljepo pogodio zadnju ložu.
 

Ti frendovi i latove pogađaju na lat mašini?

Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 16:00
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Ti frendovi i latove pogađaju na lat mašini?


A jesi zajedljiv    ... meni se vježba pokazala dobrom... u nedostatku adekvatne sprave !
Who dares wins!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 16:17
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Ti frendovi i latove pogađaju na lat mašini?


A jesi zajedljiv    ... meni se vježba pokazala dobrom... u nedostatku adekvatne sprave !
 

Zašto uopce želiš spravu?

Pogledaj sprintere kolike hamse imaju a šta rade?

Zadnja loža se najbolje pogađa vježbama koje smo tu naveli ili baš ako oceš spravu, onda reverse hyper

Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 16:24
Ma koja rasprava... može ali samo konstruktivna, drugo ništa ne prihvacam... moram priznat da sam u odnosu na vecinu forumaša još u "pelenama" kad su u pitanju vježbe i iskustva u teretani... stvari i vježbe koje neznam... pitam pa pokušam primjenit i pronac one koje mi odgovaraju    !

Nismo svi isti i ne odgovaraju svakom iste vježbe !
Who dares wins!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 17:48

Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Ma koja rasprava... može ali samo konstruktivna, drugo ništa ne prihvacam... moram priznat da sam u odnosu na vecinu forumaša još u "pelenama" kad su u pitanju vježbe i iskustva u teretani... stvari i vježbe koje neznam... pitam pa pokušam primjenit i pronac one koje mi odgovaraju    ! !
  
Mislim da si se malo shebo i u mojoj rijeci sprava procitao rasprava

Pripazi ubuduce


Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Nismo svi isti i ne odgovaraju svakom iste vježbe !
 

Ajd ova zadnja recenica ti je jedina konstruktivna pa cu dat slican odg - nema to veze sa tom izlizanom pricom da nismo svi ist i bla bla...GHR, mrtvo na ravne noge, rumunjsko mrtvo, box cucanj, good morning, back raise, i od sprava reverse hyper (sam ceš ju teško nac igdje) ZAISTA pogađaju posterior chain i prema tome i zadnju ložu, dok sve ostale sprave samo imitiraju nit toliko približni efekt kao ove koje sam nabrojao. Da si ne znam kakav, te glavne vježbe ce ti zaista djelovati.

Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 17:57
![/QUOTE]  Mislim da si se malo shebo i u mojoj rijeci sprava procitao rasprava


Pripazi ubuduce


Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Nismo svi isti i ne odgovaraju svakom iste vježbe !
 


Ajd ova zadnja recenica ti je jedina konstruktivna pa cu dat slican odg - nema to veze sa tom izlizanom pricom da nismo svi ist i bla bla...GHR, mrtvo na ravne noge, rumunjsko mrtvo, box cucanj, good morning, back raise, i od sprava reverse hyper (sam ceš ju teško nac igdje) ZAISTA pogađaju posterior chain i prema tome i zadnju ložu, dok sve ostale sprave samo imitiraju nit toliko približni efekt kao ove koje sam nabrojao. Da si ne znam kakav, te glavne vježbe ce ti zaista djelovati.

[/QUOTE]
Definitivno je moj zaheb... izgleda da me je zahebo neki zaostali "krmelj"    !
Hvala na savjetima... a i ovo što si napisao mi se vidi jednostavnije od "improviziranja" na spravi koja ima sasvim drugu namjenjenu... nemaš sumnje ili brige da budem probao ovo što si napisao    !
Who dares wins!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 18:13
 danas san radija glute ham raise,i odlicno pogodi lozu.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 21:30
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 danas san radija glute ham raise,i odlicno pogodi lozu.
Meni se pokoci sijela loža, moram si rukama pomagat, hehe
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 21:56
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 danas san radija glute ham raise,i odlicno pogodi lozu.
Meni se pokoci sijela loža, moram si rukama pomagat, hehe


Morat cu onda i ja probat tu vjezbu.. a vidite, voditelj mi je rekao da je morao asistirat nekom idiotu u teretani koji se nasao izvoditi tu vjezbu, pored ostalih vjezbi za zadnju lozu...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 22:31
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Morat cu onda i ja probat tu vjezbu.. a vidite, voditelj mi je rekao da je morao asistirat nekom idiotu u teretani koji se nasao izvoditi tu vjezbu, pored ostalih vjezbi za zadnju lozu...

Et vidiš, kad neceš ti vježbi, dođe ona tebi
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.