New Posts New Posts RSS Feed - Zadnja loža?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zadnja loža?

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 17:53

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Ja nisam za izbacivanje fleksije....ne je pustit kao glavnu i jedinu vježbu, to nikako...al kao neku nadopunu, ili za onako povremeno, kao promjenu.. zašto ne....ili za pocetnike...


Vidiš kako se mišljenja razilaze, ja fleksiju nikad nebih ubacio u trening, pogotovo ne pocetniku, zahtjevao bih da odmah pocne ucit trenirat sa slobodnim utezima i šipkama, hardcore trening rula i na takav nacin ce sigurno imat više pluseva nego ako bude kružio po kojekakvim spravama i izolacijama za pojedine mišice, ali ponavljam, to je samo moje mišljenje
 

Naravno, da se ne razilaze nebi imali o cemu diskutirat  Sigurno da da, ali radeci sa ljudima, pogotovo sa curama, vidjela sam da bi nam takav pristup na prvom treningu drasticno smanjio promet . Ljudi su jednostavno sigurniji na spravama na pocetku, ne mogu nigdje pogriješit, sve im je pod kontrolom i imaju osjecaj da ih se tako manje promatra. A i mislim da i te izolacijske nisu tako loša stvar za neko jacanje prije prelaska na složene..i ja sam ložu prvo celicila na fleksiji :) Ne kažem da bi rezultati bili brži i bolji da sam odmah krenula na rumunjsko i ekipu ali....eto, šta je, je, dobro je i ovako ispalo :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 18:03

 Hvala na pitanju, danas sam pokidao zadnju ložu i dupe na box cucnju

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 18:13
 ja radin fleksiju jer mi je u programu, ali nije mi glavna nikako tek 3 serije nakon 6 serija cucnja i 4 serije mrtvog, ali nije mi ni blizu medu omiljenin vjezbama. cak mi je sad mrtvo kako san prilicno savlada(bar mi je tako jedan covik sta ima 40ak godina i trenira neku zensku reka, a i meni se cini po videima koje san pogleda) postalo drago radit. puka san š00kila 2 puta jucer. nije neka tezina ka od onog sta je stavija video sa 220 kila ,ali i nije mi ni bitno toliko ovo je zasad meni dovoljno. ja bi rado zaminija fleksiju sa glute ham raise,ali nemamo onaj stalak u teretani za to  

Edited by zmaj
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 18:16

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ja bi rado zaminija fleksiju sa glute ham raise,ali nemamo onaj stalak u teretani za to  
 

Zmaju pa snađi se. Nemam ni ja to pa ga ipak odradim

Ne pitaj kako jer necu znat objasnit

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 18:17
 a mislis ono da ti neko drzi noge pa do poda se spustas jelda. moga bi tako,zaminit cu fleksiju sa 3 serije toga
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 18:22
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 a mislis ono da ti neko drzi noge pa do poda se spustas jelda. moga bi tako,zaminit cu fleksiju sa 3 serije toga


Može i tako, a možeš i zakacit noge ispod neceg.Ovo zadnje ti ne bih preporucio jer sam se ja polomio ko p####
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 18:25
 na koje zadnje mislis i bez tih prostota molim, vidis kako san ja posta dobar
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 18:26
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 na koje zadnje mislis i bez tih prostota molim, vidis kako san ja posta dobar


Nemoj kacat noge ispod niceg jer bih mogao završit na nosu ako se ne snađeš.Bolje da ti netko asistira.

A ovo zadnje sam cenzurirao
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 18:31
 da,pa nekog cu zvat da mi drzi noge, iman prijatelja koji u teretanu dodje oko š7.š7 30 ja dodjen oko š6. š6 30 taman dok napravin zagrijavanje cucanj i mrtvo vec on dodje. e sad da bar ima zena u teretani pa da oce prikopirat od mene tu vjezbu, zasigurno bi ja njima asistira
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 13:37
  A zar cucanj nije dovoljan? zar moramo izolirati inace zadnju lozu ako nam nije slabija?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 13:56
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  A zar cucanj nije dovoljan? zar moramo izolirati inace zadnju lozu ako nam nije slabija?


Hm, ako je jaca loža od kvada onda bi trebalo to ujednacit (mislim logicno je).

što se tice cucnja, samo klasicni cucanj nije dovoljan.Ako ceš vec radit cucanj, radi ga u raznim varijacijama.Kombiniraj široki, uski stav nogu,paralela,,meni je ok i na smith mašini napravit š-2 mjesecno prženje kvada u š-2 serije x 20 i više.
  

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 14:17

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  A zar cucanj nije dovoljan? zar moramo izolirati inace zadnju lozu ako nam nije slabija?
 

U pravilu bi ti zadnja loža trebala biti u stanju proizvesti silu 60-70% sile kvadricepsa. A još mi nisi odgovorio jel možeš izvesti puni GHR bez pomoci ruku?

Vecinom osobe imaju jako slabu zadnju ložu i gluteuse tako da njima treba posvetiti dosta vremena.

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 14:29
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  A zar cucanj nije dovoljan? zar moramo izolirati inace zadnju lozu ako nam nije slabija?
 

U pravilu bi ti zadnja loža trebala biti u stanju proizvesti silu 60-70% sile kvadricepsa. A još mi nisi odgovorio jel možeš izvesti puni GHR bez pomoci ruku?

Vecinom osobe imaju jako slabu zadnju ložu i gluteuse tako da njima treba posvetiti dosta vremena.



Rekao sam vec da tu vjezbu nikada nisam izvodio.. a ni nemam neku namjeru je izvodit jer bih mogao poljubit pod
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 14:38
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  A zar cucanj nije dovoljan? zar moramo izolirati inace zadnju lozu ako nam nije slabija?
 

U pravilu bi ti zadnja loža trebala biti u stanju proizvesti silu 60-70% sile kvadricepsa. A još mi nisi odgovorio jel možeš izvesti puni GHR bez pomoci ruku?

Vecinom osobe imaju jako slabu zadnju ložu i gluteuse tako da njima treba posvetiti dosta vremena.



Rekao sam vec da tu vjezbu nikada nisam izvodio.. a ni nemam neku namjeru je izvodit jer bih mogao poljubit pod


Ako nemožeš, pocni razmišljat o izoliranju lože
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 14:50
  Nisam je nikada probao, ali vjerujem da mogu jer mi je zadnja loza znatno jaca od quadsa...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 14:57

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Nisam je nikada probao, ali vjerujem da mogu jer mi je zadnja loza znatno jaca od quadsa...
 

Ajde probaj pa nam javi rezultat

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.