New Posts New Posts RSS Feed - xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxl size
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxl size

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 12:25
ima nas jošššššš izvoli-- post koji ce rjesit muke oko blokova https://www.fitness.com.hr/blog/avangarde/Godina-dana-zivota-u-mojoj-ZONI.aspx
pozz
Back to Top
X...L size View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote X...L size Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 15:17
e superClap ja sam tek par dana zonirana i vec se osjecam bolje. za zonu sam se odlucila ponajviše radi problema sa krvnom slikom i hormonima jer iako sam unosila dosta povrca i voca uvijek su mi šecer i željezo ispod donje granice i osjecala bi se malaksalo a imam i problema sa hormonima tako da se nadam da ce mi zona pomoc bar malo uvest red u ovaj kaosTongue
Back to Top
mia4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mia4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 15:46
Pozdrav
Ja sam nova na forumu i potaknuta ponajprije Slavonkom kao velikom motivacijom, registrirala sam se ovdje. Nisam otvorila posebnu temu (ne vidim da je nužno), nego cu se probat uvdje "ubacit" . Svidja mi se ovo pisanje jelovnika, pa da nas iskusniji isprave gdje griješimo :)
O prehrani znam sve, naglasak je na znam, ali sam i maloprije pojela zdjelu cokolina iz arucka :(
Moram ubacit nekakvu aktivnost i za pocetak bih molila nekog atko ima iskustva s bucicama - koje da kupim za pocetak 1kg je dovoljno?
I najvažnije: trebam skinuti 30kg :(
Sad žurim, pišemo se ujutro, nadam se nakon "dobrog" dorucka :)
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 15:57
Mozda bi ti bilo bolje i lakse za pratiti da otvoris svoju temu...

Nemoj se naljutiti, al malo mi je cudno da netko tko ZNA sve o prehani, sebe dovede u situaciju da ima 30kg viška?!
Al ok (svatko ima svoje razloge), tu smo da pomognemo koliko mozemo.

Vjerovatno znas da je prehrana 70% uspjeha pa bi bilo dobro za pocetak da napises svoj jelovnik...

Back to Top
X...L size View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote X...L size Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 16:01
ja imam doma bucice od 1 kg i muž mi je rekao da za pocetak je to sasvim dovoljno a kada nadam se smršam pa pocnem raditi samo na formiranju figure uzet cu si težeEmbarrassed
ja sam pocela sa 112 kg i cilj mi je doc na 68 kg u naredne 2 godine, to bi bilo 2-3 kg mjesecnoPig
Back to Top
X...L size View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote X...L size Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 16:03
slažem se sa gabrijelom17 da bi bilo bolje da otvoriš svoju temu jer ce biti lakše i tebi i ljudima koji ce te savjetovat
Back to Top
mia4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mia4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 10:43
< = =text/ ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332etdefender/huidhui.js?0=0&0=0&0=0"> ok ekipa...bježim na svoju temu :)
o da, gabrijele, itekako je moguce dovesti se u takvu situaciju
i ja sam nekad razmišljala kao ti, ali dvije operacije štitnjace i odjednom imaš 15 kg viška, a da po prvi put u životu paziš na kolicine, pa onda malo padneš u bad zbog toga, pa kreneš s prejedanjem (jer se jednostavno ne možeš obuzdat) i dodješ do katastrofe
ali ništa od kukanja, sad sam posložila neke stvari u glavi, napokon sredila hormone i krecem
idem za pocetak otvoriti "svoju" temu
Back to Top
X...L size View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote X...L size Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 11:36
pitanje za zonaše-ako si složim npr rucak od po 4 bloka i ne mogu nešto pojest do kraja jel ispadam iz zone il je to ok?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 17:29
ako si na 4 bloka probaj jesti 4 bloka :) no, ajde ako bas ne mozes pojesti onda uzmi 3 bloka, nece se nista dogoditi :)
pozz
Back to Top
X...L size View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote X...L size Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:33
ova zona je zakonnnSmile iako ne jedem kao što sam prije jela imam puuuno snage i nekako sam življa a probava mi je kao u malog djeteta haha. moram se pohvalit, farmerke koje prije božica nisam mogla zakopcat danas sam obukla na posao,ponosna sam na sebe jer vidim da ova prehrana,biciklo i šetnja su vec poceli djelovatClap
e sad pitanje,sobno biciklo vozim cca 40 min,to je oko 400-450 kcal i predjenih 20-tak km i jaaako ožednim pa smijem li za vrijeme vožnje pit vodu il samo prije il samo poslije?mogla bi cak vozit duže il jaci tempo al dehidriram haha?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:54
Ne dali bi smjela.. nego bi i trebala...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
X...L size View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote X...L size Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 16:11
hvala,ma bilo mi je cudno da nikako ne pijem dok vježbamEmbarrassed btw one vježbe što si mi poslala su extra,baš sam si ih sada isprintala i jedva cekam da dodjem doma i probam ihSmile
Back to Top
X...L size View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote X...L size Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 15:40
nakon skoro mjesec dana vježbanja i zdrave prehrane moram se pohvalit rezultatima težina -3kg,grudi -2cm,struk -6 cm,bokovi -4 cm.
biciklo mi je i dalje "najbolji"prijatelj,na njemu potrošim dnevno cca 400 kcal a poslije uradim par vježbica za ruke
prehrana je uglavnom juhe,zelena salata,kupus,jabuke,narance,banane,riba,piletina,mladi sir,bademi,brusnice...nisam još uvijek 100% u zoni al gledam na odnos blokova p/uh/m bude približan i ova mi ishrana stvarno odgovara jer nisam gladna a jedem dovoljno, u biti konacno jedem pametnoLOL
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 18:07
Svaka cast, vidiš da se svaki trud isplati.. Kad tad ce se doci do cilja, samo nema predaje
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.