New Posts New Posts RSS Feed - Vrijeme za promjene !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrijeme za promjene !

 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 13:38
a da uzmeš obican musli i unutra staviš svoje svježe voce narezano? ili dodaš mjericu proteina?
sva ta sušena voca su za ništa, najcešce bezvezni šecer koji ti ne treba ni 2 posto.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 13:54
Proteine planiram od 1.10 jer tesiram sebe da do tada izdržim ! Ne želim se nagraditi s tim ! Želim doci do toga ! Kreatin sam osobno imao vec neko vrijeme pa sam ga mislio iskoristiti , a do wheya se moram potruditi ! Ne želim baciti pare u vjetar ! OVAJ PUT SAM REKAO DOSTA ! DO KRAJA ILI NIKAKO !

Neznam ali nekako sam te probao i mogao sam XD jer onako samo žito ... jednostavno povracam ... :(
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 15:02
Postoje vjezbe za fleksibilnost i koordinaciju i dobro ih je raditi u "dane odmora". Evo, mozes poceti odavde (nisam gledao kvalitetu rezultata pretrage no vidim da je runnersworld medju prvim rezultatima pa bi to trebalo biti ok):
Fleksibilnost: http://www.google.com/search?q=runner+flexibility+workouts&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=hr&client=safari

Mozes izgooglati na isti nacin i za koordinaciju i tehniku no ja se nisam usudio staviti link jer tu postoje brojne kontroverze i ima jako puno online sadrzaja sa potpuno krivim tehnikama. Radije mi posalji poruku ako te nesto specificno zanima pa ti posaljem link.
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 20:08
oke . thx . cekamo komentare ostalih sto se tice plana
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 22:18
Danas sam jeo ovako :

1 obrok

100 g mueslia violinih s sitnom cokoladom i mljeko 0.5% mm
250g posnog sira

2 obrok

200tinjak g piletine i blitva

3 obrok

Jabuka , 2 sljive, nektarina 2 stiropora od rize

4 obrok

3 stiropora od rize i 120 g tune procjedjenje u vodi

5 obrok

1 feta lubenice

6 obrok

250 g posnog sira + varao sam 4-5 trokutica sira paškog nekog

Mislim da je bilo dobro xd


Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 22:24
a malo zdravih masnoca?
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 22:46
A gdje su mrkva, cvjetaca, mahune, grah, rajcica, kuruza, tikvica, patlidzan, brokula,,,? Falis na vitaminima, mineralima, vlaknima,,, I kao sto je gajba napisao, na mastima. Nije sve u proteinima...
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 22:52
Mislim da sam sve napisao vec, necemo se ponavljat ;)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 23:57
Od sutra ubacujem bademe i sto mislite o kukuruzu slatkom iz konzerve ?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 00:01
Što se tice mene... konzerve ne koristim

Vidim obroci su ti bogati proteinima...materijalom za gradnju....

Fali ti energije....
Maratonac ti je napisao dosta toga uzmi nešto primjeni si u prehranu....mijenjaju ju....

Musli sam po sebi je bogat ne potrebnim šecerom...tako da bih ti savjetovao da uzmeš nešto drugo...od žitarica.... ili barem obican musli.... 

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 10:15
evo jutros uredno odvalio 3 km trcanja . Još cu sutra pa u Nedjelju odmor i od Ponedjeljka svaki dan ujutro na tašte kardio i popodne vježbe za pocetnike od fitness angelsa . Sto mislite o tome ?

Danas planiram jesti :

1 obrok

100 g viola 6 vrsta žitarica s sitnim komadicima cokolade (znam da se vecini diže kosa ali još ih malo imam pa cu potrošiti :D)+ 250-300 ml mlijeka 0.5 % mm
250 g posnog sira

2 obrok

integralni panin sa sjemenkama - 150 g + 200 g pilecih prsa (salama)

3 obrok

70 g tjestenine + 200 g pilecih prsa s grill tave + 2 rajcice , 1 mrkva

4 obrok

5 rižinih krekera + 100 g pilece salame

5 obrok

250 g posnog sira + 1 rajcica + pola krastavca + 1 mrkva

6 obrok

4 jaja - da li da pojedem cijela ili kako mi preporucate ?

- što se tice omega 3 masnih ili ti korisnih masti zaboravio sam kupiti bademe (orašaste plodove) a cijeli dan sam evo od ovog trenutka u strci . Upravo pripremam hranu i stavljam je u plasticne posude da je imam uz sebe na putu :D

Mislim da je dobro za danas :D Krecem se ... Znam da tu jos treba promjena i vaganja i mjerenja kcal al ne zelim se zamarat s time ... Mislim da ide to dobro ... Bar nek se pomaknem malo pa ce mo kasnije mjeriti , vagati i pisati.

Mislim da je dobro za pocetak

P.S. misljenje o viola 6 vrsta žitarica s suhim ? :D
Da li mi možete preporuciti koju ribu sutra da spremim ? I što mislite o pripremanju ribe na gradelama (žaru) ?

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 10:26
Ne moj svaki dan trenirati...dopusti da ti se mišici oporave :) ...da ih možeš iskoristiti sto posto...tada ceš imati bolje rezultate nego kada se forsiraš cesto raditi i previše...jer još si pocetnik koliko vidim u tome svemu... Pa ce ti se lagano desiti pretreniranost...pogotovo jer nisi navikao na takav intenzitet.

Šareni ti se jelovnik što mi se svakako svidja...jaja cijela jedi...ne bacaj ono što priroda da :)

To sa plasticnim posudicama mi se svidja..jer su uz mene bilo gdje da idem :)....nema veze ako si zaboravio....imaš u ribi ih maslinovom ...koliko su isplative za kupovati ako možeš financirati super...ali 100 kuna kila pa ti kupuj :)

Što se tice ribe...tu ti ne mogu pomoci nisam ljubitelj...uzimam plavu ribu ali samo ju ispecem ....netko tko zna bolje neka ti kaže ...:) 

ne znam kakve su te...ali gledaj da su što manje šecera za pocetak :) 





Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 10:49
nisam baš pocetnik ... Trenirao sam košarku no sada selim na fax u zg ... I treninzi su mi završili vec ima mjesec i pol i tu sam još više pao . samo sam ležao . Malo smršat za koke u ZG :P

Kralj si :D Al fitness angelov za pocetnike i ne cini mi se toliko tezak i mislim da je svaki dan ?

Ispravite me ako grijesim :D

Edited by b_ballfan - 09 Kolovoz 2013 at 10:50
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 11:01
Morao bih pogledati..imaš li link ne znam na što misliš :) Ali svaki dan trenirati ....mišici rastu kada se odmaraš pa sada ti misli...ako ih svaki dan forsiraš na rad...kada ce se odmoriti 100 posto...pa da ih možeš iskoristiti....Sve u svemu lijepo je što si poceo...i što sam si planiraš....jako mi se svidja to :) 

Nemoj radi koka...radi to zbog sebe... radi zato jer to voliš :) Što više to zavoliš i vjeruješ u napredak bolje ceš rezultate imati.... :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 11:08
Ribice na žaru uvijek može:)) pogotovo malu plavu ribu (incuni, srdele...) za koju si siguran da je iz Jadrana, nije iz uzgoja ili zaledjena i ulovljena u Kini.

Program za pocetnike je 3x tjedno ako se ne varam (pon, sri, pet) traje 4 tjedana.
Ja radim njegove treninge (fitnessangels) ima puno razlicitih rutina i programa i mogu rec da sam zadovoljna.
Kad odradiš ovaj za pocetnike ima još dva programa koja su meni super pa možeš probati:
https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx

http://fitnessangels.net/hr/blog/Do-super-forme-u-samo-5-tjedana
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 11:19
http://www.fitnessangels.net/hr/zapocnite.php

znam ali ovo je bodyweight a ja nemam girje trenutno i nemogu si ih priuštiti :( mozda tek od 1.10 kada odem u ZG
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.