New Posts New Posts RSS Feed - Vrijeme za promjene !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrijeme za promjene !

 Post Reply Post Reply Page  123 15>
Author
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vrijeme za promjene !
    Posted: 08 Kolovoz 2013 at 10:06
Pozdrav fitovci :D Evo mene opet nakon bloga :D

Odlucio sam da mi pomognete ako negdje griješim u planu prehrane ...

7:00 Ustajanje - 5 g creatin xplodea na tašte

7:30 2.96 km pretrcanih / prehodanih (1 km sam otrcao bez stajanja pa sam 500 hodao malo brže i tako ... jer pluca jednostavno nisu to mogla izdržati.) . 2.96 km sam istrcao za 17min i 56 sec , dok sam taj prvi kilometar za 4min i 48sec što mislim da je dobro nakon ovoliko "ležarine"

8:20 stigao sam doma . Smazao sam 100 g viola muslia sa sitnim komadicima cokolade , potopljenih u 300 ml mlijeka 0.5% m.m.

11:30 pojeo sam 250 g posnog sira (Milbona) te 200-250 g bijele riže s junecim ja mislim mesom (što je majka spremila)
oko

17:00 sam pojeo 200-250 g pilecih prsa , 3 rižina kolutica / krekera , 2 rajcice

21:00 200 g purece salame

00:45 250 g posnog sira

- 200 cm visina i 105.5 kg trenutna kilaža . Željena : 95 kg
- teretana dolazi u obzir tek od 25-30.8.
- za sada svako jutro na tašte kardio . U pocetku 3 km a nakon toga povecavam na 6 .
- fitness angel vježbe za pocetnike

Moj blog o sveme na linku : https://www.fitness.com.hr/blog/b_ballfan/Mali-korak-naprijed---5-velikih-unatrag.aspx

Hvala svima unaprijed !
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 10:11
Vagao sirovu ili kuhanu rizu?

Sve skupa izgleda ok, al izracunaj si kalorije.. to je najvaznije...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 10:41

zasto creatin na taste? ako zelis stimulans za cardio, pij zeleni caj cijeli dan.

zasto trcanje? zasto ne samo brzo hodanje?

zasto muesli s komadicima cokolade? 

zasto nema P u prvom obroku (osim onih iz mlijeka - vise stete nego koristi)?

shvacas da svaki "zasto" je nesto sto bi promjenio...

Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 10:51
zaboravio sam :D sorry . editet . bila su 4 bjelanjka i 1 cijelo jaje . Sorry .

Pa citao sam da je njegova najbolja apsorbcija tada . Kada da ga prijem onda ? Nisam ništa vagao osim viola mueslia , te riže to sam rekao od oka . Što se tice mueslih ne mogu njih same ... nikako ... dodje mi da povratim .. Mislim da je bolje ovako nego nikako . S komadicima sitnim cokolade ili s suhim vocem . Inace proizvodac : Viola . Jer probao sam par gdje su one same i jednostavno ne mogu , a ovdje ima poprilicno žita i male komadice cokolade .

Smara me vaga . Neznam koliko da uh koliko p koliko masti moram unijeti . To nikako ne mogu dokuciti . Negdje jedno negdje drugo . Hvala na brzim odgovorima !
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 10:53


8:20 stigao sam doma . Smazao sam 100 g viola muslia sa sitnim komadicima cokolade , potopljenih u 300 ml mlijeka 0.5% m.m.

+ 4 bjecanjka i 1 cijelo jaje

EDITED

Edited by b_ballfan - 08 Kolovoz 2013 at 10:53
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 11:13
bolje napravi palacinke - 3 cijela jaja i 100g zobenih i 20-30g susenog bobicastog voca. steta zumanjaka. u njuma je puno P i nezasicenih masnoca.
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 11:33
nisam baš vješt u tome xd
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 11:46
Mjere 08.08.
- 110 cm bedra
- 101.5 cm stomak - razina pupka
- 34.5 cm biceps
- 68.5 cm opušten kvadriceps / bedrena kost - na najdebljoj tocci - pri vrhu
- 103.5 cm prsa

7.8 105.5 kg

- JE*ENA KRUŠKA SAM :( DA SAM ŽENSKO VALJALO BIH ;( NADAM SE PROMJENAMA !
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 11:53
Prvo pozdrav i dobro nam došao:))
Jelovnik izgleda dobro, ali slažem se s Davorom da je na pocetku lakše ako si izracunaš TDEE i koliko kalorija dnevno unosiš.
I ja bi radije zobene same pa unutra ubaciš voce, suho voce, malo kakao i sl. i dobiješ puno bolji musli
Ostalo se cini sasvim O.K.
rezultati ce doci samo moraš ustrajati
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 11:55

Originally posted by b_ballfan b_ballfan wrote:

nisam baš vješt u tome xd


vrijeme je da postanes vjest. pomjesati jaja zobene i pol dcl mijeka (ili vode) i staviti ih na tavu nije nauka. samo se meni cini da si lijenguza, a ne nevjest.

Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 12:41
Za pocetak smanji tempo trcanja i pokusaj 3km odtrcati u komadu. Ako trcis na kilometrazu, sporijim (vremenski duzim) trcanjem ces sagorijeti vise kalorija. Da ne spominjem da na tu visinu i tezinu opaliti brzo trcanje pa vec nakon jednog kilometra ostati bez daha je recept za povredu.
Kad odtrcis 3km bez stajanja, pocni raditi na tome da svih 3km odtrcis u istom tempu. Zatim povecaj kilometrazu. Neka racunica je da se kilometraza ne bi smjela povecavati vise od 10% tjedno. Kad pocnes trcati kontinuirano ispod 5'20"/km, onda ili zadrzi taj tempo a povecavaj kilometrazu, ili ozbiljno poradi na tehnici, fleksibilnosti i koordinaciji. No ici jacim tempom ti vise nema veze sa tvojim ciljem jer postoje efikasniji nacini skidanja kila.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 12:43
Pij ga direktno iza treninga, jer ti on ostane u mišicima do iduceg workout-a. Tj. nakon nekog vremena stvara tu "ovojnicu" koja postaje sve jaca pa ti je i sinteza bolja. Al ako baš hoceš pij ujutro.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 13:02
kako jedes jaja? kuhana, pecena, sirova?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 13:16
Originally posted by b_ballfan b_ballfan wrote:

Pozdrav fitovci :D Evo mene opet nakon bloga :D

Odlucio sam da mi pomognete ako negdje griješim u planu prehrane ...

7:00 Ustajanje - 5 g creatin xplodea na tašte - cašu zelenog caja i konzervu tune + vocka

7:30 2.96 km pretrcanih / prehodanih (1 km sam otrcao bez stajanja pa sam 500 hodao malo brže i tako ... jer pluca jednostavno nisu to mogla izdržati.) . 2.96 km sam istrcao za 17min i 56 sec , dok sam taj prvi kilometar za 4min i 48sec što mislim da je dobro nakon ovoliko "ležarine"

8:20 stigao sam doma . Smazao sam 100 g viola muslia sa sitnim komadicima cokolade , potopljenih u 300 ml mlijeka 0.5% m.m. - potopi to sa 3deca nemasnog yogurta radje

11:30 pojeo sam 250 g posnog sira (Milbona) - dodaj tu šaku badema/oraha/ ili drugih orašastih plodova, a možeš ili 2žlice mljevenih lanenih sjemenki.
te 200-250 g bijele riže s junecim ja mislim mesom (što je majka spremila)  - ovo radje pojedi u 2 jer pauza od 11:30 do 5 je prevelika. ako radiš na masi ovo ti je dosta riže, al ako želiš smanjit masu onda smanji rižu na cca 150-200 i povecaj meso barem oko 200-300grama
oko

17:00 sam pojeo 200-250 g pilecih prsa , 3 rižina kolutica / krekera , 2 rajcice - me gusta :D

21:00 200 g purece salame - nešto tu fali, mogao si to ubacit u salatu i bio bi pogodak, a ako hoceš možeš i vock iza toga.

00:45 250 g posnog sira - vrijedi isto što sam ti rekao i prije za milbonu
tijekom dana možeš još 2 caše zelenog caja (preporucujem sveukupno tijekom dana za tvoju kilažu da budu 3 caše od 3deca.)

- 200 cm visina i 105.5 kg trenutna kilaža . Željena : 95 kg
- teretana dolazi u obzir tek od 25-30.8.
- za sada svako jutro na tašte kardio . U pocetku 3 km a nakon toga povecavam na 6 .
- fitness angel vježbe za pocetnike

Moj blog o sveme na linku : https://www.fitness.com.hr/blog/b_ballfan/Mali-korak-naprijed---5-velikih-unatrag.aspx

Hvala svima unaprijed !


p.s. creatin ubaci kad kreneš u teretanu, jer ako radiš samo cardio, nepotreban ti je totalno. I to ako ga ubaciš, neka bude mjesec dana iza toga da se prvo tijelo privikne na trening, jer ubacivanje previše toga odjednom ne možeš znat jel ti pomaže ili ne.


Edited by White_Insane - 08 Kolovoz 2013 at 13:19
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 13:22
Originally posted by b_ballfan b_ballfan wrote:

zaboravio sam :D sorry . editet . bila su 4 bjelanjka i 1 cijelo jaje . Sorry . oke ako je ovako, onda možeš i 2 cijela jaja i tunu :) ili zadrži tako kako je i ubaci povrca malo.

Pa citao sam da je njegova najbolja apsorbcija tada . Kada da ga prijem onda ? Nisam ništa vagao osim viola mueslia , te riže to sam rekao od oka . Što se tice mueslih ne mogu njih same ... nikako ... dodje mi da povratim .. Mislim da je bolje ovako nego nikako . S komadicima sitnim cokolade ili s suhim vocem . Inace proizvodac : Viola . Jer probao sam par gdje su one same i jednostavno ne mogu , a ovdje ima poprilicno žita i male komadice cokolade .

Smara me vaga . Neznam koliko da uh koliko p koliko masti moram unijeti . To nikako ne mogu dokuciti . Negdje jedno negdje drugo . Hvala na brzim odgovorima !
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 13:33
da nisam lijen lijen sam . Ali pokrecem se po malo :D Da li mogu viola mueslie s suhim vocem i mlijekom ?

Jaja jedem kuhana . Onda cu kreatin nakon treninga . Treba mi malo pumpa u pocetku sada i krenit cu s fitness angelovim programom za pocetnike . Valjda znate koji je to program . Nakon malo vremena cu instanity . Da li mi ga preporucate ? Da li za njega trebaju neki posebni rekviziti ?

Što se tice moje fleksibilnosti dosta sam krut . A vidim ti si maratnoac , pretpostavljam trkac :D neznam kako da steknem tu fleksibilnost / agilnost koju sam oduvijek želio .

Ljudi veliko hvala ! Pravi ste ! ;)

Edited by b_ballfan - 08 Kolovoz 2013 at 13:37
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.