New Posts New Posts RSS Feed - Vozdra
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vozdra

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
NikiSplico View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NikiSplico Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vozdra
    Posted: 25 Listopad 2013 at 20:31

Pozdrav,

Ekipada se predstavom u par kratkih crtica.

Uglavnom ja sam odraslo djete na PlayStationu koje je mrzilo bilo koju verziju sporta. Ali obožavao sam sve šecer na sto nacina J. Uglavnom rezultat toga je na kraju prošle godine 188cm visine i poprilicnih 136kg težine. Bio sam toliko nezadovoljan svojim izgledom da je to cudo, a umor bi me zahvatio rano ujutro i držao tokom cijelog dana.

Tada sam presjekao necu tako više, jer realno pitanje je vremena kad ce zdravlje pagat. Dakle malo dotjerao prehranu ubacio tjelovježbu i do 6.mj. rezultat 98kg, nešto naljepše u životu što sam doživio J

Back to Top
NikiSplico View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NikiSplico Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 20:36
I sad je ostalo ovih 5, 6kg koji nikako da odu!
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 20:52
Pozdrav!

Najgore je zadnjih par kg, jer se organizam buni, konta da ceš ga preveslat :D Moraš ustrajati, i vremenom ce i oni otici. :)


Edited by vedrana29 - 25 Listopad 2013 at 20:53
Back to Top
NikiSplico View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NikiSplico Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 20:58
Ako ništa, bar sam se odrekao pekara i zašecerih stvari,
što je najludje sad imam gadjenje prema tim proizvodima.
Al vec duže ne mrdam sa ove kilaže!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 21:41
moraš šokirat organizam, promijeni trening ili smanji klopu ili uvedi ekstra kardio ili sve skupa ako si totalni mazohist :P
Back to Top
NikiSplico View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NikiSplico Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 21:48
Sve stoji, samo mi je motivacija pocela padat jer mislim Da necu nikada dostic zeljenu formu :-(
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 22:23
a koliko ti to ustvari smeta? Možda se možeš pomirit s tim ako te ne nervira ono baš svakodnevno.. Mislim nije da ti je neki rizik po zdravlje i slicno, glavno si riješio..
Back to Top
NikiSplico View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NikiSplico Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 22:25
Ma sve stoji al kad sam vec tu zelim ici do kraja
Jel najbitnije nistavne vracam
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 01:15
Dobro došao :)

Vidim imaš problema sa 5-6 kg.... Eh sada kako ti je rekao Markan..tijelo treba iznenaditi...

Reci ti meni kako si ti skinio puno tih kila...kako si jeo...trenirao... Cisto em zanima puno je to kila...i svaka cast! 

Pa malo da pronjuškamo...nešto cemo srediti :)


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
NikiSplico View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NikiSplico Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 09:05
Jednostavno,proteklih 10 godina, prehrana mi je bila takva da dorucak mi je bio 2-3 kave s puno secera rucak nesto masno iz pekare, fastfooda zaliveno tonama gaziranih sokova, te vecera nesto slatko fala bogu, tako je izgledalo 80% mog menia.
Back to Top
NikiSplico View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NikiSplico Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 09:16
Tada sam se poceo ubijati u teretani, bez da sam prehranu promjenio
Gore sam naveo malo krivo kilazu dakle 136kg u 6mj. Do 12.mj. Ubijanjem na kardiu s tekom vjezbi na spravama koje mi je napiso trener ja sam jedva spao na 120kg, koljena su me ubijala kraljeznica isto. Tada nastupa rrazocaranje ,odustajanje od teretane. Ja i prehrana 2 pojma i kili polako se vracaju. Tad mi je prijatelj pokloni knjigu Zivot u zoni, koja je napravalia revoluciju u mojoj "americkoj" glavi. Dakle poslozena prehrana , orbitrek , strunjaca , i sipka za zgib je sve sto mi je tribalo do 98kg, i nikad boljeg osjecaja u zivotu
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 09:29
Okej! :)

Ali nisi mi dao konkretan odgovor...i dalje ne znam što sve vježbaš---koliko cesto... koji jelovnik :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
NikiSplico View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NikiSplico Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 10:06
Treniram 3-4 puta tjedno u kucnoj radinosti. To je uglavnom trcanje ili orbitrek , iza toga sklekovi 4,5 serija po 30, 40 komada, desetak minuta onih marinaca, mali istezanja sve skupa traje sat, sat i pol. Sve ovisi o raspoloženju tog dana. Sad trebam ubacit neke novine jer mi je sve ovo lagano dosadilo. 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 10:14
Bilo bih dobro da napraviš neki full body trening sa vlastitim tijelom...barem da prakticiraš to 2-3 ptua tjedno...a trcanje ubaciš u dane kada ne vježbaš 1-2 tjedno... Dali si razmišljao o teretani ponovno da ideš?

Kako ti prehrana ide? Treba mi par primjera par dana što jedeš od prilike i tako
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
NikiSplico View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NikiSplico Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 10:22
Jednostavno vrimena neman za teretanu radim do 10h dnevno, uz to malu vodim na ples tri put tjedno, najbliža teretana mi je 20km udaljena tako da izgubim sat vrimena do teretane koji bih mogao iskoristit za trening kod kuce. 
Ujutro za dorucak zadnja tri dana mi je zobene, mlijeko, mjerica wheya. Na poslu dorucak mi je obicno(oko 10:30) ili feta onog raženog kruha s tunom u maslinovom ulju, ili posni sir s tunom ajme to obožavam. Tu i tamo uleti kava ali bez cukra i mljieka, dakle crna duža ili caj. I malo sezonskog voca (12:30) mandarine sad, jabuke i sl. Kuci kad stignem ceka me rucak, obicno je mesni meni lešo unjetina, piletina na sto nacina i sl. Na vecer udrem trening, iza njega 200gr posnog i bar bajama, to bi bilo otprilike to.


Edited by NikiSplico - 26 Listopad 2013 at 10:22
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 14:44
pozdrav i dobro nam došao
prvo svaka cast za odradjen posao do sada bravo:))

Što se tice prehrane ona izgleda više manje dobro, ali bi bilo dobro ubaciti malo više vlakana (voce i povrce, posebno povrce tu fali - ili ga nisi napisao;)
Zašto ne ubaciš whey nakon treninga? i po meni bi trebao imati malo "jaci" obrok iza treninga (meso + povrce, može i taj posni ali možda malo više + povrce + orašasti)...

Što se treninga tice možeš baciti oko na ove treninge prilagodjene za "kucnu upotrebu":
http://fitnessangels.net/2012/09/2489/
https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx

i na www.fitnessangels.net ima dosta primjera treninga
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.