New Posts New Posts RSS Feed - Vjezbanje poslje operacije hernie(bruha)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezbanje poslje operacije hernie(bruha)

 Post Reply Post Reply
Author
Karlo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Karlo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vjezbanje poslje operacije hernie(bruha)
    Posted: 27 Rujan 2010 at 23:43
 evo ovako... 22.6. sam operiro herniu (bruh iliti kilu) i to obostrano..
i sad sam opet polako poceo ic u teretanu i lagano vjezbat... ali idalje malo bojim i neznam kolko i sto da tocno radim.. pa mi treba par savijeta ... koje vjezbe za trbuh radit.. da mal ojacam te misice koji su mi rađeni (operirani).. i ako je neko bio u istoj situaciji nek mi kaze sta i kako... i eto.. treba mi par savjeta...
hvala
Back to Top
mark View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mark Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2010 at 00:28
  Najbolje ti se posavjetovati sa svojim doktorom, meni su rekli da mjesec dana treba izbjegavati napore, ali sve ti je to individualno i zavisi od osobe do osobe.
Ja sam narucen 2.š2. na merkuru na operaciju hernije... pa cu vrlo rado opisati oporavak kroz sve faze.
krajem š2 mj. operacija prednjih križnih ligamenata tako da cu imati o cemu pisati dok pauziram a do tada na svaki trening gledam kao na blagoslov i ne propuštam niti jedan!

U svakom slucaju sretno sa oporavkom i treninzima
pozdrav

Back to Top
Karlo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Karlo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2010 at 15:37
  posavjetovao sam se sa fizioterapeutom ... i reko mi je manje vise da radim sve vjezbe za trbuh i da jedino kroz 2-3 mjeseca izbjegavam rad sa opterecnjima... tj opterecenjima kad radim trbusne.. i da svaki put kad osjetim da me zaboli.. prestanem radit... i  da trcim lagano.. i vozim bicikl..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.