New Posts New Posts RSS Feed - vježbe zabrzinu i skok+prevencija koljena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vježbe zabrzinu i skok+prevencija koljena

 Post Reply Post Reply
Author
taj sam View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote taj sam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vježbe zabrzinu i skok+prevencija koljena
    Posted: 29 Srpanj 2008 at 00:51

Ja sam jedan sportaš i bavim se (nije važno).nego mi trebaju vježbe za brzinu,vertikalni skok,FLEKSIBILNOST + nešto da si mogu radit za prevenciju za koljena jer nemogu radit cucnjeve od boli u koljenu.mogu 5,6 ali 7 onda pocme ubijat.to mi je danas pocelo.hvala puno.

Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2008 at 17:19
www.fitness-trening.com
Back to Top
taj sam View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote taj sam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2008 at 13:37
 Hvala
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2008 at 15:41
 Molim, javi se kad odradis koji ciklus treninga da vidimo kakvi su rezultati.
www.fitness-trening.com
Back to Top
taj sam View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote taj sam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2008 at 15:09
 Još bi molio da oni koji znaju što je izometrija da mi je malo pojasne.Koje su to vježbe uopce i ta istezanja koja moraju biti među serijama.što se tice ovih treninga gore za brzinu potpuno djeluje sad krug trcim za 5 sec manje u tjedan dana.
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2008 at 19:19
 Prilikom izometrijskog treninga misic se ne skracuje. Sto znaci kada izvodis npr. cucanj prvo radis ekscentricnu fazu (spustanje) pa onda koncentricnu (podizanje). U izometrijskom treningu toga nema jednostavnu stavis odredjenu tezinu na sipku i zadrzis taj polozaj neko vrijeme ( najcesce oko š0 sekundi) i vratis uteg na stalak. Ili npr. prislonis ruke na zid i pokusavas ga pogurnuti bez da savijas ruke. Takva vrsta treninga ima pozitivne ucinke na misicnu hipertrofiju i na snagu. Obicno se kod izometrijskog treninga koriste opterecenja veca od maksimalne tezine koju mozes podici.
www.fitness-trening.com
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.