New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe za trbušne mišice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe za trbušne mišice

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 17:33
 Meni je od boksa bio trbusni zid stvarno jak, ali sad je vec oslabio
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 18:32
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Ja je nisam nikada radio.. nesto slicno jesam.. ja mislim da trbusnjake ne treba ni radit, da  kod cucnja, zgibova itd. dovoljno radi trbusni zid..


nekom su dovoljni takvi, nekome trebaju još jaci
 

p.s iako da se razumjemo, od tih vježbi ce postati jaci nego od trbušnjaka


Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2010 at 00:30
 Meni su najbolje sklopke.. i najteze
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
addyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote addyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2010 at 00:43
Ja sam probao ovaj floor wipers, pretesko pogotovo kad se radi program 300, iskreno dobio sam upalu pectoralisa  od drzanja tega, a sto se tice trbusnih mislim da je ekstra raditi tabatu za bilo koje vrste trbusnih uvijek se upale
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2010 at 12:18
Ja ne radim klasicne trbusnjake koji pogadjaju iskljucivo zid, nego ovu vjezbu jer pogadja komplet trup. I zanimljivo, cim predjes odredjen broj ponavaljanja, dodas tezine na uteg, umjesto na noge. Odlicna vjezba, generalno preporuka.    
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 02:00
Sklopka definitivno 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 08:19
od sklopki cete najprije navuci ozljedu lumbalnog dijela kraljeznice, ima 100 puta boljih vjezbi za trbuh samo treba znati principe izvodjenja, mnogi grijese kad rade crunch s gornje koloture i savijaju cijeli trup besmisleno, treba samo raditi pregib gornjeg dijela trupa s jakom kontrakcijom na kraju, znaci kratki pokreti, isto bitno za napomenut je stisnut gluteuse prilikom izvodjenja da bi fiksirali zdjelicu i izolirali pokrete trupa...

kombinacija crunch-a s gornje koloture i crunch do otkaza na pilates lopti je odlicna superserija za trbuh, isto tako, podizanje nogu pod 90° s utegom medju nogama uz, ponavljam obaveznu jaku kontrakciju trbuha pri kraju pokreta (inace nema smisla) + russian twist do otkaza na pilates lopti, takodjer odlicna superserija, naravno sve se moze raditi odvojeno, ali mi ova rutina brzo iscrpi trbuh i nema potrebe za 5-10 serija, svega 1, maksimalno 2 kruga napravim


Edited by headhunterz - 20 Rujan 2013 at 08:22
24/7
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 09:04
ja radim:
trbušnjake viseci na vratilu (asistenicija iza da se ne micem)- otkaz
trbusnjake na pilates lopti- otkaz
bocni otkloni s jednorucim utegom 7kg - otkaz
nekad ubacim za donji trbuh jos ono s podizanjem prstiju prema stropu, neznam tocan naziv.
Primjetila sam da nikakve koristi, bar ne od osjeta, ukoliko radim npr. 4 serije po 20. Mora bit otkaz inace ništ od toga. Ali onda variaram dužinu kontrakcije (4sec/4esc, 1/3, 1/1)
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 09:19
Ja u zadnje vrijeme radim klasicni crunch, 4x50, bocno podizanje nogu, bocne otklone i naravno, plank..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 10:00
Nemam pilates loptu xD Ne znam radim ih vec sigurno 5 mjeseci... Nisam razmišljao o bilo kakvoj povrijedi....jednostavno tu nekako osjecam odlican rad.... Hvala na upozorenju :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 13:05
Ab wheel,tu moram doci do faze iz stojeceg polozaja i bicu na konju :),svakako i varijacije plankova.
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 15:34
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 15:41
http://www.youtube.com/watch?v=BsaD-BadB9M planiram ovo ubaciti malo da promjenim vježbe za trbušne :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Josip84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Josip84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 15:16
Pa trebali bi sigurno smanjiti
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2013 at 14:14
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=BsaD-BadB9M planiram ovo ubaciti malo da promjenim vježbe za trbušne :)


cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2013 at 16:22
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=BsaD-BadB9M planiram ovo ubaciti malo da promjenim vježbe za trbušne :)



Ali znaš da mi se ipak više svidjaju cucnjevi vježba trbušne hahaha 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.