New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe za podlakticu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe za podlakticu

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
IgZd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IgZd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vježbe za podlakticu
    Posted: 22 Ožujak 2007 at 22:16
Kojim vjezbama se podlaktice najbolje izgradjuju?I koliko bi ponavljanja bilo pozeljno raditi?
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 23:11

Bas sam danas pricao s frendom koji tvrdi ovo:

- trebas stisnut prste u saku i zatim ih do kraja ispruziti, i tako u krug... za bolji efekt koristi gumenu masu koju stisces...
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 23:28
 Podlaktice je najbolje raditi tako uzmes uzmes neku malu sipku na nju zavezes spagu i za spagu uteg i onda namatas do gore i polako natrag, neznam dali si ikad radio tu vjezbu ali odlicna je a ovo sa gumom je isto dobra stvar i naravno u svim vjezbama za ledja i biceps rade podlaktice
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2007 at 15:55
da,ja isto radim ovo sa spagom, super je!

A sta se tice ovog sa gumom to sam cuo da je dobro, al nisam nikad probao!
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2007 at 17:30

Originally posted by fitnessHr fitnessHr wrote:

 Podlaktice je najbolje raditi tako uzmes uzmes neku malu sipku na nju zavezes spagu i za spagu uteg i onda namatas do gore i polako natrag, neznam dali si ikad radio tu vjezbu ali odlicna je a ovo sa gumom je isto dobra stvar i naravno u svim vjezbama za ledja i biceps rade podlaktice
 

 upravo tako,,,,,,,svaka vjezba pogotovo za ledja utice na podlakticu,,,,,,podlaktica ti uvijek radi kad  vjezbas sa tegovima ..imas vjezbu koja se zove zglobni pregib................nesto mozda vrijedno spomenuti.......forsiranjem vjezbi za podlakticu mozes izazvati upalu takozvane pokosnice(sluz koja se nalazi pri kosti)...............polako sa tim vjezbama posto je to osjetljivo podrucje...

       

Edited by emilio
Back to Top
IgZd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IgZd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2007 at 18:25
 Takvu vjezbu nisan jos radia,ali iman onu gumu
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2007 at 00:12
Znate mozda koliko otprilike kosta ta "guma" , mislim si ju kupit, fora mi je to za doma malo stiskat kad mi je dosadno 
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2007 at 01:14
 Guma ti kosta oko pedeset kuna i to ona od boljih proizvodjaca
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2007 at 07:38
dal i guma remeti rad srca????
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2007 at 18:27
Super, kupit cu si jednu!

Remeti rad srca ??? Bas i ne kuzim pitanje
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2007 at 20:42

nesjecam se dobro ,negdje procita davno da ta guma moze poremetiti rad srca................... sta je istina ?

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 14:27
Nemam pojma, ali ne bih bas rekao, ne kuzim bas zasto bi to remetilo rad srca, ali tko zna 
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 15:51
 Prilikom stiskanja gume uz podlakticu rade i metakarpalni misici sake, pa su neki smatrali da oni pritiscu radijalnu arteriju na kojoj se mjeri puls pa da to utjece na rad srca sto bas i nema neke logike jer svaka vjezba u kojoj dolazi do kontrakcije misica utjece na rad srca i sto je opterecenje vece srce brze kuca. Nemoj se s tim opterecivati samo ti treniraj i ako si zdrav i nemas problema sa srcem nista ti se nece dogoditi.
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 18:32
 Ja radim podlakticu s bucicom. Sjednem,skupim koljena,ispruzim ruku na koljena tako da ona bude pod kutom oko prilike 90 stupnjeva,tada uzmem bucicu u ruku i s bucicom idem gore dolje ali da se samo da se pokrece zglob izmedju podlaktice i sake. probao sam objasniti koliko sam mogao
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 19:24
Ja sam te skuzio , ali ja to radim isto pa mi nije bilo tesko skuzit, valjda ce i drugi, ne moze se bolje objasnit jednostavno 
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 21:44
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.