New Posts New Posts RSS Feed - vježbe za definiciju gornjeg dijela bedara
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vježbe za definiciju gornjeg dijela bedara

 Post Reply Post Reply
Author
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vježbe za definiciju gornjeg dijela bedara
    Posted: 19 Rujan 2012 at 17:27
trebam pomoc. u 7 mjeseci uspjela sam oblikovati: ruke, trbuh (ali još tu ima posla), donji dio bedara, i guzu (i tu još ima posla). e sad, moj problem je gornji dio bedra - unutrašnji mišici i (još uvijek) preširoki bokovi (oko 100cm). radim cucnjeve s teretom od 5 kg (guza skoro do poda, ledja ravno, koljena ne preko nožnih prstiju), lunges (s i bez tereta), switch lunges (oni sa s skokom), cucnjevi na jednoj nozi, onaj, ja ga zovem, titranje cucanj - dakle, spustim se u koljenima u položaj cucnja i titram s malim amplitudama, nakon 10ak ponavljanja osjetim naprezanje baš tih mišica na unutarnjoj strani bedara.

ja napravim 30 lunges, 30 switch lunges, oko 60 cucnjeva, 30-40 titranja, ovaj cucanj na jednoj nozi 10x svaka noga. i tak otprilike 4-5x na tjedan.

e sad, mene zanima jel ima još koja vježba (makar sam prosurfala po forumu i nisam niš dodatno našla, al, ko zna, možda sam propustila nekaj) i kolko ponavljanja vi obicno radite kod tih vježbi?

Edited by Jean - 19 Rujan 2012 at 17:29
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2012 at 17:45
Ne postoji lokalizirano gubljenje masnog tkiva, nema vježbe koja ce ti djelovati na odredjeni dio tjela ( što se tice mršavljenja), sve je u genetici na žalost. Komentirat cu vježbe uskoro
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.