New Posts New Posts RSS Feed - vecer/jutro
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vecer/jutro

 Post Reply Post Reply
Author
zadranka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vecer/jutro
    Posted: 11 Kolovoz 2011 at 02:56
evo da se i ja predstavim,imam 26 god,mama sam 3 predivna sina,u 5 godina sam imala 3 trudnoce i polako ali sigurno nabubala 35 kila viska, visoka sam š80 a imam šš0 kg... pocela sam trcati,kardio vjezbe 30 min,i iz prehrane izbacila bilo kakve grickalice,jedino cime se pocastim su kocka/dvije cokolade za kuhanje... kako imam 3 dice i previse obaveza jako tesko mi je naci vremena za 5 obroka na dan,doruckujem normalno,voce i povrce inace obozavam,kruh jedem jako malo,gotovo uopce otkad sam na dijeti,nazovimo je tako,s tim da mi je zadnji obrok do 7 navecer,i bude nesto laganiji,tipa voce .. do sada sam skinula 4kg,u zadnja 2 mj,pa me zanima koliko u prosjeku treba,ali na pravilan nacin da se izgubi 35 kg...nebi isla ispod 78/80 kg.. svaki savjet dobro dosao,i ako ima ko iz zadra da bi se pridruzio za ici na fitnes ili za trcanje neka se javi. unaprid hvala
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2011 at 10:15

što se mršavljenja tice s vocem ne treba pretjerivati i treba ga ostaviti za jutro ili oko treninga. Navecer povrce. Ostatak dana vecinom proteini i opet povrce :)

Ako se na to dodaju i kvalitetni treninzi 4 kg mjesecno idu dolje bez problema.

Brže od toga nebi trebalo i nema potrebe do iduceg ljeta bi to bilo 40 kg manje ;)

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2011 at 10:15
Dobrodosla..

Baci se na citanje foruma pa ces brzo pohvatat glavne informacije.. uglavnom, probaj teziti tome da ti se prehrana sastoji od proteina, narocito navecer..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2011 at 11:20
Pozdrav Wink
cisto da se nadovežem, nemoj prebrzo "poceti", postupno uvodi promjene, npr. prvi tjedan izbaci slatkiše, drugi tjedan slane grickalice, treci tjedan sokove itd, a usporedno s tim ubacuj što više proteina u prehranu, zdrave masti, složene carbse, povrce itd. Ako sve napraviš odjednom, vjerovatno ceš brzo odustati ;) Kreci se što više, ali izbjegavaj trcanje, imaš preveliki višak kilograma, i trcanje bi moglo opako naštetiti tvojim zglobovima i koljenima... U pocetku hodaj, vozi bicikl, a kasnije trcanje ;)
btw. NEMOJ ici prenisko s kalorijama, (ove brojke sada bubam) do sad si npr. unosila 3,5k kcal, a sada odjednom kreneš na 2-2,5, nece valjati Wink
Back to Top
zadranka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2011 at 14:28
hvala vam na podrsci,danas idem napokon upisat se na fitnes,mali izgovor da pobignek od klinaca i odmorim se,spojit cu ugodno s korisnim. haahahahha :P  moze li mi neko od vas napisati nekakav promjer idealnog jelovnika za ovu moju pocetnu fazu,onako ukratko, inace,sa mesom sam jako slaba,mogu pojest teletinu i piletinu i to iskljucivi kuhano,ribu mogu svaki dan jer je obozavam. moj najveci problem je bilo u doba vecere,tj kad postavljam dicu u krpe i onda otvorim frizider i jedem,uzivam u normalnom obroku i to me ubilo.ali evo,2 mj vec nemam tu ruznu naviku. s obzirom da sam jako visoka zaista ne djeluje kao da ima toliko kila,ako zelite mogu staviti i sliku,ali mi jedan dio ,osim trbuha koji je jos posljetrudnicki jer najmlada bebe ima tek 6 mj su mi ruke koje su izrazito jake i to mi smeta grrrrrrrrrrrrr,svaki savjet dobro dosao,i hvala jos jednom
Back to Top
mrvicaVG View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2011
Location: Novi Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrvicaVG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2011 at 17:41
26 godina,a vec tri klinca svaka cast Clap
Back to Top
zadranka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2011 at 20:19
da.najstariji ce u š0 mj 5 god,srednji ce u š2mj 2 god,a najmladi ima 6 mj <3
Back to Top
zadranka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2011 at 22:10
evo mene s prvog treninga,magic well je stvarno ok,nema puno ljudi,vjezbe se ne cine teske...trenerica mi je postavila cilj za 6 mj skinut 25 kg,samo slatko da izbacim i voce ujutro,povrce popodne a meso navecer... mislim po obrocima... kako se vama to cini?
Back to Top
scarlett@r View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote scarlett@r Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2011 at 22:35
I ja sam mama dvije djevojcice pa eto, neki savjet od mene je da, za svaki slucaj, ako nekad ne budes imala vremena za odlazak u teretanu skines neki dvd sa vjezbama kod kuce. Meni to odlicno funkcionise, obicno radim od Jillian Michcls, Banish Fat Burst Metabolism (odlican kardio trening) ili No More Trouble Zones (kruzni, vjezbe snage ). Moze i neki P90X trening. Tako mozes raditi i u 5h ujutru ili u ššh uvece, ako ti tako odgovara  i rezultati ce biti vidljivi:) Nisam strucnjak ali ovo meni djeluje:) A mamama je tako  lako upropastiti dnevnu organizaciju, so...spasava me cesto dobar dvd.

Back to Top
zadranka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2011 at 23:08
ja ti upalim exersise tv i vjezbam cardio,ali upis na magic well mi je jedan vid opustanja,malo mira i tisine i da se posvetim sama sebi,traning traje 30 min,i viruj da mi se cini kao da su 2 sata,opustena,mirna.. sa njih 3,a najmladi ima 6 mj i uz to sve i psom nemam bas vremena,a sami smi ja u mm,nikog da nam uskoci.
Back to Top
zadranka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2011 at 23:07
di ste svi,ajmo malo savjeta mi dajte  ;)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2011 at 11:08
Pa jel nisi dobila dovoljno savjeta? ;) Ne možeš sve dobiti na pladnju, malo sama prouci po forumu :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.