New Posts New Posts RSS Feed - vakum??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vakum??

 Post Reply Post Reply
Author
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vakum??
    Posted: 02 Prosinac 2012 at 14:27
Hh...dakle nedavno sam procitala o nekoj vjezbi,tkz. stomach vakum(vakum vjezba za stomak)koja se po meni cini ok,treba uvuci trbuh i tako ga zadrzati u tom polozaju sto je dulje moguce(ako sam dobro shvatila) i kroz neko vrijeme bi se trebao primjetiti ravniji trbuh,poboljsano drzanje...sto vi mislite ima li tu kakve istine ili je ova vjezba cista glupost?
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 21:28
LOL , nece ti niti jedna vježba odjednom pomoci . Probaj plank tj. izdržaj pa se onda javi
Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 07:17
U svakom vjezbanju izvodim plank 30-45 sec...+ razne varijacije na temu al ne primjecujem neki napredak
Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 12:12
Ja sam na to naisao prosle godine. Nisam bas skuzio o cemu se radi odmah, pa nisam citao.
Nakon sto sam uskoro nakon tog ponovno slucajno naletio na tekst, iso sam zgooglat.

I onda sam skuzio da ja to vec godinama nesvjesno radim a da nisam ni znao da je to to. Meni samo bed bilo imat skembu LOL Sad kad bih se opustio skroz = BAM mini globus za trbuh LOL

Tako da ocito to funkcionira, medjutim meni je to samo zavaravanje pravog stanja, pa sad ti kak os Big smile
Da ne govorim da vjerojatno prije dodjes u shape vjezbanjem nego mjeseci i mjeseci tak "uvlacenja" trbuha dok ti to ne postane default.


Edited by Kiir - 03 Prosinac 2012 at 12:14
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 14:11
Da, to je odlicna vježba za unutarnje trbušne mišice i definitivno bih preporucila da to radiš!
Benefiti su mnogi, od ravnijeg trbuha do toga da kada se najedete nema onog "iskakanja" koje se mnogima dogadja.

Naravno, to sve ide u kombinaciji s ostalim vježbama za core koje si takodjer prouci.
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.