New Posts New Posts RSS Feed - Vaše mišljenje o prehrani
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaše mišljenje o prehrani

 Post Reply Post Reply
Author
memejaja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2013
Location: Ri
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote memejaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vaše mišljenje o prehrani
    Posted: 20 Ožujak 2013 at 21:22
Pozdrav,nakon dugog citanja i proucavanja foruma odlucio sam se registrirati jer mi je potrebna pomoc i par savjeta.Cilj je definicija i gubitak masnoca.Prehrana mi je sljedeca
-D:Zobene(100g),posni sir(200g),15g wheya(stavljam ga više radi ukusa),ili 1 banana ili 100g šumskog voca(zamrznutog),pola dcl nemasnog mljeka cisto da malo razrijedim sve to...
-Mo:Jogurt i jabuka(ili banana zavisi šta imam)
-R:Obicno 200g Pilecih/purecih prsa,Neko povrce(brokulice,karfijol,špinat,blitva,dinstani kupus,ili sl)200g,i oko 50g integralne riže/ili lešo kompira + zelena salata,sa 2 žlice maslinova ulja,samljevenim lanenim sjemenkama i iscjedjenim limunom
-Mo:100g posnoga sira i jabuka
-Trening:https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Trening-definicija.aspx uz par dodataka
-Pwm:30g whey + 30g glukoza(ona iz DM-a)
-V:Isto kao i rucak,ali bez riže ili krumpra
-Mo:200g posnoga + 30g badema(ili nekih drugih orašastih plodova)
To bi svezajedno bilo oko 3000cal.Jedino ujutro još popijem kavu,sa malo mljeka,bez šecera,i prije treninga zeleni caj sa limunom,takodjer bez šecera.Slatkiše jedem rijetko kada,možda jednom u 2 mjeseca,sokove i ostale gluposti ne pijem,samo voda,kava i caj.Pekarske proizvode,kruh i junk food takodjer izbegavam u potpunosti.
Visok sam 185cm i težina 95kg(mada sam se prestao orjentirati na vagu,sada više na izgled).BF bi mi bio negdje izmedju 18 i 20% po online kalkulatorima.Inace težina mi je bila prije godinu dana 130kg :( .Od 12og mjeseca do sada sam radio malo na masi.
iptanja bi mi bila sljedeca:
1.Konstanto sam gladan,dali šta u prehrani treba korigirati??Ono umirem doslovno od gladi sat vremena nakon jela,a kad krenem jest pojedem zalogaj i nemogu više kolko se sito osjecam :D,nekako najbliže objašnjeno eto,dali je problem u prehrani ili u glaviTongue
2.Neznam dali da u veceru ubacim uh (tj.rižu)
3.Nakon treninga ubacim 20min orbitreka(srednji intrnzitet)dali je to potebno uopce??Treniram pon,ut,cet.Sri i Ned Brzo hodanje(cca 5-8km).Petak i subota radim.
4.Dali je uz ovakvu prehranu i trening moguce do 6.mj spustiti bf na 10%
5.Subota mi je uvjek frkovita,pošto znam i do 24h bit na nogama,pa ubacim i koji obrok više,a nedelju pola dana prespavam i uspijem jedva 3 obroka pojest,pa dali da ostanem pri tome ili da smanjim vrijeme izm obroka???
6.Dali preporucate koju zamjenu za obrok,za dane kada si nestignem sve pripremiti kuci i skuhati
To je zasada to od pitanja,imam još,ali za kasnije...
+umjesto ovoga hodanja cu ubaciti trcnje,samo da malo zatopli i stanu ove kiše dosadnaBig smile,Pa dali lagano trcati ili hiit???
to je to,hvala!!!

Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 21:34
predlažem da promjeniš trening i prehranu. imaš na mom sajtu super programa za fat loss kao i sve o prehrani. pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.