New Posts New Posts RSS Feed - Uz trud stižu i rezultati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Uz trud stižu i rezultati

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
braanko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote braanko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2012 at 10:37
Drasticna razlika! Cestitke!
Back to Top
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 11:05
Ekipa, ja vam se rijetko javljam, ali želim da ostanete u kakvom-takvom toku.
8 miseci od zadnjeg posta mogu rec da sam proveja marljivo trenirajuci i pomaci su iz mog kuta gledanja veliki.
Temelj treninga su mi cucnjevi, sklekovi i zgibovi, a glavno (da nema bench klupe bilo bi i jedino) orudje girje. Prehrana je zahvaljujuci dobrim navikama stecenim u vrime dok sam bija na Dukanu postala uravnotežena.
Znam da trebam jos puno radit da dodem do cilja jer udio masti je jos uvik vidljivo prevelik, ali radim na tome.
Za sada sam super zadovoljan i dalje nastavljam jednakim tempom, a vama cu povremeno napisat pokoju crtu da vidite u kojoj sam fazi

Evo i slike. Nemam bolju, ali i na njoj se neke stvari jasno vide




Edited by ruzohr - 21 Travanj 2013 at 11:10
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 12:40
Vidi se veliki napredak
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 14:30
Hey, fina fazlika! baš se vidi da si se gore proširio, noge su dobile oblik..ide! Nastavi!
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 16:47
Girje Smile
Svaka cast vidi se pomak !
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 16:58
Uuuu, jako lijepe promjene!!
Back to Top
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 19:10
Da napravim mali update. Na drugom mistu sam pisa kako sam odlucija keto dijetom rijesit onaj tvrdokorni dio masti koji je osta nakon dukana. Kroz 3 zanimljiva mjeseca otislo je puno masti s mene, ali o tome kasnije.
Kako sam se stvarno svo to vrime osjeca odlicno (energije za sve dnevne obaveze i previse, treninzi dosta jaci nego prije, opcenito osjecaj puno boljeg zdravlja i kvalitetnijeg zivota), pala je odluka da kompletno prijedem na LCHF. Razlika od keta je pokoji komad voca i PWM sa dekstrozom. Sad vec mjesec dana nisam u ketu,nego cisti LCHF.
Najteze je bilo naucit okolinu da vise ne jedem svasta, ali sad su se i oni navikli na moj novi rezim prehrane.

A sad rezultati keta:

                 16.6.2013.      21.9.2013.
Težina:            83,5kg          74kg
Struk:             88cm            81cm
BF (po meni):      18%             12%

I jedna komparativna slicica od tih datuma



Naravno, ja i dalje nastavljam vrijedno trenirat sa svojim girjama, vratilom, šipkom i najbitnijim rekvizitom- svojom težinom.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 19:38
Bravo
Kako piše u naslovu uz trud stižu rezultati
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 19:48
"Najteze je bilo naucit okolinu da vise ne jedem svasta, ali sad su se i oni navikli na moj novi rezim prehrane." ha ha upravo to
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.