New Posts New Posts RSS Feed - Uz trud stižu i rezultati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Uz trud stižu i rezultati

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Uz trud stižu i rezultati
    Posted: 13 Rujan 2011 at 12:58
Pozdrav svima!

E, nadam se da cu opravdat naslov teme. Konacno sam skupio volje i želje da se uhvatim u koštac sa viškom koji se godinama nakupio pa želim sa vama podijelit napredak za koji se iskreno nadam da ce bit vidljiv.

Trenutno stanje je: 29god
                             š75cm
                              94kg

Slike cu postat kasnije skupa sa ostalim mjerama. Moj dobar poznanik drži teretanu pa mi je reka da ce me vodit kroz ovo. U planu imam 3x tjedno boot camp fitness i još jedan dan samo trcanje. Odlucio sam se za boot camp upravo na njegov nagovor jer kaze da cu tu najbrze i najkvalitetnije doc do zeljenih rezultata. Pricat cu vam i o tome kad krenem (sutra, u srijedu, je prvi trening).

Dnevna prehrana je vec ustaljena i nemam je namjeru mijenjat osim dodatka PWM-a koji još ne koristim jer ne treniram i ovog prije treninga koji je sad neki komad voca.

06:30  zeleni caj, whey, 2 narance smiksane u kašu sa dodatkom muslia od 6 vrsta zitarica
š0:30  nemasni jogurt, feta raženog kruha sa 4 vrste sjemenki (onaj iz kesice sa produženom svježinom), feta sira (trapist), feta parizera od pilecih prsa (fit&slim)
šš:00 kava
š6:00 rucak (ne gledam puno, pojedem šta bilo, bitno da je umjereno)
š9:00 tunjevina sa komadom raženog kruha + 5g glutamina
20:00 trening
2š:30 PWM
22:30 caša jogurta i komad posnog sira

PWM- 24g whey isolat + 40g glukoze + 5g glutamina, a kasnije cu ubacit u to i 5g creatina (samo da se oporavim od ovoga troška koji nije bija malen) sve pomiješano sa vodom.

Voce nisam navodija jer svakodnevno pojedem barem 2 komada voca negdi između obroka
Ako imate kakvih savjeta, slobodno recite


Edited by ruzohr
Back to Top
unidos_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote unidos_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 07:59
oi , kak napreduje boot camp? ... piši malo
Back to Top
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2011 at 08:23
Po meni, genijalan princip treniranja. Girje, ruce, medicinke, šipka s lancima i svoja težina. Kombinacije od 2-3 vježbe svaka sa 3-4 serije bez pauze. Nakon toga kratka pauza pa novi set. Pola treninga se odnosi na noge i core, a pola na prsa, leđa i ruke. Puls konstantno visok, a mišici razvaljeni. Prve treninge sam umira i nisam moga odradit zbog previsokog pulsa, ali sada se to vec stabiliziralo i uspijem odradit cili trening. Nakon njega jedva stojim na nogama, ali ga odradim cilog. Ubacit cu jos jedan dan trcanja (subota) i to ce bit dovoljno. Kilaža zasad stoji na istom.
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2011 at 08:52
kao prvo š0 g glutamina ti je kao da si ga bacio u wc, kao drugo oralni glutamin deaminira u jetri(velikom vecinom), kao trece tijelo samo proizvodi potreban mu glutamin unosom esencijalnih aminokiselina
U mirin brah?
Back to Top
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 10:06
Cili svit je u zabludi sa glutaminom, ali ti si u pravu. Ja cu nastavit po svome, a ti kako znas.

Inace, malo sam prominija obroke

6:30  Zelene caj, Whey sa zobenim i zlicicom kakaa
š0:30 Jogurt, voce
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 14:11
moj cilj nije bio uvrijediti te gore iznesenim komentarom, vec pomoci ti da ne baciš pare i kupiš recimo BCAA kad se vec radi o aminokiselinama
U mirin brah?
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 14:13
Mislim da ukoliko uzmeš neki kvalitetni whey protein nema potrebe kupovat niti BCAA niti glutamin jer on ih vec u sebi sadrži (npr. Optimum Nutrition š00 % whey).
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 12:04
 
Originally posted by ruzohr ruzohr wrote:

Cili svit je u zabludi sa glutaminom, ali ti si u pravu. 

ovo si dobro rekao, a sprdao si se. Poslušaj covjeka


@Passiongym... što se tice bcaa, u neku ruku se slažem iako, nije loše ni dodati, ali glutamina ima toliko da je nebitno, na svu srecu znamo da ni vece kolicine nebi bile bitne :)

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 13:54
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

 
Originally posted by ruzohr ruzohr wrote:

Cili svit je u zabludi sa glutaminom, ali ti si u pravu. 




ovo si dobro rekao, a sprdao si se. Poslušaj covjeka

@Passiongym... što se tice bcaa, u neku ruku se slažem iako, nije loše ni dodati, ali glutamina ima toliko da je nebitno, na svu srecu znamo da ni vece kolicine nebi bile bitne :)




U š mjerici ima 5.5 grama BCCA i 4 g glutamina. A gle, po meni mislim da je dost ak se baviš BB iz ljubavi i hobija. Ak briješ na nekaj ozbiljno.... hmmmm treba pitati striceka Heatha, Cuttlera a i one velike tete od ceg su tak narasli. Nekak mi se cini da glutamin nije igral kljucnu ulogu
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 16:38
Originally posted by Passiongym Passiongym wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

 
Originally posted by ruzohr ruzohr wrote:

Cili svit je u zabludi sa glutaminom, ali ti si u pravu. 




ovo si dobro rekao, a sprdao si se. Poslušaj covjeka

@Passiongym... što se tice bcaa, u neku ruku se slažem iako, nije loše ni dodati, ali glutamina ima toliko da je nebitno, na svu srecu znamo da ni vece kolicine nebi bile bitne :)




U š mjerici ima 5.5 grama BCCA i 4 g glutamina. A gle, po meni mislim da je dost ak se baviš BB iz ljubavi i hobija. Ak briješ na nekaj ozbiljno.... hmmmm treba pitati striceka Heatha, Cuttlera a i one velike tete od ceg su tak narasli. Nekak mi se cini da glutamin nije igral kljucnu ulogu

BCCA :P 

Ti barbici se pikaju!

Potreban ili ne, BCCA se ipak pokazao efikasnim ( bar u određenom postotku) na testiranim sportašima. Gore je i razlog ugrubo. T&#šš1;ngue
U mirin brah?
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2011 at 19:21
Joj nemogu vas gledati s tim tipfelerima LOL

Nije BCCA nego BCAA (branched-chain amino acid)  :P
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2011 at 19:53
Originally posted by - Darac - - Darac - wrote:

Joj nemogu vas gledati s tim tipfelerima LOL

Nije BCCA nego BCAA (branched-chain amino acid)  :P

vidi stvarno ShockedShocked
U mirin brah?
Back to Top
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2011 at 08:55
Sebastian, znam da ti uvreda nije bila namjera, ali da pricam sa 50 ljudi, svaki ce se kunit u drugi suplement, u drugi nacin vježbanja tako da te stvari više ne slušam. Radim ono što osjecam da mi paše. Mislio sam uzet BCAA, ali sam se na kraju odlucija za glutamin. Još cu ubacit creatine i to je to. Odrađujem stvarno jake treninge od prvog dana i nisam ima upale ka šta bi to obicno bilo kad bi krenija sa treningom. Nešto je pomoglo bržoj regeneraciji mišica. A virujte nakon girji, bugarskih vreca, karika, šipke s lancima i dva kruga Crossfit treninga (2š-š5-9 kružno 6 vježbi u svakom setu) jedva ruku podignem za otvorit vrata od svlacionice. Vidim da se mišici toniziraju, ali kilaža se ne mijenja. Ja nastavljam po svome, a vas cu obavijestit o rezultatima
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 19:19
Glavno da ti vidis rezultate, i da ti vjerujes da djeluje.. jer onda ce stvarno i djelovati!Placebo efekt.. Bio placebo ili ne.. nevazno je.. samo nek djeluje!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2012 at 14:54
Da vam se malo javim Smile

Prošlo je skoro cila godina od kada sam se odlucija transformirat. Treninzi su me doveli u odlicnu kondiciju, ali napretka u kilaži nije bilo. Vaga se zainatila i 96-97kg je stalno treperilo (a kad bi sta popodne i vidija +100kg...)
Kako bilo, priko lita sam sta s treninzima jer se puno više krecem i dosta plivam, a i ne da mi se dodatno znojit u teretani.
Na ženin nagovor sam krenuo s Dukan dijetom kako bi barem malo spustija kilažu. Tlak mi je opasno poceja plesat na granici tableta (ustalija se na 175/100) i to je bija dovoljan alarm.
2ipo miseca kasnije imam 80kg, tlak je 120/80, krv idealna i od mene niko sretniji. Sad jedva cekam ponovo krenit s treninzima. Svjestan sam da je otišlo i mišicne mase tako da ne trebate krenuti drvljem i kamenjem na mene. Vremenom provedenim na dijeti sam sve više svaca da je ovo nepravedno zvat dijetom, pogotovo fazu u koju sad ulazim u kojoj svakodnevno jedeš i voce i povrce. Ja bi ovo prije nazva treningom strogoce za nas koji imamo problema odredit što jesti, a što je bolje bacit. Stekao sam neke zdrave navike i to je najveci dobitak. Moj je zakljucak da je dukan odlican nacin kako se uvest u svijet zdrave prehrane. Samo mu triba dat priliku i udaljit se od unaprid smisljenih predrasuda koje sam i sam ima.
Radio sam analizu tijela u teretan i imam 18% masti. To je nekakav taman prosjek za normalnu osobu? Koliko vi vjerujete tim analizama sa vagama (konkretno vaga u Jokera pa ce ekipa iz Splita znat o cemu govorim)?
Kasnije vam postam i sliku prije-poslije pa prosudite sami razliku.
Pozz
Back to Top
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2012 at 19:23
Evo i slika




Edited by ruzohr - 29 Kolovoz 2012 at 19:23
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.