New Posts New Posts RSS Feed - Treninzi sa skidanje kilaže
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Treninzi sa skidanje kilaže

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Treninzi sa skidanje kilaže
    Posted: 13 Srpanj 2010 at 09:38
 Evo ovako. Trenirao sam veslanje cca 7 godina. Visok sam š88 i tada sam imao 82 kg "savršene" građe. Plocice, prsa i niti trunke trbuha. Trening svaki dan, jedan dan teretana drugi dan crobno.
 No kako sam krenuo na fakultet tako sam prestao s veslanjem i odlucio sam se baciti na bodybuilding da povecam te svoje lijepe mišice. Nisam se pronašao u tome ali u "nabacivanju mase" sam nastavio. Došao sam do cak š05 kg u godinu dana. Znam da zvuci nevjerojatno. I tako sam krenuo na UN dijetu (nadam se da su mnogi culi za to) i skinuo na 95 kg. Sada je evo prošlo cca 3 godine od mog prestanka bavljenja aktivno sportom. I na 92 kg sam.
E sada krece moje pitanje. Odlucio sam poceti trcati i opalit UN dijetu do š0og mjeseca pa me zanima dali cu izgledati na 82kg kako sam izgledao i prije? Odnosno, dali cu s dijetom i trcanjem ne samo stopiti salo nego skinuti i mišice (ako ih još imam ispod svega ovoga).
Ako hocu onda bih molio savijet za treninge kako da to održim...naravno i savijeti oko dodataka prehrani su dobrodošli. Namjeravao sam uzeti FAT BURNER. 
Sad imam podosta velik šlauf oko trbuha i bokova (bar nema šanse da se utopim ovo ljeto). Ovo nema veze s tim da dolazi ljeto i da se želim srediti za plažu jer "ni ocajna dijeta 2 dana prije ljeta nece ništa promijeniti" haha.

Hvala!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 10:47
  Pozdrav!

Za ovo što želiš  nikakve UN dijete jer to nije nikakva prehrana, pogotovo ne za sportaša i treninge,ma nije za nikog po onom kolko sam ja upoznat sa tom dijetom...... ubaci više obroka dnevno uz zastupljenu veliku kolicinu proteina , izracunaj si otprilike potreban kalorijski unos i od toga napravi deficit , recimo 300 Kcal manje  od potrebnih za odrzavanje i uz trcanje svakako odi u teretanu i diži malo teže upravo radi ocuvanja mišicne........
Back to Top
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 11:49
 Uhu, napokon forum gdje netko nešt pametno kaže!!!

Ok, hvala ti. A šta misliš o fat burneru? Danas tokom dana cu napisati prehranu koju bi imao pa me zanima mišljenje.  

I zanima me što mislite o ovim treninzima. Do š0.8. cu samo trcati jer sam na godišnjem do onda. Ali od onda bi to izgledalo ovako:

Oko 2h popodne teretana (trajanje treninga šh), u 6h kickboks trening( trajanje treninga šh) (e da, zaboravih napomenuti da to treninram cca 3 mjseca XD) i eventualno trcanje odmah poslje kickboksa).

Prije sam taj intenzitet mogao izdržati bez problema...baš me zanima dal cu dušu ostavit negdje

Edited by Omen
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 12:04
  Nema na cemu.......
Sa fat burnerima nemam iskustva tak da nemam neko mišljenje o njima, odnosno.....recimo da ih se malo i bojim, mislim da moje tijelo nebi dobro reagiralo na stimulanse........ephedre vise nema posto se nesmije koristiti , pa to nadomjestaju velikom kolicinom kofeina i drugih biljaka za podizanje temperature organizma valjda i budnost nabrijanost pa mozes i bolji trening odradit vjerovatno.........ovo samo teoretski govorim.........
No velim, ja bilo kakve stimulanse takve vrste bi izbjegaovao jer sam siguran da bi mi tijelo reagiralo podhtavanjem, neugodnim visokim otkucajima srca  i nelagodom....... a  samim time nije mi vrijedno experimentiranja..........Kao najbolji fat burner svi vele da je Hydroxycut, no ima i on nekih repova koji su vjerovatno slucajnost kod bolesne osobe koje je imala probleme pa posto je u tome ogroman novac jedan proizvođac jedva doceka drugog na nož da bi on bolje prodao svoje........its up to you da vidis vrijedi li to novca i kak ce djelovat na tebe
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 12:11
Originally posted by Omen Omen wrote:



I zanima me što mislite o ovim treninzima. Do š0.8. cu samo trcati jer sam na godišnjem do onda. Ali od onda bi to izgledalo ovako:

Oko 2h popodne teretana (trajanje treninga šh), u 6h kickboks trening( trajanje treninga šh) (e da, zaboravih napomenuti da to treninram cca 3 mjseca XD) i eventualno trcanje odmah poslje kickboksa).

Prije sam taj intenzitet mogao izdržati bez problema...baš me zanima dal cu dušu ostavit negdje


Hmmm.ovako.......ako ceš se drzati prehrane i staviti u kalorijski deficit previse toga nije dobro......
Teretana i kckbox jos mogu proc isti dan.......pozeljno da ranije odes u teretanu ako je moguce, odspavas izmedju.ako je moguce, radi posla, obaveza , kaj ja znam......no definitivno zaboravi trcanje taj isti dan, potpuno kontraproduktivno
Ako mozes jedan dan teretana, drugi crobno....trcanje, kickb........no velim.
Treninzi u teretani  neka budu kratki i teški šh je ok, nemoj dulje.......
Kolko puta tjedno si mislio ic u teretanu, odnsno trcat, kickbox?

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 12:53
Originally posted by Omen Omen wrote:


I zanima me što mislite o ovim treninzima. Do š0.8. cu samo trcati jer sam na godišnjem do onda. Ali od onda bi to izgledalo ovako:

Oko 2h popodne teretana (trajanje treninga šh), u 6h kickboks trening( trajanje treninga šh) (e da, zaboravih napomenuti da to treninram cca 3 mjseca XD) i eventualno trcanje odmah poslje kickboksa).

Prije sam taj intenzitet mogao izdržati bez problema...baš me zanima dal cu dušu ostavit negdje


Odmah cu ti rec da sam ja imao slicnu situaciju što se tice dnevne aktivnosti. Trenirao sam mma i uz to išao u teretanu. Prvih 20-ak dana je bilo ok, ali poslije toga neispavanost, umor, bezvoljnost, etc. Moj ti je prijedlog da odvojiš teretanu i kboxing. U dane kad nemaš kboxing ubaci teretanu.




Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 12:58
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Odmah cu ti rec da sam ja imao slicnu situaciju što se tice dnevne aktivnosti. Trenirao sam mma i uz to išao u teretanu. Prvih 20-ak dana je bilo ok, ali poslije toga neispavanost, umor, bezvoljnost, etc. Moj ti je prijedlog da odvojiš teretanu i kboxing. U dane kad nemaš kboxing ubaci teretanu.



Da , u pravu si, sad sam se i ja sjetio da sam svojevremeno trenirao 2 sporta i trenizi se poklapali isti dan.
Nije mi bio toliko problem fizicki izdrzat to koliko sam nakon par mjeseci puknuo zbog jurcanja s jednog treninga na drugi kraj grada na drugi, stalno u zurbi, ne stignes pojest normalno, nis si isplanirat i pod presingom si........
To je ono o cem smo razgovarali jednom, da ponekad previse sitnicarimo i zelimo sve da bude savršeno i na kraju pukneš
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 13:12
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Odmah cu ti rec da sam ja imao slicnu situaciju što se tice dnevne aktivnosti. Trenirao sam mma i uz to išao u teretanu. Prvih 20-ak dana je bilo ok, ali poslije toga neispavanost, umor, bezvoljnost, etc. Moj ti je prijedlog da odvojiš teretanu i kboxing. U dane kad nemaš kboxing ubaci teretanu.



Da , u pravu si, sad sam se i ja sjetio da sam svojevremeno trenirao 2 sporta i trenizi se poklapali isti dan.
Nije mi bio toliko problem fizicki izdrzat to koliko sam nakon par mjeseci puknuo zbog jurcanja s jednog treninga na drugi kraj grada na drugi, stalno u zurbi, ne stignes pojest normalno, nis si isplanirat i pod presingom si........
To je ono o cem smo razgovarali jednom, da ponekad previse sitnicarimo i zelimo sve da bude savršeno i na kraju pukneš


Slažem se!

Daj zamisli dan: ustaneš rano u jutro, doruckuješ, nešto nauciš i trk na trening s utezima, otuširaš se, rucaš i u školu. Naravno da sam morao teglit onu torbetinu od 2 m2 u kojoj su mi bile stvari za trening za navecer. Završi škola i žuriš da stigneš na mma trening, naravno na kraju imaš sparig koji te ubij da jedva dođeš do faking stanice. Uđeš u kucu, tuširanje, nešto pojedeš i ravno u krevet. I onda sve iz pocetka.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 13:18
@ Omen

E da, da se nadovežem na ove fatburnere, nije ti to potrebno. Em što nema neke velike koristi, em što ce ti iscjedit pare, jedino što ce bit mršavije je tvoj novcanik.

Skuhaj si rađe jednu jacu kavu, crnu. Bez ikakvih dodataka (bez šecera, mlijeka etc.) ili caj, zeleni i crni su ok (to je u biti caj od iste biljke samo je stvar u tome kad se bere).

Tu kavicu ili taj caj riješi prije ovog kboxing treninga i doci ce te isto kao da si riješio neki skupi fatburner
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 14:08

 Ok,evo sad cu vam napisati svoju prehranu koju sam koristio u "sportskim" danima pa me zanimaju prijedlozi i kritike.

š. dan
DORUcAK:
Žitarice Nestle Fitness sa mlijekom, nakon toga 2 dcl vode
RUcAK: piletina+pire+salata
MEĐUOBROK: Voce
VEcERA: Sviježi kravlji sir

2. dan
DORUcAK:
3-4 jaja na oko, 2 dcl vode
RUcAK: grah + salata
MEĐUOBROK: Voce
VEcERA: Integralno pecivo + pileca/pureca salama

3. dan
DORUcAK:
Žitarice Nestle Fitness sa mlijekom, nakon toga 2 dcl vode
RUcAK: Bolognese + salata + integralni kruh
MEĐUOBROK: Voce
VEcERA: Integralno pecivo + pureca/pileca salama

4. dan
DORUcAK:
3-4 jaja na oko, 2 dcl vode
RUcAK: Piletina+riža+salata
MEĐUOBROK: Voce
VEcERA: Sviježi kravlji sir

5. dan
DORUcAK:
3-4 jaja na oko, 2 dcl vode
RUcAK: po želji
MEĐUOBROK: Voce
VEcERA: Integralno pecivo + pureca/pileca šunka

6. dan
DORUcAK:
Žitarice Nestle Fitness sa mlijekom, 2 dcl vode nakon toga
RUcAK: Vegetarijansko (pire, špinat, soja, tijesto, tunjevina i sl.)
MEĐUOBROK: Voce
VEcERA: Sviježi kravlji sir

7. dan
DORUcAK:
Žitarice Nestle Fitness, 2 dcl vode nakon toga
RUcAK: Morski plodovi (riba preporuceno + riža)
MEĐUOBROK: Voce
VEcERA: Sviježi kravlji sir

* Prije treninga banana a poslije treninga jogurt
** Od alkohola dozvoljeno samo crno vino jedan put tjedno
*** Trening svaki dan 2 puta (crobno + teretana)

Eto to sam tocno prepisao sa vec izblijedjelog i ofucanog papira, haha. I cekam preporuke :)

 Još da napomenem da sam pio kreatin i BCA.

Edited by Omen
Back to Top
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 14:14
 BTW.

Sredinom 8. mjeseca mi pocinju kickbox treninzi. Svaki dan je trening (pon-pet) po sat vremena. Subota i nedjelja je slobodno. Onda bi ta 2 dana išao na trcanje. A ranu ujutro oko 7 (prije posla) u teretanu.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 15:06
  Svka cast na volji i želji za povratak

Za toliko aktivnosti trebat ceš puno više hrane od napisanog........zato sam te pitao za godine, odgovori tam na upoznavanju da ostane na š mjestu......jer, prije 7 god kad si bio mlađi si mogao proc sa slabijom hranom, no sada...recimo ako si u kasnim 20-ima  ili više trebat ceš više hrane.........više kalorija,više P, više rada

Za pocetak, dorucak je slab, fali ti proteina u njemu, posebno ove dane kada imaš te žitarice koje mi se ne sviđaju nikako cim se zovu fitness To zamjeni zobenima......
Kad smo vec kod njih, moram zahvalit Thornu (mislim da sam od njega ukrao ideju) sa zobenima i mljevenim rogacom, to je nešto mmmm, preporodio sam se sa tom kombinacijom .Tak da toplo preporucam to . Thorn .Uz to popijem 250 g posnog i to mi je dorucak.

Rucak je ok manje-više, osim dana 2, ubaci mesine i zadnji vege dan nek bude, al nek bude riba tu
Međubrok me bode u oci i to ne racunam nikako pod š . obrok.......meni su svi obroci jednaki po kalorijskom unosu, nema razlike između dorucka-rucka-međuobroka, tak da švrcanje voca pod obrok po meni
Voce da, al ja ga opet ne jedem solo jer nema mi smisla........znaci mogu pojest komad mesa, posni sir il nekaj i uz to jedem voce kao izvor UH.
Na taj nacin buš dobio 4 kvalitetna obroka dnevno, pojacaj PWM (ili pojedi više P i dodaj UH obavezno, ili jednostavno kupi Whey kao najprakticniju soluciju) i imaš 5-i obrok.
To bi trebao biti minimum , idealno da ubaciš još jedan negdje........
Ali velim, s obzirom na tvoj cilj bilo bi dobro da otprilike vidis potreban unos kalorija i to podjelis na 5-6 obroka dnevno
Svaki dan teretane i kickboxa bu ti definitivno previse kak smo rekli, 3x tjedno teretane ti je dost za ocuvanje misicne........ostalo kardio, box, ostavi si jedan dan u tjednu free
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 17:21
 Ok fala!

Mislim da cu u pocetku krenut ovak kak piše. Jedino možda izbacim ove žitarice i probam ovo kaj si reko.  Nebi više obroka zato što moram skinut š0 kg ^^.

22 godine
š88 cm
92 kg
 
I ne kužim kratice P, UH itd. Meni je to špansko selo.

Edited by Omen
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 17:36

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

   Kad smo vec kod njih, moram zahvalit Thornu (mislim da sam od njega ukrao ideju) sa zobenima i mljevenim rogacom, to je nešto mmmm, preporodio sam se sa tom kombinacijom .Tak da toplo preporucam to . Thorn .Uz to popijem 250 g posnog i to mi je dorucak.

 
 

ajd baš mi je drago  samo, radije nemoj popit taj posni, umiješaj ga zajedno za zobenima i rogacem i nalij vrele vodurine i dobit ceš zdjelu punu hrane

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 17:53
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

ajd baš mi je drago  samo, radije nemoj popit taj posni, umiješaj ga zajedno za zobenima i rogacem i nalij vrele vodurine i dobit ceš zdjelu punu hrane



Budem probao tak thnx, da on ostane u komadima ili da ga zmiksam, razmutim?

ON Topic

Više obroka je uzpravo radi ubrzanja metabolizma i fatt losa, na taj nacin sam ja skinuo svojih š0 kg, ali sa 6 ili 7 obroka sa oko 300 kcal po obroku, zato ti i govorim to......znam da zvuci na prvu onak, wtf? zelim smrsaviti a trebam jest vise obroka? Al tak je,usudio bi se reci prije svog vracanja u formu da sam kod tih kilograma viška jeo kalorjski manje dnevno nego kada sam krenuo na gubitak masti , ali ovdje sam imao 6-7 obroka umjesto tamo 3- 4 recimo.......
P= proteini
UH = ugljikohidrati
M= masti

Probaj kak misliš da bu išlo, ovo je moja preporuka, uvijek mozes korigirat i probat pa vidi........samo meni onaj menu je definitivno slab, tada si imao š5 godina, nije se za tebe lovilo ništ, trenirao si i organizam i metabolizam ti je bio drugaciji......sada je ovo malo kalorija, puno malo kalorija, naravno ovisi koje kolicine hrane budeš jeo tokom dana i s obzirom na kolicinu aktivnosti koje planiraš moze se lako dogoditi da odes i sa misicnom masom dolje, jer nebi smio ici puno ispod kalorija potrebnih za održavanje kod unosa hrane upravo radi ocuvanja mišicne  i još dodatni deficit stvoriš treningom...........probaj, vidi kako mislis da ce ici
  

Edited by The Phoenix
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 20:30

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Budem probao tak thnx, da on ostane u komadima ili da ga zmiksam, razmutim?

  
 

Nikakvo miksanje i sl, sam dobrano izmiješaš smjesu

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.