New Posts New Posts RSS Feed - TREBAM HITNU POMOC S VASE STRANE..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

TREBAM HITNU POMOC S VASE STRANE..

 Post Reply Post Reply
Author
mirellicamala View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mirellicamala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: TREBAM HITNU POMOC S VASE STRANE..
    Posted: 18 Sijecanj 2012 at 12:03
Pozdrav dragi FITovci..naime, nova sam ovdje , iako redovito pratim vijesti i savjete s vaseg portala.

Trebam savjet u svezi problema..nikad nisma imala problema s tezinom, osim sto sam uvijek imala naglasen trbuh i struk, te ono salo "sa strane"..noge su mi mrsave, vitke , bez celulita, visoka sam 183 cm..imam male grudi, ruke ok izgledaju...prije 3 godine, zbog stresa i nezdravog zivljenja, udebljala sam se 10 kg.
Tad sam pocela vjezbati, te u roku godinu dana, postepeno skinula 10 kg. Trcala sam svaki dan doma jer nemam blizu teretanu, trbusnjaci, cucnjevi., sklekovi  i te klasicen anaerobne vjezbe..ali trbuh je uvijek ostao..ne znam sto uciniti, pokusala sam i jesti pomalo po 5x na dan, ali nikako to ne mogu skinuti.Cry
Moja majka je rekla da mi se trbuh poceo formirat od 4.razreda osnovne i od tada muku mucim s time..
trbuh mi izgleda kao napuhan, kao da je voda u njemu, a na donjem dijelu je tvrdji..izgleda jako neproporcionalno na mome tijelu jer sam svugdje vitka. Godinama se patim s time, slijedim savjete, ali nikako da to rijesim. Cak sam razmisljala o kavitaciji  jer uza sav trud, nikako da to skinem.
Uz to, straznjica mi je srednje velicine...sa nikakvim vjezbama ne mogu povecati njezinu misicnu masu.

Molim Vas da mi pomognete i savjetujete sto bi vi napravili na mom mjestu, uputite me na nesto, jer ja vise doista ne znam kaj napravitiConfusedCry

Hvala vam svima
Back to Top
mirellicamala View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mirellicamala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2012 at 12:05
Btw, kad sjednem, formiraju se 3 harmonike..kad moram tako reciSmile
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2012 at 12:28

probaj barem 1-2 mjeseca ne

1. konzumirati kruh ( i sve sl. tome tj. peciva iz pekare)

2. konzumirati  mljecne proizvode

javi rezultate,  ako probaš..:.)

**Kod dosta ljudi to upali, tj. to je dokaz da se ravan trbuh dobije za stolom i vježbanjem

lp :)

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2012 at 12:29
Pozdrav,

Morat ces intenzivnije trenirati kako bi se rijesila potkoznog masnog tkiva koje imas i povecati misicnu masu i tonus misica jer sumnjam da ti je trenutni nacin treniranja dovoljnog intenziteta da bi dao daljnje rezultate i naravno , posloziti prehranu jer vjerovatno nije idealna
Back to Top
mirellicamala View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mirellicamala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2012 at 13:03
ok, ljudi hvala vam..evo,dajte mi nekakav primjer...prije sam jela zobene pahuljice iliti Vitalis za dorucak, medjuobork vocke,ribu, piletinu, kavu sam pila bez secera ujutro, te zeleni caj tu i tamo...za veceru isto povrce, voce, meso...ne znam vise kako jesti i sto, a ne zelim se izgladnjivati...
Back to Top
mirellicamala View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mirellicamala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2012 at 13:05
svaki dan sam trcala po pola sata/sat..ne volim ibickl jer onda nemam osjecaj da vjezbam i ne volim to sto sjedim...nakon trcanja sam radila trbusnjake, cucnjeve, sklekove, iskorak, skakutanje u vis...po 50 x svaku vjezbu..sad ne vjezbam skoro nista i nisam se zdebljala..samo taj trbuh nije otisao niti salo sa strane i kada sam najvise radila na sebi...
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 12:30
Složi si 5 zdravih obroka od toga da su 4 P+UH , i zadnji prije spavanja P+M ( posni+ orašasti plodovi npr. badem , a ne voce , povrce ) . Možda i to tvoje forsianje trbušnjaka ti cini štetu jer oni se ne mogu vidjeti kroz salo koliko god ih radila , a povecavaju ti stomak(povecava se debljina vanjskih trbušnih mišica ) jer vjerovatno ne radiš dovoljno izdržaja koji bi ti ojacali unutarnje trbušne mišice koji bi se , kad ojacaju , povukli prema unutra i sa sobom povukli i za sobom povukli i ostatak trbuha i ucinili te vitkijom 
Back to Top
mirellicamala View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mirellicamala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 12:40
hvala na savjetu Wooz..da, cula sma to za trbusnjake da u principu mogu i povecati sam izgled trbuha..kakve je onda vjezbe najbolje raditi kod kuce? Da li je dobro trcati? Jedan poznanik koji se bavi sportom mi je rekao da navodno nije dobro joggirati , vec trcati sprinteve, tj. radije intenzivnije vjezbati 15-30 minuta nego li srednjim tempom sat vreemna. To me buni, jer svuda cujem drukcije savjete...Napominjem, nemam u blizini teretanu, a i volm vjezbati vani i doma. Thnx
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 13:48
Originally posted by mirellicamala mirellicamala wrote:

Jedan poznanik koji se bavi sportom mi je rekao da navodno nije dobro joggirati , vec trcati sprinteve, tj. radije intenzivnije vjezbati 15-30 minuta nego li srednjim tempom sat vreemna.


Da, u pravu je. Takodjer mislim da je najbolje za topljenje masti ovakav tip trcanja - kombinacija laganog trcanja sa sprintom u totalu nekih 15 minuta, recimo 2-3 puta tjedno.

Lagano trcanje 30 sekundi - sprint 20 sekundi
lagano trcanje 60 sekundi - sprint 30 sekund
....
sve do recimo:
laganog trcanje 180 sekundi - sprint 70 sekundi

Razumiješ uzorak - lagano trcanje nakon sprinta se povecava za 30 sekundi, a sprint za 10 sekundi.
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.