New Posts New Posts RSS Feed - Trbušnjaci - nedoumica!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trbušnjaci - nedoumica!!

 Post Reply Post Reply
Author
sanigold View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanigold Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trbušnjaci - nedoumica!!
    Posted: 06 Listopad 2010 at 11:44
  Pozdrav svima.Nova sam na forumu.Jako mi se sviđa. Trebam pomoc.Dosta sam zapslena pa rijetko stignem u teretanu, ali vježbam kod kuce.Zanima me ,ako podijelim dnevni trening u 2 ili više dijelova-npr. 50 trbušnjaka ujutro , 50popodne,tako i vježbe za noge, guzu i ostalo- da li dobivam istu kvalitetu kao da vježbam npr. š00 trbušnjaka odjednom?

Hvala
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2010 at 14:32
ja nisam neka strucna osoba, ali onoliko koliko ja znam, organizam reagira na vježbu puno bolje ako se trenira sat vremena i rade se vježbe ''odjednom'', a ne ovako...
mislim, nije ni ovo loše - pretpostavljam - ali ipak mislim da je bolje odvojiti sat vremena dnevno.
i ja radim puno, i do kasno i sl, ali uspjevam barem svaki drugi dan odvojiti sat do sat i pol na teretanu
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 00:25
 pretpostavljan zanima te mrsavljenje po tim kriticnim djelovima,jelda. ne ide tako crobni trening je zasluzina za to,a ne neki trbusnjaci i sl
Back to Top
Spiral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Spiral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 15:58
  Neki kažu da je jednako efikasno podijeliti trening na dva djela - kao i odraditi kompletni odjednom.
Ali to bi bilo pola sata - pola sata (ili sat vremena u komadu) treninga, a ne samo cjepkanje broja ponavljanja jedne vježbe... To baš i nije - trening. Iako, bolje i š00 trbušnjaka, nego ništa.
No, to ti je kao da se odriceš šecera u kavi, ali ostalo ne paziš... no bolje i to, ali ne vodi te onom cemu težiš... ako kužiš kaj mislim.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 16:15
Kaj nisi rekla u predstavljanju da kreceš na fitness i da
ces dat nekom treneru da ti slozi u pocetku nekaj?
jasno mi je da nemas puno vremena, ne radi posla, to se
uvijek stigne , nego radi djece preptostavljam kak si
napisala........
Ako ikako možeš odi u teretanu,fitness, neki program ili
nekaj, jer bez nekog iskustva i ostalog iskreno.....teško
da ceš išta doma postici radeci trbušnjake, sklekice i neke
vježbice koje pitanje je kakve su, koliko zahtjevne i
koliko opterecenja ti daju, a tesko se i prisilit doma i
vrlo vjerovatno ces odustati vrlo brzo....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 16:19
Originally posted by Spiral Spiral wrote:

  Neki kažu da je jednako efikasno podijeliti trening na dva djela - kao i odraditi kompletni odjednom.
Ali to bi bilo pola sata - pola sata (ili sat vremena u komadu) treninga, a ne samo cjepkanje broja ponavljanja jedne vježbe... To baš i nije - trening. Iako, bolje i š00 trbušnjaka, nego ništa.
No, to ti je kao da se odriceš šecera u kavi, ali ostalo ne paziš... no bolje i to, ali ne vodi te onom cemu težiš... ako kužiš kaj mislim.


Bas kao sto kazes.. po pola sata dva puta dnevno, ali onda je to ubijanje tih pola sata.. a ne samo trbusnjaci koji ustvari ti nece pomoci da skines masne naslage sa trbuha ako ih imas..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Triceps7 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Triceps7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2010 at 20:39
  Ne reagira organizam isto..

Fazon je u tome da kad treniras - onda treniras, a ne rasporedis vjezbe po citavom danu.

Jer, testosteron se najvise luci dok vjezbas (tacnije mozda 30-45 minuta od pocetka vjezbanja najvece lucenje), a taj hormon je zasluzan za rast i razvoj misica i organizma.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.