New Posts New Posts RSS Feed - trbuh
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trbuh

 Post Reply Post Reply
Author
greenblue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2021
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote greenblue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trbuh
    Posted: 09 Prosinac 2021 at 12:55
 krenuo sam u teretanu prije 3 mjeseca.. sve divno, krasno, samo mi je trbuh ostao velik.. imam 44 godine i u mladosti sam uvijek bio šlank, iliti mršav.. ne mogu da se požalim na ruke i noge, no trbuh mi je velik, kao neko strano tijelo.. usput, kad već pišem ovaj post, ne bih se žalio i da mi prsa budu razvijenija.. help!
Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2021 at 09:58
Bok, samo da pozdravim, cini mi se da je ovdje relativno pusto u zadnje vrijeme (a steta, odlicna ekipa bude tu okolo). Bravo na poduzimanju prvih koraka. Zapravo, i ostalo bi trebalo prirodno slijeditit sad kad si se aktivirao. Trbuh je tvrdoglaviji od ostatka, no recept je isti - kvalitetna prehrana (sa sto manje rafiniranih proizvoda, secera i alkohola) plus tjelovjezba. Meni osobno taj visceralni trbusni dio najbrze ode kad se natvrdoglavim na one HIIT treninge i kombiniram to i snagu, sve skupa par puta tjedno. Tako da mi je dalje tesko reci (a i nisam strucnjak), bez da kazes sta uopce sad radis.

A za prsa sklek, bench press i slicno, samo nemoj zaboraviti raditi u isto vrijeme i za ledja, ravnoteza je vrlo bitna... Sretno dalje, najbitnije je ne odustati, svaka mala promjena i trud se broji u konacnoj sumi!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.