New Posts New Posts RSS Feed - *transformacija* - njanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

*transformacija* - njanja

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 17:46
  Super ja plniram biciklom kad bude toplije, fino se zagriješ i potrošiš još koju kaloriju više!
hm
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 17:56
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

  Super ja plniram biciklom kad bude toplije, fino se zagriješ i potrošiš još koju kaloriju više!




E kad smo kod bicikla,ja danas š.put ove god. išla biciklom na posao
jutro je bilo prekrasno suncano.
Srecom kad sam išla doma u š5h.kiša nije padala
Idem biciklom cim je temperatura iznad +š0.
Dođem na posao presvucem se i idemo dalje...
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 21:55
  Ma ja se bojim dobila sam prošle godine upalu bubrega zbog tri jutra kojim sam išla bajsom na posao. Ali to mi je životni san ici biciklom na posao sad nemogu jer moram dijete u vrtic voziti pa nemogu riskirati njeno zdravlje (nikad neznaš kad ce kiša)... Ljubomorna sam malo.
hm
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 22:25
  danas trening TABATA.
tu je netko na ovoj stranici napisao clanak /opis treninga.
Meni se sviđa  odlican je pa cu pokušati opisati  od kojih vježbi
je bio sastavljen trening;   sastojao se od dva bloka
š BLOK - 4 vježbe x 8serija
                             š. skok na klupicu pa van skok s klupice u  cucanj
                             2. sklekovi na bucicama
                             3. skakutanje s jednom nogom na klupici jedna pod (lijevo-desno)
                             4. držanje ruku iza leđa na klupici te spuštanje...
2 BLOK
              š. cucanj u mjestu s izbacajem bucica
              2. na  prostirci-položaj u skleku ali na laktovima pa podizanje na dlanove
              3. iskorak  cucanj pa podizanje i dr. noga na prsa
              4. sjedeci položaj s podignutim nogama iznad poda pa veslanje s šbucicom
 

Edited by njanja
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 09:28
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

  Ma ja se bojim dobila sam prošle godine upalu bubrega zbog tri jutra kojim sam išla bajsom na posao. Ali to mi je životni san ici biciklom na posao sad nemogu jer moram dijete u vrtic voziti pa nemogu riskirati njeno zdravlje (nikad neznaš kad ce kiša)... Ljubomorna sam malo.


Ma nije se za igrati s zdravljem.
Moja su djeca narasla pa nema tih odvoza i dovoza iz vrtica.
škola je blizu ....

Anita25, porast ce i tvoje dijete, imat ceš puno više vremena za sebe


kad ima volje ima i nacina
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2011 at 22:10
  danas trening u paru s gymsticom -gorniji dio tijela
  onda na podu vježbe za guzu.....

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2011 at 13:02
nakon razgovora s trenerom.
mala promjena:
PREHRANA: ovaj tjedan je sl. onoj kakvu imam
           samo sa više vode, posnog i svi junk-ovi su out.

VJEŽBA: * 5x tjedno crobik, 6dan-streching+sauna
            * svaki dan brza šetnja.
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2011 at 22:26
  Njanja raspalila... Baš mi je drago zbog tebe, totalno si se dala u mršavljenje... Ja malo posustajem s hranom jela sam 4 dana nekontrolirano pa si me sad ti potaknula vracam se u akciju ponovno...
hm
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2011 at 09:30
go go Anita25 nema posustajanja.
drago mi je da sam te potaknula na još više akcije.

*Nije mi teško odraditi svaki dan trening,
vec mi je ta zadana šetnja stalno na pameti.
Treba se prije posla ustati ranije i odraditi šetnju
pa onda još popodnevnu. Trener još kontrolira istu.
Trudim se da pređem dio km od zadanog.
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Spiral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Spiral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2011 at 13:16
  Wow, njanja... ti stvarno fino žestoko treniraš!! I to organizirano tako. Nisam nikad cula za takav tip vježbanja, jesi iz Zagreba??

Meni je slican problem kao i tebi - lako se nakanim vježbati, ali sam malo teža za uskracivanjem hrane koja mi skace po riti (i u rit... i ostale djelove tijela... ).
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2011 at 08:13
Spiral
Ne nisam iz ZG, Slavonija, blizu OS.
Nasmijala si me ,thx
( i meni je najteži dio odricanje hrane,
trening no problemo )

Edited by njanja
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2011 at 11:00
njanja gdje radiš te treninge nisam pratila sve, jel kod kuce ili ??
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2011 at 13:34
dianna,
treninge radim u fitnes centru.
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2011 at 15:22
aha di ? u osijeku ili ?
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2011 at 10:19
dianna odg inbox
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2011 at 11:02
moj složeni jelovnik za narednih 7 dana

š. DAN
Dorucak: proso skuhati u vodi (50 min), posoliti, posuti sa bucinim sjemenkama i jesti sa žlicom
Užina: jabuka
Rucak: škarpinu ispržiti na malo maslinova ulja u teflonu, blitvu skuhati,
posoliti, procijediti, posebno skuhati krumpir, isjeci na kocke , pomiješati sa blitvom, dodati cešnjaka, služiti sa škarpinom
Užina: jabuka
Vecera: kupus salata sa maslinovim uljem, a umjesto octa iscijediti limun, i dodati maslinke iz staklenke
U toku dana uzeti š0-tak badema

2. DAN
Dorucak: ocišcen i opran jecam staviti kuhati u posoljenu vodu, dok se jecam kuha ocistiti i narezati poriluk, cešnjak, brokulu razdvojiti na male cvjetice, propržiti povrce na malo maslinovog ulja i dodati skuhani jecam
Užina: ananas
Rucak: juha od puretine sa celerom, brokoli i porilukom, posoliti (ne Vegeta), kuhano purece meso iz juhe, prilog šampinjoni proprženi na maslinovom ulju i posoljeni, a za salatu špinat (može se izrezati) zacinjen sa maslinovim uljem, limunom i solju
Užina: ananas
Vecera: salata od krastavaca
U toku dana pojesti šaku bundevinih sjemenki.

3. DAN
Dorucak: lecu namocite preko noci i zatim je staviti kuhati u posoljenu vodu, u drugoj posudi zagrijati maslinovo ulje, dodati cešnjak, đumbir i kratko propeci, na to dodati špinat i pirjati š0-š5 min, dodati skuhanu lecu, posoliti i vode po potrebi, jelo mora biti malo gušce
Užina: grejpfrut
Rucak: skuhan oslic, prilog đuvec od povrca (poriluk narezati i pržiti na masl.ulju, dodati rajcice narezane na kockice, mahune i grašak (smrznuti), jecam, sve posoliti, promiješati, naliti sa malo vode, staviti u vatrostalnu posudu i peci na 200 stupnjeva 30-40min
Užina: grejpfrut
Vecera: salata od špinata
U toku dana pojesti š0-tak brazilskih oraha.

4. DAN
Dorucak: krompir salata
Užina: jabuka
Rucak: teleca juha sa povrcem (poriluk, celer, koraba i brokoli), teletina iz juhe, prilog marinirane tikvice ( tikvice narezati na ploške, protrljati sa solju i staviti na krpu da odstoje 20-tak minuta kako bi pustile višak vode, ispeci u vatrostalnoj posudi u pecnici na 200 C š5-tak minuta, za marinadu pomiješati zacinsko bilje bosiljak, ružmarin, kadulja, cešnjak, maslinovo ulje, sol i iscijeđen limun, pecene tikvice pomiješati sa marinadom i ostaviti da stoji do služenja, salata od kupusa
Užina: jabuka
Vecera: tunjevina u salamuri iz konzerve
U toku dana pojesti šaku bundevinih sjemenki

5. DAN
Dorucak: rajcice nasjeckati na kockice i pomiješati sa kukuruzom šecercom iz konzerve, zaciniti sa masl.uljem, posoliti
Užina: ananas
Rucak: juha od blitve i zobenih pahuljica (na maslinovom ulju kratko propržiti poriluk, dodati zobene pahuljice i naliti sa vodom, posoliti i kuhati, za to vrijeme ocistiti i narezati blitvu, staviti u juhu i kuhati još par minuta, dodati š režanj narezanog cešnjaka, skinuti s vatre, izmiksati sa štapnim mikserom i služiti)
som zapecen u foliji, prilog brokoli, samo skuhan i posoljen
Užina: ananas
Vecera: gljive bukovace, pirjati na luku, posoliti
U toku dana uzeti š0-tak badema


6. DAN
Dorucak: salata od jecma (skuhati jecam u posoljenoj vodi 40-tak minuta, posebno skuhati oslic u vodi u kojoj je dodana kadulja, limunov sok, posebno skuhati korabu u posoljenoj vodi, oslice natrgati na manje komadice, za preljev sitno nasjeckati cešnjak, dodati limunov sok, maslinovo ulje, sol, sjediniti jecam sve, ostaviti da malo stoji
Užina: grejpfrut
Rucak: juha od povrca (u kipucu vodu staviti da se kuha poriluk, koraba i celer nasjeckani na kockice, mahune, kuhati š5-tak min, dodati proso i kuhati još š0-tak minuta, posoliti i dodati peršunovog lišca
Telece šnicle pirjati na maslinovom ulju, posoliti i služiti uz pljeskavice od prosa (na maslinovom ulju propržiti izrezan poriluk i dodati proso, pržiti još malo i naliti vodom, dodati cešnjak, kuhati dok se ne dobije gusta masa nalik palenti, u proso dodati rendanog celera i kadulje, neprestano miješati, posoliti i ostaviti da se ohladi, povremeno promiješati, nauljiti ruke i praviti pljeskavice te ih stavljati na teflonski tiganj da porumene)
Salata; izrendati korabu i kupus, pred služenje posoliti i zaciniti sa maslinovim uljem i iscijeđenim limunom
Užina: grejpfrut
Vecara: oslic iz konzerve u paradajz umaku sa pljeskavicama od rucka
U toku dana pojesti šaku bundevinih sjemenki

7. DAN
Dorucak: palenta (odabrati krupne bukovace i samo im malo skratiti “nožicu̶š;, popržiti ih cijele na malo maslinovog ulja s obje strane, posoliti, palentu skuhati, duguljasti kalup obložiti pek-papirom a njega poškropit s malo maslinovog ulja, izliti sloj tople palente (ne smije se ohladiti jer se onda stvrdne) pa poredati gljive (okrenute na klobuke) jednu do druge, prekriti ostatkom palente, poravnati i ostaviti da se ohladi i dobro stisne, izvrnuti, pažljivo rezati na prst debele šnite)
Užina: dinja
Rucak: sarma (glavici mladog kupusa izdubiti korijen i kratko blanširati listove, propirjati na maslinovom ulju šampinjone dok ne ispari sva tekucina, za to vrijeme u zdjelu staviti puretinu narezanu na sitne kockice, rajcicu kojoj ste ogulili kožicu i narezali na kockice te dodati gljive, do pola skuhan jecam, posoliti, popapriti i sve promiješati, na list kupusa staviti š žlicu nadjeva, zaviti u kupus, poslagati u posudu, a na dno staviti listove kupusa, kuhati 20-30 min
Užina: dinja
Vecera: dva kuhana jaja
U toku dana pojesti š0-tak brazilskih oraha.

Sve namirnice pripremati na maslinovom ulju, umjesto octa koristiti svježe iscijeđen limunov sok.

Piti zeleni caj umjesto kave, a preko dana samo vodu.

Nadam se da ce netko dobiti ideju za neki svoj obrok
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.