New Posts New Posts RSS Feed - Moj Progress Kroz Godine +Transformacije Klijenata
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj Progress Kroz Godine +Transformacije Klijenata

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moj Progress Kroz Godine +Transformacije Klijenata
    Posted: 28 Veljaca 2018 at 11:13
Iako forum nije previse aktivan, budemo malo bumpali temu sa nesto starih i nesto novijih transfomacija, da ne bi bilo da se ne radi nista..Smile

Prica u konacnici je isla odprilike ovako: 
1.Korak, defka u trajanju od 3mjeseca, -16kg, -16cm struk
2.Korak, kratko odrzavanje, reverse dijeta i lean masa u trajanju od 7-8mj.
Ponovni dokaz kako sama vaga nije apsolutno nikakvo mjerilo izgleda. 
U konacnici suradnje mnogo veca misicna masa, manja ukupna masa tijela, i naravno manji postotak masti..Smile
->



Promjena tjelesne konstitucije u 8mjeseci:
-14cm, -8kg
->


30godisnja majka i nasa suradnja u trajanju od 4mjeseca.
->

Zena vrijedna svakog divljenja i respecta.
Disciplina kraj posla, djeteta i svih ostalih zivotnih briga, mene je ostavila bez teksta..
->

Lijepi pozdrav svima ekipa!
Do slusanja..Big smile
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2017 at 00:07
"Uspjesna prica krije se u pronalasku maksimalno efektivnih nacina da istime tako i upravljamo.Smile "
To je bit! Treba raditi u suradnji s tijelom,a ne protiv njega. Tijelo,to ste Vi. Treba se tako i odnositi.
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2017 at 22:29
Originally posted by Warrior98 Warrior98 wrote:

ZNAČI,STRAVA!
Transformacije su brutalne stari moj!
Kad vidiš šta ljudsko tijelo može napravit u nekoliko mjeseci,uvijek ostaneš frapiran!
STRAHOTE!


tako je young legend...Clap

Tijelo je nevidena masinerija, i nesto najekskluzivnije sto je majka priroda ikada 'izbacila'.

Uspjesna prica krije se u pronalasku maksimalno efektivnih nacina da istime tako i upravljamo.Smile 
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2017 at 22:20
ZNAČI,STRAVA!
Transformacije su brutalne stari moj!
Kad vidiš šta ljudsko tijelo može napravit u nekoliko mjeseci,uvijek ostaneš frapiran!
STRAHOTE!

"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2017 at 12:17
da ne ispadne da se ne radi,

malo da bumpamo temu, makar za ovih par ljudi koji su i dalje aktivni i svrljaju po forumu. 

Rekompozicija tijela u nekoliko mjeseci online rada.
Od skinny fata do rekao bih 'misicavog momka za plazu' 
->


I jos jedan primjer dodavanja i 'oduzimanja' tocno gdje treba...
Ukupno 8tjedana ->
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2017 at 17:55
Originally posted by CeLe111 CeLe111 wrote:

Quote  CeLe111 wrote:

25. Transformacija odradena u 4i sitno mjeseca suradnje u zaista ekstremnim zivotnim uvjetima, kuca, posao, posao, posao, trening. 
Iz tog razloga izrazito sam ponosan, jer je zaista bilo no excuses i promjene zivotnih navika 101%.
->

Pocetno stanje 75kg. zavrsno stanje dijete 67kg.
Nakon cega je uslijedio reverse diet i lean bulk u trajanju od 3,5mjeseca ukupno sa odrzavanjem.

Ukupna tezina u konacnici manja je 1,5kg od pocetne kilaze s kojom smo krenuli radit  7 i pol mjeseci prije.
->
Razliku u kvaliteti i postotku masnog tkiva procjenite sami. ;)

Jos jedan od dobrih primjera kako nam tupo vodenje kilazom ne znaci nista.
Jer je ocigledno da sama brojka na vagi nije jedino mjerilo dobrog izgleda.
Mnogo je bitnije sto te sve kile na nama "sadrze".

Pozdrav svima ekipa... :)


Poz. bagro,

evo da bumpam malo temu kvotanjem svog posta sa jos jednom od uspjesno nastavljenih suradnji, i kako to izgleda u radu samnom na "duze staze" kada ste sto posto predani i posveceni...

Znaci nakon uspjesno odradene dijete, odradena je lean masa.
Lijeva slika 75kg - sami kraj 6mj. 2014.god.(ujedno i nas start suradnje), desna slika vrhunac mase 78kg - 4mj. 2015.god.
Vremenski period transformacije 10mj.

Onda se prica odvijala ovako odprilike 6mj nakon gornje desne slike ->



Nakon te defke usljedilo je odrzavanje, pa veoma kvalitetna reverse dijeta, te cista masa cijele zime...

Rezultat nakraju mase; +12kg, struk (mislim da je porastao 4 ili 5cm), ruka 3cm +.
Cisci, tezi, jaci, veci i na vise hrane nego ikada prije.
Hrana je pomno podizana uz sitne resete metabolizma, kao i okretanje nacina treniranja svakih 8-10tj.
kako bi se dodatno sokiralo tijelo, a u trenutcima i odmorilo_adaptiralo.

Ovo je ujedno i forma sa kojom smo ove godine zapoceli nasu trecu defku.
U planu je proslogodisnja forma, tesko reci nizi bf, ali veci kvalitet i svakako veca masa. 




Dakle u citavom procesu  skupa smo odradili dvije defke (treca je u toku) i dvije mase...
Mislim da ne moram spominjat koliko je decko posvecen od samog pocetka u kontinuitetu bez ikakvih prekida.

Ovo je jos samo jedan u nizu od dobrih primjera koliku tijelo imas sposobnost za promjenom u samo godinu i nekoliko mjeseci, kada je tu izuzetno kvalitetan pristup ishrani i treningu, 
kada su apsolutno sve kockice poslozene i kada osoba ima vjeru disciplinu i potpunu predanost!

Pozdrav,
CeLe



Malo da bumpamo temu sa povecim quoteom kako bi citava prica bila na hrpi, jer spavanja nije bilo!

Dakle slika lijevo nasa defka 2015.,
slika desno defka 2016. nakon gornjih slika mase!
 

Jako zadovljan citavom pricom i odradenim poslom kao i inace,
suradnju uspjesno i dalje nastavljamo, jer je Frano vjecito gladan napredka... :)

S pocetkom drugog mjeseca,
otvaraju mi se dva mjesta za Proljetne/ljetne transformacije.

Za sve ozbiljne radnike koji ZNAJU sto hoce, i zaista ocekuju/ZELE rezultat!
Inbox/email za sve dogovore!

Lijepi pozdrav,
CeLe


Edited by CeLe111 - 18 Sijecanj 2017 at 17:57
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2016 at 23:46
Poz. ekipa,

Evo malo da bumpam temu i prikazem za promjenu nesta sa "zadnje" strane po pitanju napredka... :)

5mjeseci rada, 102kg na 84kg.


6mjeseci rada, u procesu defke, nisam siguran koja je razlika u kilazi, ali koliko se sjecam bilo je preko 15kg dolje...->


Godina dana suradnje, lijeva slika pocetak, desna slika (nakon sto smo izmedu odradili zajednicku masu), 
definicija i povratak na (mislim) istu kilazu koje je bila na lijevoj slici pri samom pocetku...
Dakle dva potpuno izgledom drukcija tijela, na istu kg. za godinu dana rada.
Razlika je definitivno u vecoj misicnoj masi i mnogo nizem bodifetu... ->



Da nije da se napreduje samo "sprijeda". xD

Jesen stize, nova Online mjesta su otvorena za sve ozbiljne ljude, 
zeljne stvarnog napredka bez bullsh*ta!

Pozdrav,
CeLe





Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2016 at 15:18
Malo da dignemo temu, nismo spavali, nesto se i radilo. =)

2,5mjeseca, -8kg, -10cm struka. 
Masa od desne slike u toku, vidit cemo kako ce ispast sljedeca defka. ->


4mjeseca, -6kg, -14cm struka. ->

4mjeseca, -9kg, -20cm struka. ->



Dobar primjer koliko je cilj, pa time i rezultat transformacije individualan. 
Uvelike ovisi o samoj predanosti, polusnosti i cilju/zelji pojedinca, te samoj genetskoj podlozi.

Ako netko treba pomoc i ima kakve nedoumice slobodno neka postavi upit ispod u postu, dobijam podosta slicnih upita u inbox,
pa nema smisla da iznova i iznova odgovaram na iste stvari, ako ce netko odgovor moci pronac ovdje.

Takodjer, otvoren sam za nove online suradnje i pocetak transformacija, ako je tko zainteresiran moze se javit u inbox.


Pozdrav,
CeLe
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2016 at 23:32
Quote  CeLe111 wrote:

25. Transformacija odradena u 4i sitno mjeseca suradnje u zaista ekstremnim zivotnim uvjetima, kuca, posao, posao, posao, trening. 
Iz tog razloga izrazito sam ponosan, jer je zaista bilo no excuses i promjene zivotnih navika 101%.
->

Pocetno stanje 75kg. zavrsno stanje dijete 67kg.
Nakon cega je uslijedio reverse diet i lean bulk u trajanju od 3,5mjeseca ukupno sa odrzavanjem.

Ukupna tezina u konacnici manja je 1,5kg od pocetne kilaze s kojom smo krenuli radit  7 i pol mjeseci prije.
->
Razliku u kvaliteti i postotku masnog tkiva procjenite sami. ;)

Jos jedan od dobrih primjera kako nam tupo vodenje kilazom ne znaci nista.
Jer je ocigledno da sama brojka na vagi nije jedino mjerilo dobrog izgleda.
Mnogo je bitnije sto te sve kile na nama "sadrze".

Pozdrav svima ekipa... :)


Poz. bagro,

evo da bumpam malo temu kvotanjem svog posta sa jos jednom od uspjesno nastavljenih suradnji, i kako to izgleda u radu samnom na "duze staze" kada ste sto posto predani i posveceni...

Znaci nakon uspjesno odradene dijete, odradena je lean masa.
Lijeva slika 75kg - sami kraj 6mj. 2014.god.(ujedno i nas start suradnje), desna slika vrhunac mase 78kg - 4mj. 2015.god.
Vremenski period transformacije 10mj.

Onda se prica odvijala ovako odprilike 6mj nakon gornje desne slike ->



Nakon te defke usljedilo je odrzavanje, pa veoma kvalitetna reverse dijeta, te cista masa cijele zime...

Rezultat nakraju mase; +12kg, struk (mislim da je porastao 4 ili 5cm), ruka 3cm +.
Cisci, tezi, jaci, veci i na vise hrane nego ikada prije.
Hrana je pomno podizana uz sitne resete metabolizma, kao i okretanje nacina treniranja svakih 8-10tj.
kako bi se dodatno sokiralo tijelo, a u trenutcima i odmorilo_adaptiralo.

Ovo je ujedno i forma sa kojom smo ove godine zapoceli nasu trecu defku.
U planu je proslogodisnja forma, tesko reci nizi bf, ali veci kvalitet i svakako veca masa. 




Dakle u citavom procesu  skupa smo odradili dvije defke (treca je u toku) i dvije mase...
Mislim da ne moram spominjat koliko je decko posvecen od samog pocetka u kontinuitetu bez ikakvih prekida.

Ovo je jos samo jedan u nizu od dobrih primjera koliku tijelo imas sposobnost za promjenom u samo godinu i nekoliko mjeseci, kada je tu izuzetno kvalitetan pristup ishrani i treningu, 
kada su apsolutno sve kockice poslozene i kada osoba ima vjeru disciplinu i potpunu predanost!

Pozdrav,
CeLe

Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2016 at 18:08
Update sa jednom slikom u moje tri razlicite faze, ista osoba, ali tri na oko razlicita tijela. :)


Ponovno otvoren za nova online mentorstva, ljeto je na pomolu i nove price mogu da krenu.

Popust za parove, braca, sestre, cure i decki, muz i zena, nebitno... :)
Drugi paket mentorstva u pola cijene, pristup individualan svakome ponaosob, bas kao i do sada! 

Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2016 at 21:51
Pozdrav svima ekipa, da nastavimo uspjesan niz i u Novoj 2016. =)

28. Before i after sa i bez sipke razlika. :D
Vremenski period je 4mjeseca, kilaza je spustena 7kilograma

29. Nesto malo kontra od uobicajenih dijeta i "defkanja". 
Vremenski period trajanja mase je 8mjeseci, tjelesna masa je podignuta za 10kilograma.


Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2015 at 21:54
27. Malo da ozivimo temu i nastavimo sa dobrim nizom. :)
U nastavku...
Ispravljanje loseg drzanja u ramenom podrucju jacanjem misica koji zaostaju i istezanjem dominirajucih. Spustanje postotka tjelesne masti i u konacnici rezultat; 
-9cm u struku i 6kilograma manje.


Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2015 at 18:51
26. Evo da podijelim sa Vama, meni osobno jednu od najjacih transformacija koju sam odradio.
Spoj znanja, vrhunske genetike, freaka u glavi i nevjeroj discipline, poslusnosti i naposlijetku vjere i max. predanosti

Sa suradnjom smo zapoceli u osmom mjesecu 2013.god.
Gdje sam Gordana dobio sa pocetnim stadijem na prvoj slici (veoma lijepa startna pozicija koju sam sa gustom i veseljem prihvatio).
->

Masu smo radili cca 4mjeseca, i pazljivo napakirali veoma kvalitetnih 14kilograma. 
U konacnici mase i nesto vise + 4-5kg. 

Da kopiram svoj post sa drugog foruma iz te godine  koji sam prilozio uz ovu sliku; 
"1. Daljnji plan je odrzavanje postignutoga i u drugom mj. lagani deficit. 
Decko ima viziju maksimalne oderanosti za iduce ljeto, a ja je jednakom voljom objerucje podrzavam =). 
Pa mislim da bi moglo biti zanimljivo..."

6mjeseci nakon gornjih slika, poslije odrzavanja i defkanja, dosli smo do ovoga!
->

U konacnici ukupno 10mjeseci suradnje i povratak na istu kilazu, kao na pocetku. 
->

Slika sa vrhunca mase cca 94kg  i zavrsetak defke cca 76kg, proces od 4.5mjeseca. 
->

I za kraj, jos jedna sa identicnom kilazom sa lijeve i desne strane. 
->
Napomena; desno smo se poigrali manipulacijom vode i punjenjem glikogena, pa to daje malo divljiji look u konacnici! 
No ovo je svejedno forma koju je uspjesno odrzavao gotovo cijelo ljeto, jer forma nije "dehidrirana", nego smo se samo igrali mineralima i unosom vode. =)

I jos jedna brutalna za kraj! 
Jasno je da se ovo prosjecnom covjeku nece i nemora svidat, ali onaj tko razumije zna koliko je potrebno truda, volje, odricanja i znanja da se izgled tijela dovede na ovu razinu. Ovime samo zelim pokazat, sto je sve moguce napraviti sa tijelom ako imate zelju i volju, sa adekvatnim i kvalitetnim pristupom. =)

Vi postavljate ciljeve, zajedno ih ispunjavamo bez granica!!!

Pozdrav svima ekipa! :)

Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2015 at 23:21
23. Jos jedan ratnik iz moje "tvornice".:D
Lijeva (pocetna) slika, pocetak suradnje 11mj. 2013.godine. 
Vrhunski potencijal, genetika, los trening i ne adekvatna prehrana!
Desna slika 10mj. 2014.godine
Proces mog vodenja i "pacenja" na dijeti, reverse dijeta i citava strategija oko pristupa treningu = rezultati na slici¨!
Visina 190cm

24. 4mjeseca. 8kg manje, 9cm manje.
Fokus na nabijanje misicne mase u deficitu + ispravak loseg drzanja.
->

25. Transformacija odradena u 4i sitno mjeseca suradnje u zaista ekstremnim zivotnim uvjetima, kuca, posao, posao, posao, trening. 
Iz tog razloga izrazito sam ponosan, jer je zaista bilo no excuses i promjene zivotnih navika 101%.
->

Pocetno stanje 75kg. zavrsno stanje dijete 67kg.
Nakon cega je uslijedio reverse diet i lean bulk u trajanju od 3,5mjeseca ukupno sa odrzavanjem.

Ukupna tezina u konacnici manja je 1,5kg od pocetne kilaze s kojom smo krenuli radit  7 i pol mjeseci prije.
->
Razliku u kvaliteti i postotku masnog tkiva procjenite sami. ;)

Jos jedan od dobrih primjera kako nam tupo vodenje kilazom ne znaci nista.
Jer je ocigledno da sama brojka na vagi nije jedino mjerilo dobrog izgleda.
Mnogo je bitnije sto te sve kile na nama "sadrze".

Pozdrav svima ekipa... :)

Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2015 at 15:05
Da nije samo da klijenti napreduju! =)


Nekakav rezime mojih zadnjih 7god. treninga.
Prve slike nakon god. dana treniranja, druge dvije, stanje 2014.
Malo motivacije za sve one sa "losom genetikom". :)
Pocetno stanje prije ulaska u gym 60kg., desno 80kg.
Visina ista 179cm

Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2015 at 16:36
Oila ekipo, eto me sa jos odlicnih radnika :D

20. 21god., 3mjeseca, -16cm struka, -16kg. =)

21. Proces gubljenja 16kg masa - defka. 
I pripreme za prvo takmicenje u Mens physque kategoriji pod mojim budnim okom.
Dakle razlika je 16kg, a vremenski period je nekih 5-6mjeseci, jer se islo bez zurbe i na vrijeme. =)

Transformacija FATtoFIT, i u konacnici srebrna medalja medalja oko vrata...

22. Promjena nakon tocno 10tjedana suradnje.
Ono sto bih ovdje volio napomenuti jest da je rijec o poslovnom covjeku koji iza sebe ozbiljan posao_karijeru i obitelj (zena, djeca). 
Cisto za sve one koji traze izgovore gdje im mjesta ne treba biti. =) Staza u teretani je imao, ali sami pristup nije bio adekvatan.
Promjenu koju smo napravili u ovom kratkom periodu, dovela ga je do forme zivota i progressa veceg nego sve godine samostalnog lutanja. :)

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.