New Posts New Posts RSS Feed - što jesti, a što izbjegavati?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što jesti, a što izbjegavati?

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 08:57

 

kod mene pitanja zbunjenih konobara i ostalih u blizini na narucenu mineralnu idu ovim redom:

š. Voziš? Ne

2. Pa nisi valjda trudna? Ne

3. Onda si na lijekovima? Ne

 ?? Pa dobro, šta ti je??

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 09:36
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 


kod mene pitanja zbunjenih konobara i ostalih u blizini na narucenu mineralnu idu ovim redom:š. Voziš? Ne2. Pa nisi valjda trudna? Ne3. Onda si na lijekovima? Ne ?? Pa dobro, šta ti je??




Predobro, hahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 22:53
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 

kod mene pitanja zbunjenih konobara i ostalih u blizini na narucenu mineralnu idu ovim redom:

š. Voziš? Ne

2. Pa nisi valjda trudna? Ne

3. Onda si na lijekovima? Ne

 ?? Pa dobro, šta ti je??




dobar dobar
awesome :))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 23:25
 hehe...zanimljivo je kako covjek ispadne lud kad ne pije....pa di ide ovaj svijet ljudi moji, ko je tu lud 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 08:32
Ja jedino Pelinkovac od žestice, ponekad...malo...

Ali imam suprotan problem tebi Gym.

Meni kažu da izgledam puno mlađe i cesto misle da nisam ni š8 još navršila, pa kad ga narucim vani u kaficu, ajme!

Opet vadi osobnu, uvjeravaj da je prava itd, itd.


Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 09:36
A koliko godina imaš?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 10:02

  da,da to je onaj "zdravstveni" pelinkovac

ali stvarno i izgledaš mlađe pa se ni ne cudim :) al znam i ja kako je to, ja sam vec par godina na š8-š9, cini mi se da mi sa svakim rođendanom godine unazad idu   

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 12:10
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

A koliko godina imaš?



26



Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

da,da to je onaj "zdravstveni" pelinkovac


ali stvarno i izgledaš mlađe pa se ni ne cudim :) al znam i ja kako je to, ja sam vec par godina na š8-š9, cini mi se da mi sa svakim rođendanom godine unazad idu




Same here.

Sam kaj meni je pocelo s š8, a sad sam vec na š5, š6

A za pelinkovac....hehe, to je meni više ka neka "dezinfekcijska vodica" , da mi ubije bakterije u grlu,hahahahahahahahahahaahahahahahaha!!!!!



Edited by Kate
Back to Top
mariok View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 12:30
Svima veliki pozdrav !
Novi sam ovdje u potrazi za ekipom koja živi i hrani se zdravo, što je i meni danas preporuceno od strane lijecnika jer mi laboratorijski nalazi nisu u redu(povišeni kolesterol,trigliceridi itd), a imam "tek" 39 g. iako se osjecam kao da mi je š8  (i tako vec dvadesetak godina). I tako se odlucih za okretanje nove stranice......pa vas sve još jednom pozdravljam i nadam se pomoci u vidu korisnih savjeta......
Živjeli !!!!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 12:58
dobrodosao mariok
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 13:32

Dobrodošao Mario. Još si ti mlad

Super da si s nama; inace ovo pišeš pod PREDSTAVITE SE

Edited by Kate
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 14:19

Originally posted by mariok mariok wrote:

Svima veliki pozdrav !
Novi sam ovdje u potrazi za ekipom koja živi i hrani se zdravo, što je i meni danas preporuceno od strane lijecnika jer mi laboratorijski nalazi nisu u redu(povišeni kolesterol,trigliceridi itd), a imam "tek" 39 g. iako se osjecam kao da mi je š8  (i tako vec dvadesetak godina). I tako se odlucih za okretanje nove stranice......pa vas sve još jednom pozdravljam i nadam se pomoci u vidu korisnih savjeta......
Živjeli !!!!
  

Lako za godine, bitan je osjecaj 

Pozdrav Mario, u pravoj si ekipi, drago nam je da si s nama, nac ceš puno dobrih savjeta ovdje, a ako te još nešto konkretno bude mucilo, neboj se pitat

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 12:29
katastrofa živa koliko sajtova ima raznih o pizdarijama i napisima sta jest i kako, da covjeka sve smete.
cekajte malo.. ovo posni sir i ove diskusije o proteinima, dali se to jede navecer ili nakon treninga (nakon treninga u teretani).?

sad se bojim da nesto ne krene po zlu, da se ne sj***m s prehranom.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 12:37
Originally posted by dino88 dino88 wrote:

katastrofa živa koliko sajtova ima raznih o pizdarijama i napisima sta jest i kako, da covjeka sve smete.
cekajte malo.. ovo posni sir i ove diskusije o proteinima, dali se to jede navecer ili nakon treninga (nakon treninga u teretani).?

sad se bojim da nesto ne krene po zlu, da se ne sj***m s prehranom.



Posni može u bilo koje doba.

I ne se sekirati, Dino moj, lijepo je reka Iluvatar da treba usvojit osnovna nacela zdrave prehrane, informirat se dodatno po potrebi i uskladit to sa svojim financijama bez nekih opterecenja.Laganini samo.

Nekad nisu bitne marke, nekad proizvodi malih nerazvikanih proizvođaca mogu bit jednako good, ako ne i bolji od renomiranih.

Just relax, learn, and go with the flow...

On ti je multifunkcionalan- može di oceš, kad oceš, s kim oceš, s cim oceš





Edited by Kate
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2009 at 18:57
  odlicno..pogotovo da se nauci nesto...pomoglo m je dosta....
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2009 at 22:54
Originally posted by Gogo Gogo wrote:

 
odlicno..pogotovo da se nauci nesto...pomoglo m je dosta....



To je i bit.


Gogo, samo nastavi "kopat" po Forumu, zaista se možeš satima "zabavljati" uz korisno štivo(pod zabavljati mislim uciti)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.