New Posts New Posts RSS Feed - Tacfit fitness - vojni trening programi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tacfit fitness - vojni trening programi

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tacfit fitness - vojni trening programi
    Posted: 13 Kolovoz 2010 at 11:15
Da li je netko probao vježbati po tacfit principu?

Trening taktickog fitnesa (tacfit) je bio prvo prezentiran za Izrclsku kontrateroristicku školu, kao metoda treninga za specijalce koja se koristili kod kuce, a isto tako na terenu tokom neke akcije.

VIDEO: Tacfit Commando - Military Training Workouts Program

Ovaj sistem je efikasan u tom smislu da se može bilo gdje izvoditi u roku od 20 minuta. Istovremeno on pruža intenzitet i snagu za otapanje masnih stanica u takvom opsegu u kojem atleticari to ne postižu drugim metodama cak niti u vremenu od jednog sata.



Takticki fitnes je stvorio Scott Sonnon su-osnivac RMAX International, bivši trener USA National Police Team za Sambo borilacku tehniku Ršš; sudionik policijske i vatrogasne olimpijade.

web: http://www.rmaxinternational.com/tacfit/
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 11:17
Jeste li se sreli kada s tacfit tehnikom vježbanja? 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
illusions View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote illusions Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 12:00

 Ma daj, baš sam htijela otvoriti tu temu,nisi fora 

Inace prije nekih 2-3 tjedna sam cula za to,zapravo dobila mail o tome i kasnije neki intervju s tipom (al mi se nije dalo citati ).cini mi se zanimljivo,al nažalost ne mogu naci besplatan torrent za skinuti  da vidim malo bolje.Ak nađem javim.Meni su ti svi ti programi i vježbe za vojsku fora,tak da mislim da ovo nemre razocarati.

'You create your own universe as you go along'
Winston Churchill
Back to Top
illusions View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote illusions Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 12:23

 evo potražila sam opet torrent,uspješnije za razliku od prije par tjedna

smijem tu stavit link?!(obriši ak ne)

http://isohunt.com/torrent_details/š905š298š/tacfit+commando ?tab=summary

trebalo bi se skinuti za nekih 6-7 h ?!?...nije baš neka brzina a ima 2,33 giga

nadam se da je dobar torrent i da ce raditi....

'You create your own universe as you go along'
Winston Churchill
Back to Top
illusions View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote illusions Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 12:26
 Da zaboravila sam pitati...a ti si upoznat s tim vježbama ili samo ovak informativno znaš nešto? ajd baš me ful zanima kak to izgleda
'You create your own universe as you go along'
Winston Churchill
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 16:59
Originally posted by illusions illusions wrote:

 Da zaboravila sam pitati...a ti si upoznat s tim vježbama ili samo ovak informativno znaš nešto? ajd baš me ful zanima kak to izgleda


Nisam upoznat u potpunosti, naišao sam na ovaj princip treniranja pa bih volio da se svi malo educiramo i vidimo u kojem smjeru se razvija ta disciplina.
Izgleda interesantno i treba probati!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
illusions View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote illusions Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 19:38

 Definitivno izgleda zanimljivo...skinula sam s onog linka iz gornjeg posta i radi super

Nisam još stigla prouciti samo sam nabrzinu pregledala nekoliko videa i brzinski prošla kroz knjigu s vježbama...neke vježbe su standard bodyweight dok imaju i nekih vježbi koje prije nisam našla (i dosta zanimljive verzije sklekova)

Fora je i što imaju skoro iste vježbe za razlicite stupnjeve (pocetnik,napredniji...) samo su malo modificirane

Jedino mi se ne sviđa program vježbanja (citaj: nisam ni sigurna  tocno kak bi ,samo ovak na brzinu kolko sam prošla kroz kalendare vježbanja) jer mi se cini da se stalno odrađuju iste vježbe (ovisi koji stupanj/program) kroz određeni period samo razlicitim intenzitetom...no to još treba prouciti

'You create your own universe as you go along'
Winston Churchill
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2010 at 11:56
E OVO mi se sviđa!!! To se vec može nazvat treningom!!!!!!!!!!!!!!
LiveStrong
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2010 at 14:21
Originally posted by zika zika wrote:

E OVO mi se sviđa!!! To se vec može nazvat treningom!!!!!!!!!!!!!!


Jel tako? .. Potrebno je probati nove metode treniranja..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2010 at 15:03
I ja mislim da je potrebno svako malo probat takve treninge..
Jednostavno treba naviknut tijelo na sve moguce pokrete...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2010 at 17:22
Vec radim takav slican princip treninga, to je jedan od onih koji su curke toliko željele vidjet!
Najbolje je to što nema odmora dok se ne napravi cijela serija, onda neki oporavak 30 sec, jednostavno aktivira više mišicnih skupina i kasnije metabolizam, sagorijavanje masti nakon vježbanja... Like it!
Primjer jednog mog kružnog takvog je da 30ili60 sec npr. radim alternating lunges, pa laterlano podizanje bucica u skoku, upor sa svakom nogom u zrak 30sec, squat jumps, rameni potisak bucicama, hip thrusters; 3 serije toga and I'm out!
Ti treninzi ljudima zvuce tak jednostavno jer vecina misli da je potrebno po 2 sata radit nešto, ali i nije baš tako! Kako vrijeme ide, tako si zahtjevnije stvari treba stavljat, povecat težinu bucica, može se igrat s time i nikako ti trening ne može postat dosadan! Ko je doživio neki plato u vježbanju, neka si ubaci jedan ovakav!
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2010 at 17:37
A to najbolje radit na dane kad nisu uteui na raspolaganju.. Kao neki
kardio...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2010 at 17:59
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A to najbolje radit na dane kad nisu uteui na raspolaganju.. Kao neki
kardio...


Yep!

Makar ja par sati kasnije radim i s utezima kad mi se da. Junkie!
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 15:47
Skinula sam tacfit i javljam kako ce treninzi ic!

Can't wait!


http://www.youtube.com/watch?v=GSojmSnljjU
evo i tu dobar clanak
http://www.building-body.com/hardcore-tajne-takticnog-fitnes a.html

Oduševljenaaaaaaaaaaaa!!!
Prvi put da imam osjecaj da me trbušni rasturaju, ali u pravom smislu rijeci!!!

Ugl.mene zanima kak ce se to odrazit na sveukupnu estetiku! Moram to iskombinirat još sa ostalim treninzima u tjednu, odmor i dr...
LiveStrong
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 22:03
Dobra stvar...
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 13:05
Da malo vratim temu iz naftalina...je li radi to netko trenutno?
Evo ja sam ga baš danas dobila od jednog kolege,i to cijeli program sa prehranom,cak deluxe verzija i jedva cekam da pocnem,što prije,to bolje..vec sam cijela euforicna...na kraju se nadam barem boljoj kondiciji ....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.