New Posts New Posts RSS Feed - Stop!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Stop!!

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 20:17
mislim da ti ne trebaju ti muesli,jedi zobene,ujutro!
a,mlijeko,ne znam,ja koristim kaj mi padne pod ruku,ne gledam to, mislim da je to najmanji problem,postotak masti u mlijeku,bar meni!
inace,ovo sve mi se cini ok!
samo kreni polako sa nekom tjelovježbom,šetaj,trci,vozi bicikl.i 100% su rezultati tu,samo prati kak se osjecaš.koliko imaš snage,tstiraj se,da vidiš koliko možeš!
cesto iz nekog straha ne radimo nešto,jer mislimo da ne možemo,pa se na kraju iznenadimo.
samo polako,važno je krenuti,odnosno vec je sama tvoja registracija ovdje, velika odluka i korak prema tvom cilju i promjeni!

Edited by baba44 - 25 Kolovoz 2013 at 20:18
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 21:31
Hvala puno. Velika ste motivacija (Y)

Što se tice aktivnost uveo bi šetanje i svaki dan više trcanja.

Krecemo od sutra!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 22:48
Namirnice su O.K.
Mijenjaj kasnije povrce i voce da ti bude raznoliko i da ne zaboraviš povrce s gymkinog
popisa
Mlijeko ako piješ malo mlijeka dnevno možeš piti više masno nece ti se ništa dogodit strašno, ali ako konzumiraš vece kolicine onda bi bilo bolje manje masno
Sretno
Javi kako napreduješ
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 09:32
Ups. Nisam ni vidio post od Gym girl.

Što se tice povrca može, uzet cu to danas.
Mlijeko mislim pit kad jedem zobene? ako je to ok?
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 09:33
Ps. kasnije cu napisat današnji jelovnik :$
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 10:34
Ma nema frke Allene Wink

Kao što je Scarpetta vec napisala - ako se radi o manjim kolicinama, nije problem. Tako da si slobodno dozvoli to malo više masno za taj jedan obrok, ionako kažu da je zdravije Wink

Inace, probaj te zobene i s posnim pomiješat - bit ceš sitiji, malo uravnotežit cijelu kombinaciju i osigurat si više proteina za pocetak dana ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 10:44
Originally posted by Allen Allen wrote:

I da.. Pošto u lokalnom ducanu nema malomasnog mlijeka nego standarno 2,8, kad ponestane jel mogu uzet 2,8 ili ici po malomasno?

Ne zamaraj se stime toliko molim te :) Jedino ako ne ispijaš litre i litre mlijeka tokom dana ...što cisto sumnjam ... :)

Super je ovo što si ubacuješ aktivnosti sve više...ali ne moj pretjerivati...misliti ono svaki dan cu povecavati sve više...makar tijelo ne može izdržati ja moram više raditi...nemoj sa takvim stavom raditi...uredu je povecati da se tijelo ne privikne...i da bolje djeluje...ali nemoj svaki dan...jer neceš uvijek moci povecati ... :)

Ne brini se samo se prepusti,znat ceš osjetit ceš kada treba...:) 


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 11:16
:))
Nisam mislio stalno povecavat jer mislim da nebih mogao. Polako cemo :)


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 11:30
Da! Samo polako! :))) Tako treba!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 21:24
Kada bi se radio trening ujutro(recimo trcanje)
Dali je bolje poslije dorucka ili na tašte? :)

I kada je tokom dana, u koje doba najbolje?
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 22:17
Onda kada ti najvise pase i kako ti najvise pase. Lose odradjen trening (zato sto si ga radio onda kad ti nije pasalo) ne mozes nadoknaditi time sto si ga radio u doba dana koje se smatra "idealnim" za trening.

Edited by Maratonac - 26 Kolovoz 2013 at 22:19
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 23:00
Onda sutra krecemo u upoznavanje.
Sutra cu poslije dorucka, pa da vidimo kako ce izgledat.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 23:29
Tako je vidi kako ti odgovora najbolje...za pocetak da uskladiš prehranu treninge...odaberi si...ja npr sam znao trcati na tašte ali nikako mi ne polazi za rukom skoro se srušim...dok neki bez problema mogu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 23:35
Allene, osnove!!! Big smile

Bitnije od svega ovog što si naveo je to da ga jednostavno odradiš. Kardio služi za trošenje kcal i kad god ga odradiš, to ceš i postic. Ti se prvo pobrini da malo pomalo stjeceš zdrave navike prehrane i da povecavaš aktivnosti, a sve druge sitnice za sada ostavi po strani. Samo ce te bunit.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2013 at 12:01
Uzeo sam si jucer Whey, tako da cu to od sutra poceti.Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2013 at 12:09
Kako si ga uskladio uz prehranu :) ? 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.