New Posts New Posts RSS Feed - Stop!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Stop!!

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 11:53
baba44 hvala na dobrodošlici :)
Davor23 prema kalkulatorima "izracunaj idealnu težinu" iznosi 81 kg, stim da mi to nije cilj jer mi se cini malo.
A udio masnoce u tijelo neznam izracunati?


Edited by Allen - 23 Kolovoz 2013 at 11:54
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 11:57
pitanje je koliko trebaš skinuti kilograma?
ne znamo pocetnu, znamo idealnu.
jasno mi je što davor misli, ja sam preptostavila unaprijed ne znajuci tocno
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 13:29
Neznam? Kako da znam koliko moram skinuti, znam samo tu "idealnu"

Nažalost,ne razumijem vas..
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 14:54
nitko niš ne piše,pa cu ja malo!
ugl. ja imam dva sina 14 i 18 godina,vježbaju sa mnom,s tim da je mladji veliki,ima 180 i oko 80kg,isto pokušava skinuti masti sa trbuha,a ovaj stariji ima 186 i 73 kg. e sad mladji uopce ne izgleda debelo,a stariji ne izgleda mršavo!

ti polako kreni sa korigiranjem prehrane,to je obavezno, šetaj,trckaraj,koliko možeš s obzirom na svoju velicinu,pa ceš vidjeti jel kile idu dole,a trebale bi,sigurno.
citaj po forumu stvarno ima primjera,jelovnika,savjeta,vježbi, ali moraš malo biti i kreativan, i dati si truda.
nemoj ocekivati cuda preko noci, samo budi uporan i nemoj si zadati visoke ciljeve. zamisli si prvo moram skinuti 5kg,a kad staneš na vagu i skužiš da si skinuo više,samo nebo je granica!!!!!!!!!!!!
sretno!

Edited by baba44 - 23 Kolovoz 2013 at 14:55
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 15:08
E to je motivacija (Y) Hvala Vam.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 15:13
molim i drugi put!
samo polako kreni,piši sve kaj te muci,nedoumice,uvijek i za sve postoji riješenje!

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 10:50
Danas idem u kupovinu pa mi slobodno napišite što da kupim za tjedni jelovnik, kasnije cu napisat kako sam ja to zamislio pa me korigirajte.

I da Vas pitam kad idete na pice, što je u kaficu najbolje uzet :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 10:52
Imaš puno namirnica....potrudi se meso jaja sir povrce voce , nekakve plodove ,ribu :) Evo i ja u kupovinu po zob idemo par kila uzet za tjedan dana :D

Ja u kaficu uzmem Janu obicnu vodu...po zimi zeleni caj, ako baš nema ništa od toga uzmem senzaciju ,ili nešto tako voda sa okusom :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 10:56
Odlicno, hvala ti :)

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 12:29
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Dobrodosao :)

Nije nuzno potrebno.. mozes i bez wheya.. on se pije radi prakticnosti odmah nakon treninga u kombinaciji sa dekstrozom.. 



Izgleda da sam se nameracila na tebe ali šta cu kad me kopka Tongue

Whey mu može bit zamjena ili nadopuna za izvor proteina u svakom obroku, mada sam ja uvijek više na strani krute hrane.  I isto tako, umjesto dekstroze mogu poslužit i drugi izvori jednostavnih UH-a, a po meni cak i obicna banana koliko se god krklja oko toga.


Allene, dobrodošao i nadam se da je nabavka dobro prošla ;) Cekamo da napišeš kako si ti to zamislio Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 12:35
Sada je u trgovini bira pažljivo namirnice LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 17:43
Cao društvo, nisam od jucer u trgovini :P nego nisam imao vremena napisati.

Kupio sam 1 kg zobenih pahuljica.
375 g Muesli
3 posna sira
piletinu, puretinu,junetinu
mlijeka  0,9mm
banane,lubenicu,breskve
blitvu,rajcice,salatu,kisele krastavce.

Mislim da je to ok, s onim naravno što imam doma.
Ako bi još što trebalo samo recite,lako skoknem :)

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 18:43
kakav muesli?
ovo drugo je sve odlicno!
odma sam ogladnila!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 19:11
obicni,sami. Nisam uzimao nikakve okuse tipa cokolade,maline itd jer smatra da su puni šecera i isto kao da sam uzeo one punjene cokoladom :D

Imate još šta pridodat popisu da kupim,ako sam nešto zaboravio ili
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 19:12
I da.. Pošto u lokalnom ducanu nema malomasnog mlijeka nego standarno 2,8, kad ponestane jel mogu uzet 2,8 ili ici po malomasno?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 20:13
Super, ja bi ti samo još više povrca utrapila Wink ...brokule, prokulice, špinat, kelj, poriluk, cvjetaca.......lajk? Big smile

Koliko mlijeka planiraš piti?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.