New Posts New Posts RSS Feed - Stepenice - vježbanje u zgradi!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Stepenice - vježbanje u zgradi!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2011 at 23:07
Stepenice su sjajna stvar, ja sam jednom rekla prijateljici koja zivi zgradu do mene ali tipa, na šš spratu(bas visoke zgrade) : Da ja zivim na spratu na kom i ti znas kakvo bih dupe imala

Ja vec xy vremena idem stepenicama, fascinantno mi je kako se UVEK makar malo umorim i zadisem kad se penjem
Back to Top
netaa1989 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2015
Location: ?akovec
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote netaa1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2015 at 09:48
Odličan trening za noge..to ja radim svaki put kad se vratim sa treninga jer također živim u zgradi
Back to Top
Robertmag View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Robertmag Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2015 at 08:55
Ja žvim u kući na polukatove i imam ukupno 32 stepenice, koje sam počeo svakodnevno koristit u kućnoj tjelovježbi.. Postoji brdo vježbi sa stepenicama, za noge ali i za trbuh..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.