New Posts New Posts RSS Feed - Smrsaviti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Smrsaviti

 Post Reply Post Reply
Author
Socerlover View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2017
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Socerlover Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Smrsaviti
    Posted: 27 Kolovoz 2017 at 23:16
Dobar dan treba mi pomoc znaci ja nisam bas pre debel nego imam za tako reci mali trbuscic. Ali zelio bih imati ravan trbuh i poueljno trbusne misice. Znaci zelio bis znati ako mi proteini uz par vjezba mogu pomoci da smrsavim i obijem trbusne misice.
Ako mi ne pomognu proteini dali mi moze pomoci nesto drugo?
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2017 at 00:56
Odgovor na tvoje pitanje je vjerojatno NE. Samo uzimanje whey ili bilo kojeg drugog proteina ti neće uz par vjezbi donijeti zeljene rezultate.

1.Prehrana
2.Trening otpora sa strateskim kardiovaskularnim treningom


Prehrana ti se mora bazirati na namirnicama koje te dugo drze sitim,pune su vlakana,bjelančevina,sporo djelujućih UH i masti. Ovisno o tvojim potrebama,sam si moras odrediti koji ce ti makronutrijent biti dominantan ili podjela na 3 jednaka dijela.

Buduci da je salo na trbuhu osjetljivo na ugljikohidrate,drzi ugljikohidrate oko treninga i cikliraj ih kroz dane u tjednu.

Što se tiče treninga,ili utezi ili mašine ili vlastito tijelo,sve vece misicne skupine,kombinacija hipertrofije i snage.
Kardiovaskularni trening ujutro natašte ili poslije treninga otpora.

Pitaj.
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Socerlover View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2017
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Socerlover Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2017 at 02:46
Dobro
A dakle je i treniram nogomet nece potrosnja ugljikohidrata utjecati na moju snagui i izdrzljivost na treningu i utakmicama?
Back to Top
Socerlover View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2017
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Socerlover Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2017 at 02:52
Dali bih onda umjesto ugljikohidrata mogao uzimati proteini jer svi kazu da su zasitni?
Back to Top
technoxx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 31 Srpanj 2017
Location: e
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote technoxx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2017 at 13:06
kolko imas godina?
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2017 at 08:59
Nećeš smršaviti unosom jednog makronutrijenta u ovom slučaju proteina i vježbanja, niti jedan makronutrijent ne smije biti izostavljen. Jedi i ugljikohidrate, masti i proteine. Samo ih dobro moraš rasporediti kroz dan. A da bi smrsavio moraš biti 1000% predan prehrani i treningu, ali i odmoru
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.