New Posts New Posts RSS Feed - Scarlet==>Nema predaje!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Scarlet==>Nema predaje!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 18:15
Ma svaka cast.. super si vježbe odabrala i plan prehrane mi se cini dobar! jel ti netko pomogao s odabirom vježbi i prehranom?

Napredak se vidi.. a sigurno si i u dobroj formi
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 18:23
  vidin ja, dobro tebi ide i bez fitness foruma
good job!!
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 18:30
  Ma treninzi su, velim, kako treba. Baš pazim, kardio natašte, whey nakon treninga, blah. Ali prehrana je pocela zakazivat. Stojim na istoj kilaži zadnjih... Pa više od dva mj. A nisam zadovoljna još. Ali evo, danas na poslu, kolega imao rođendansku feštu, a ja grlom u jagode, naravno. Prekjucer pekla cimerici palacinke, i naravno, skupa s njom slistila par... Nikako se natjerat da opet držim The Režim.

Nisam sama, naravno. Pocela sam s rolanjem, cijelo ljeto, i u rujnu krenula u gym s frendom koji se bavi power liftingom. Tad je imao vremena pa je išao cesto sa mnom. Kad nije imao vremena, pocela sam raditi s dva-tri decka iz teretane, jerbo eto nisam sramželjiva pa uvijek nađem žrtve za družit se :D

Ali fali mi taj frend, on me uvijek forsao i znala sam bit mokra ko miš nakon treninga.

NEMOJTE me hvalite, zaboga, tako se nikad necu pomaknut s mrtve tocke.


 

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
felicity View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote felicity Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 18:44
Ma necu te hvaliti...
Super promjena. Svaka cast na napretku!

Samo nastavi tako prema svom cilju!
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 22:46
  Ma nista to ne valja i samo tako naprijed!!!
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 07:49

 Uviđam znacenje bivaletnih osjecaja  Hvala vam što me hvalite. Lijepo od vas. Ali sad mi je potrebno da mi netko kaže par konstruktivnih prijedloga, da me eventualno malo kudi i to... Jer sam od celicnog postala slabi karakter  Jucer sam pojela pola 300gramske Milke. Kužite?

A treba istopit još cca 5 kila pa kako god.

Dum spiro, spero.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 13:49
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

 Uviđam znacenje bivaletnih osjecaja  Hvala vam što me hvalite. Lijepo od vas. Ali sad mi je potrebno da mi netko kaže par konstruktivnih prijedloga, da me eventualno malo kudi i to... Jer sam od celicnog postala slabi karakter  Jucer sam pojela pola 300gramske Milke. Kužite?

A treba istopit još cca 5 kila pa kako god.



Kao što sam rekao tam kod "sebe" odlican posao si napravila do sada i sad slijedi ono najteže kaj zadnje odlazi i najsporije, isto kao kod mene, sad puno rada a manji pomaci......

Kaj se tice gubitka celicnih navika ne brini.......pretpostavljam da si tih 6 mjeseci il kolko ko luda se striktno drzala svega, ali to je po meni jedini recept za ufurat se kak spada i napravit najbolji rezultat u sto manje vremena........
Malo si se zasitili, umorila toga no stekla naviku i to malo lutanja i opustanja te nebi udesilo, ali ne pretjeruj opet u opuštanju
......kad se tijelo malo ispuše stisnula buš ti opet, niko nemrem drzat strogi tempo 365 dana u godini...........
Isto kod mene trenutno, nije to vise ista zestina treninga mozda, kod prehrane ajde ne fušam, no s vremenom sve više dobivam opet volje da stisnem, tak da ne brini oko toga.......
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 16:45
Super posao..oduševila si me.... napravila si odlican
posao... imaš super građu tijela...
Kako je rekao Phoenix, sad je onaj dio koji iziskuuje puno
strpljenja.... nemoj se kriviti šta si malo popustila...
treba i malo odmora.... samo hrabro naprijed.....   
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 16:57
Hvala, hvala svima

Eh sad, građa tijela i nije tako super. Svojedobno su me zvali karate Zvoncica. Visoka sam samo š64, a genetika mi je natrpala hrpu oblina. Jaki bokovi, guza... Sad se borim s unutrašnjom stranom bedara i nemam pojma kako da požurim to Kontam si da ce mi noge uvijek i ostat tako. Nažalost. Jedino sam zbilja zadovoljna gornjim dijelom tijela, to da.

Zakljucila sam da od ponedjeljka stvarno idem žustro dalje. Navijajte za me.
Sinoc sam malo predugo ostala vani, spavala sam samo dva sata pa idem sad u kinderbet, a navecer malo Orbitreka. Prehranom se ne bih hvalila. cekamo ponedjeljak.
Dum spiro, spero.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 17:01
Svaka cast na postignutom , vidi se da razumiješ tematiku i kojim putem trebaš ici!

Dobro, ako želiš mišljenje što tesat dalje, kako ja tvoje tijelo vidim sada, ne gledajuci na ono što si bila prije, evo:

promatrala sam najviše ovu sliku u opuštenom stanju, jer tu nemaš donji dio trenirke i pretpostavljam da je najnoviji
bilo bi dobro da probaš neku sliku leđa, znam da je to teško s mobom, ali nasloniš ga na rame, nekako sam ja tako uspjevala

Zanima me, kako ti izgleda stražnji dio bedra, guza, jer se vidi celulit na njima ili ne?
Noge mi tu predstavljaju od svega trenutno najveci izazov! Si razmišljala kako poraditi na njima? Treba istopit tu masnocu još; imaš srece za šire bokove, to uvijek dobro izgleda kad se struk suzi i prošire ramena malo!
U grubo, ja bih ti još skinula bar za pocetak 5,6 kg, ovako gledajuci visinu! Sad sve ovisi o tvojim preferencijama dalje! Podignut malo ramena, istaknuti ih; kažem, sad ne vidim na slici baš, ali, svakako bi ti lijepo stajalo!
LiveStrong
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 17:10
  Eeee now we're talking Ti me razumiješ! Da, 5 kila dolje bi bilo lijepo, ali malo sam pokleknula jer sam se dva mjeseca držala i nije se maklo s mjesta. Tako sam nekako valjda i pocela brljati s prehranom.

Imam nešto celulita na guzi, bum vec nekad valjda poslikala, ali nema baš puno. Više mi smeta kaj je to sve onak, vodenasto. I našla sam par strija.

Kako podizat ramena, nemam pojma? Nisam dosad to ni uocila. A za noge, pretpostavljm kardio, kardio... I samo kardio.

 

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 17:31
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:


 
ali malo sam pokleknula jer sam se dva mjeseca držala i
nije se maklo s mjesta. Tako sam nekako valjda i pocela
brljati s prehranom.  


Gle, vec su ti rekli, u pocetku se kg lagano tope, a kasnije
vec malo teže    Pokušaj ne pokleknuti prvenstveno
sada, kad si nadomak cilja
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 21:11
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:


 
Eeee now we're talking Ti me razumiješ! Da, 5 kila dolje bi bilo lijepo, ali malo sam pokleknula jer sam se dva mjeseca držala i nije se maklo s mjesta. Tako sam nekako valjda i pocela brljati s prehranom. Imam nešto celulita na guzi, bum vec nekad valjda poslikala, ali nema baš puno. Više mi smeta kaj je to sve onak, vodenasto. I našla sam par strija. Kako podizat ramena, nemam pojma? Nisam dosad to ni uocila. A za noge, pretpostavljm kardio, kardio... I samo kardio.  


Ja ti mogu reci sad iz iskustva par cura koje su imale slicnu situaciju kao ti što se nogu tice. Da, kardio je rješenje, traka je dušu dala za to, svakakve varijacije od trckaranja do hodanja s utezima u rukama pod nagibom. No, bitno je da i dalje nastaviš sa razlicitim varijantama cucnjeva, iskoraka, deadlift-a, itd., pa malo leg press, hiperekstenziju, povlacenja na latu nogom i sl. Ja sam imala problema s unutarnjom stranom bedara, a pošto ja traku ne volim i nikad nisam stala na nju , onda sam na veslackom ergometru znala po 5km udarat i radila sam iskorake u stranu s cucnjem, onda onaj sumo cucanj i sl. Sad sam se potpuno toga riješila, tj.po meni bi se dalo još, ali, otom-potom...uvijek smo kriticni prema sebi!

Ramena - cisto sam mislila i zbog držanja, ne samo na estetsko, onako možeš radit potiske, lateralna podizanja i sl. Ako radiš neke vježbe za core, onda si ionako stalno u skleku nekom, tako da je to odlicno. Leđa nisu za zanemarit nikako, evo ti link s jednostavnim, ali efikasnim vježbicama, možeš ih raditi doma, ako naravno vec ne radiš.

Prehrana, ajde nam napiši jedan dan uobicajen kako jedeš, ali iskreno. Nemoj se bedirati, cesto kad doživiš ovakav uspjeh staneš malo, nije to ništa loše. Evo, ja sam se umjesto jednog dana, cijeli tjedan "nagradila" junkarenjem prije 3 mjeseca novog režima treniranja; jela sam od pizzi, napolitanki, cipseva koje sam zadnji put jela prije 2 godine, stotine cokoladica svakakvih, mili mila, palacinki... No, ja sam tip osobe koja tako radi, radije pojedem u jedan dan mjesecno svašta, nego svaki dan nešto gricnem, mogu se kontrolirati, sad ti nađi svoju mentalnu liniju i idi za tim i nemoj imat ikakvu grižnju savjest, to si tad ucinila svjesno, sad ceš isto tako svjesno napravit odlican trening!
LiveStrong
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 08:07

 Mogu vam rec da mi je drago da sam vam se tu zgurala jer me baš nekak motivirate.  Tako da sutra vec krece strogo. Inace, ove vježbice za kicmu radim na kraju treninga u gymu.

Prehrana... Evo, par varijacija na temu.

DORUcAK:

-zobene, žlica wheya od cokolade, žlica grožđica

-dva jaja sa špinatom pofurenim na vodi, malo chillija i paradajz ili kiseli krastavci

MEĐUOBROK: voce, obicno jabuke ili narance, komada dva

RUcAK: (uvijek ga jedem na dva puta) 

-slanutak s tunom i povrcem

-piletina s tikvicma, šampinjonima, zapecena s jajima i posnim

MEĐUOBROK:

-bademi ili kikiriki

-u zadnje vrijeme to cesto ispadne ness

VEcERA:

-jako varira. voce, lagana salata (npr. rajcica i crne masline), nekad pojedem malo onoga što sam skuhala za drugi dan... I tak.

Ili žganci s wheyom. To jako volim.  Kad sam doma , kad je neradni dan, to mi zna bit rucak.

Isto tako, nakon treninga je whey.

     

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 11:28
ako sam dobro razumjela, tebi zadnji obrok zna bit samo
salata, bez ikakvih proteina?
Mislim da bi u tu salatu mogla ubaciti neke protace
(piletina narezana na kockice , recmo ;) , i žganci kao
zadnji oobrok mi se ne cine kao dobar izbor.... da probaš
sa posnim npr?

Edited by dalila
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 11:34

 Eh tu je stvar. Posni.  Inace ne mogu jest mlijecno, a od posnog mi se povraca. Doslovce. Pokušala sam ga par puta jesti samog, nije došlo u obzir. Isto sam probala samo malo dodat nešto, tipa samo s paradajzom. Ne mogu ni to.

Na kraju se svede na to da pomiješam s vodom, mlijekom i wheyom. Ali nemrem whey stavljat u tri obroka na dan.

Dum spiro, spero.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.