New Posts New Posts RSS Feed - Savjet za trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet za trening

 Post Reply Post Reply
Author
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet za trening
    Posted: 13 Kolovoz 2013 at 15:57
Bok svima,

evo imam jedno pitanje za savjet oko treninga.

Moj primjer trening izgleda ovako:

Prsa i triceps

1. 5 serija bencha
2. 4 serije razvlacenja bucicama na kosoj klupi
3. 4 serije kosi bench
4. 4 serije leptira

1. 5 serija dipseva
2. 4 serije spuštanja šipke iza glave
3. 4 serije sjedecih "dipseva"
4. spuštanje bucice iza glave


Moje pitanje je dali je bolje i efikasnije raditi prvo prsa 4 vježbe te završiti sa njima pa se prebaciti na tricepse ili da radim primjerice prsa, triceps, prsa, triceps itd.....idem u teretanu cca 6 mjeseci, za sada sam radio prsa, triceps, prsa, triceps pa me cisto informativno zanima.

Hvala!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 16:33
cilj je? masa? prvo prsa onda triceps. Iako po mom misljenu nepotrebno je toliko puno serija raditi. Radije povecaj tezine i radi do otkaza 2 ili 3 serije
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 17:02
Cilj je masa do 10. mjeseca i za sada ide dosta dobro.  A onda cardio cardio, skidanje 10 ak kg. Znam da ljudi idu cardio preko ljeta ali meni to baš nema logike zašto mora biti za vrijeme toplijih dana, prokleto je vruce, i ovako cijedim majcu poslije svakog treninga. Težine nisu male (za mene i moj staž u teretani) jer kada sam krenuo u teretanu primjerice max u benchu je bilo 70 kg 5 puta, sada je 100 kg zadnja serija.

Nema odmora, treniram, 6-7 puta tjedno, predvecer i jedem 5-8 puta dnevno. Samo sam primjetio da neki ljudi rade napreskokce a neki u komadu pojedini mišic pa sam htio pitati što je bolje....
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 18:32
hmm, nisam cula za to na preskokce ako se radi split trening. mozda ti netko drugi tko tako radi iskomentira ja kardio radim uvijek, pojacano kad je definicija u pitanju..a ovo preko ljeta--valjda misle da što se više znojiš više sala trošiš
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.